صنعت پزشک پیشرو تعداد نمایش:1738

شرکت صنعت پزشک پیشرو


صنعت پزشک پیشرو

 

 

شركت مهندسي صنعت پزشكي پيشرو که در حال حاضر متشكل از فارغ التحصيلان رشته هاي مهندسي پزشكي و الكترونيك میباشد، در سال 78 با هدف اولیه ارائه خدمات مهندسي به بيمارستانهاي سطح كشور تاسیس گردید. با گسترش فعالیتها و بلوغ شرکت، این مجموعه تجهیزات ICU, CCU ، اتاق عمل و آزمایشگاه را بعنوان حوزه تخصصی خود برگزیده و فعالیتهای جدیدی را جهت توسعه اهداف خود طراحی و عملیاتی نمود.

در سال 1383 نمایندگی انحصاری کمپانی VersaMed بعنوان تولید کننده یکی از پیشرفته ترین ونتیلاتورهای دنیا با ویژگیهای منحصر به فرد را اخذ نمود و علیرغم شانتاژهای رقبا موفق گردید این ونتیلاتور را به بازار ایران عرضه کرده سهمی در ارتقاء توانمندی های درمانی نظام سلامت کشور بخود اختصاص دهد. در این ارتباط عنایت به وجه تخصصی کار و سرویس دهی مناسب و خدمات پس از فروش فراتر از توقعات مشتریان بعنوان یکی از مهمترین اصول کاری شرکت ، نصب العین مدیران آن قرار داشته است.

در سال 1385 این شرکت موفق به اخذ نمایندگی دستگاههای ABG کمپانی OPTIMedical که یکی از کارآمدترین دستگاه های Blood Gas Analyzer بجهت وسعت پارامترهای قابل اندازه گیری و نیز تداوم کار آیی بدلیل استفاده از سیستم کاست و کالیبراسیون ویژه و همچنین قابلیت پرتابل دستگاه است ، و نیز نبولایزر کمپانی Aerogen با ویژگیهای منحصر به فرد در سطح جهان ، گردیده است و امید می رود کادر تخصصی مدیریت شرکت در راستای توسیع فعالیتهای شرکت و با انتخاب دقیق محصولات پیشرو و منحصر به فرد در سطح جهان گامهای موثر بعدی را در افزایش توان کادر پزشکی میهن اسلامی برداشته و سوای انجام یک فعالیت اقتصادی سالم، رسالت خود را بعنوان خادم جامعه دردمند کشور در حد مقدورات خود به شکل مناسب به انجام برساند.

درسال 1387 این شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9001:2000 و در سال 1388 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد تجهیزات پزشکی ISO 13485:2003 گردید.

ضمنا شركت پيشرو جهت تسريع در امور بازرگاني و خدمات پس از فروش داراي دفتر نمايندگي در امريكا مي باشد و براي توسعه اهداف خود با كشورهاي اروپا ، امريكا و بلوك شرق در ارتباط مي باشد.

بلادگازهای OPTIMedical

ونتیلاتور های VERSAMED

OTWO

Aerogen

تجهیزات جراحی

تجهیزات زنان


آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، پایین تر از تخت طاووس، کوچه شهید فریدون نژادکی، پلاک 36، طبقه دوم و سوم

تلفن: 88321670 و 88321671

فکس: 88321672

مدیریت: Email: a-faeghi@pishromed.com

بخش فروش: Email: info@pishromed.com

بخش فنی و خدمات پس از فروش: tech@pishromed.comhiv positive dating sites jasonfollas.com aids testing at home
my husband cheated on me blog scottdangelo.com did my husband cheat