سما میکرو تعداد نمایش:1368

شرکت سما میکرو


سما میکرو

 

 

شرکت سما میکرو با نزدیک به سه دهه سابقه حضور در ایران بعنوان شرکتی پیشرو در زمینه ارائه خدمات ، مشاوره و تامین تجهیزات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی و کنترل کیفی مورد نیاز مراکز علمی ، پژوهشی، دانشگاهی ، تحقیقاتی و صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع و مطلوب و با اتکاء به سالها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش،سما میکرو شما را در انتخاب مناسب ترین وبا کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی های معتبر دنیا همراهی می نماید.

همچنین این شرکت با دراختیار داشتن مهندسین با تجربه در بخش سرویس و خدمات پس از فروش،با برنامه ریزی و امکانات مناسب وآموزش کامل دستگاه ها ،تلاش می نماید نهایت رضایت مشتریان در مراحل بعد از تامین دستگاه را فراهم نماید

محصولات شرکتکروماتوگرافی گازی GC

کروماتوگرافی مایع با کارآیی بالا HPLC /UHPLC

کروماتوگرافی گازی با آشکارسازی طیف سنجی جرمی GC/MS

کروماتوگرافی مایع با آشکارسازی طیف سنجی جرمی LC/MS

دستگاه های موجود در زمینه اسپکتروفوتومتری اتمی به دو دسته دستگاه های جذب اتمی (Atomic Absorption) و دستگاه اسپکتروسکپی نشر اتمی پلاسمای جفت شده القایی (ICP-OES) تقسیم می شوند.

جذب اتمیAtomic Absorption

نشر اتمی پلاسما جفت شده القاییICP-OES

سیستم های آنالیز جیوه

اسپکتروفوتومتری ملکولی

• اسپکتروفوتومتری مرئی و فرابنفش (UV/Vis) و اسپکتروفوتومتری فرابنفش-مرئی-مادون قرمز نزدیک (Uv/Vis/NIR)

• اسپکتروفوتومتری مادون قرمز تبدیل فوریه (FTIR )

• رامان (Raman )

• اسپکتروفوتومتری لومینسانس (فلورسانس، فسفرسانس، لومینسانس شیمیایی، لومینسانس بیولوژیکی)

با استفاده از دستگاههای آنالیز حرارتی می توان با اعمال یک سری ازتغییرات فیزیکی شامل تغییر در ساختمان کریستالی، تغییر فاز، از دست دادن آب مولکولی و ... در طول گرمایش نمونه، مطابق با برنامه حرارتی خاص و بررسی رفتار حرارتی نمونه ها نسبت به بررسی و تشخیص آن اقدام نمایید. امروزه آنالیز حرارتی، همزمان جرم سنجی حرارتی (TG) را با آنالیز حرارتی مقایسه ای (DTA) و یا کالریمتر مقایسه ای (DSC) تلفیق می کند و از این رو این نوع تجهیزات بعنوان اصلی ترین سیستمهای آنالیز آزمایشگاهی مختلف پلیمر مورد استفاده قرار می گیرند .


سیستم آنالایزر عنصری CHNS/O دستگاهی مناسب جهت اندازه گیری سریع کربن، هیدروژن، نیتروژن، سولفور و اکسیژن موجود در انواع مواد آلی و دیگر انواع مواد به شمار می رود. با استفاده از این دستگاه ،آنالیز طیف وسیعی از نمونه های صنایع مختلف دارویی، پلیمر، شیمیایی، محیط زیست و انرژی اعم از نمونه های جامد، مایع، فرار و نمونه های با ویسکوزیته بالا امکان پذیر خواهد بود.

در واقع با بکارگیری از روش Pregl-Dumas، نمونه های مختلف با استفاده از اکسیژن خالص سوزانده شده و اندازه گیری در گازهای حاصل از سوختن مواد به صورت اتوماتیک صورت می پذیرد

سیستم های آماده سازی نمونه

سیستم های ترکیبی

آدرس

تهران، خ سهروردی شمالی،خ خرمشهر(آپادانا)،شماره 32

کدپستی:33891-15538
صندوق پستی:1485-19395

تلفن:6-88765011
دورنگار:88765010
پست الکترونیک : info[at]samacompany.org