پیشرو تشخیص تعداد نمایش:3454

شرکت پیشرو تشخیص

 

پیشرو تشخیص

شرکت پیشرو تشخیص یکی از شرکتهای وارد کننده رسمی محصولات تشخیصی میباشد، کلیه محصولات این شرکت بر اساس ضوابط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تحت نظارت مستمر اداره تجهیزات پزشکی وارد کشور گردیده و پس از انبارش در شرایط کاملا علمی در اختبار مصرف کنندگان قرار میگیرد .

کلیه محصولات این شرکت دارای کد اختصاصی ایران کد بوده و از مجاری قانونی و پس از طی کلیه مراحل بازرسی قانونی واردات ، وارد کشور میگردند.

شرکت پیشرو تشخیص به عنوان وارد کننده و توزیع کننده محصولات مختلف تشخیصی در زمینه های میکروبیولوژی؛ خون شناسی؛ بیوشیمی و پزشکی قانونی و جرم شناسی یکی از مراکز قابل اعتماد در ارائه محصولات مختلف میباشد. این شرکت تنها شرکت ایرانی ارائه کننده سرویس بین المللی کنترل کیفی خارجی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت مبیاشد.

شرکت پیشرو تشخیص ارائه کننده سری کامل دستگاهها و محصولات تشخیصی ، ظروف و لوازم یکبار میباشد و با استفاده از این امکانات مشتریان قادر خواهند بود آسایش و راحتی خرید در یک مرحله را تجربه نمایند.

انبارش علمی محصولات پر مصرف، این شرکت قادر ساخته است تا سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نماید.

همکاران بخشهای فروش ، پشتیبانی فنی ؛ خدمات پس از فروش و سرویس کنترل کیفی خارجی آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و فروش میباشند

شرکت پیشرو تشخیص قابل اعتماد ترین شرکت ارائه دهنده محصولات میکربیولوژی است که با فراهم نموده سری کاملی از دیسکهای آنتی بیوگرام ،آنتی سرمها و کلکسیون کاملی از میکروارگانیسمهای استاندارد در خدمت دانشگاهها و مراکز علمی کشور میباشد.

دیسکهای آنتی بیوگرام از منابع مختلف اروپائی دارای بالاترین استاندارد جهانی و همچنین منابع آسیانی با قیمت های بسیار رقابتی در حال توزیع میباشند.

دیسکهای تشخیصی مناسب جهت باکتریولوژی و قارچ شناسی بدون نیاز به محیط اختصاصی امکان بسیار ارزنده ای در کاهش هزینه تشخیص میکروبی است.

امکان استفاده از دیسپنسر های مختلف تک و هفت کاناله ،با روش استفاده بسیار آسان از دیگر مزایای محصولات ارائه شده میباشد.Span Diagnostics

این کمپانی یکی از پیشگامان تولید محصولات با کیفیت بالا برای ازمایشگاه های تشخیص طبی و پاتوبیولوژی در صنعت تشخیصی هندوستان است. رشد سریع کمپانی در زمینه تولید فرآورده های تشخیصی و علم جهانی پس از سه دهه باعث شدند که این کمپانی یکی از بزرگترین کمپانیهای دریافت کننده گواهی های ذکر شده در زیر در زمینه تولید محصولات گردد. این کمپانی علاوه بر هندوستان در 68 کشور دیگر نیز در زمینه فروش محصولات بازار فعالی دارد.

این کمپانی ارائه کننده کیتهای آماده مصرف به شرکتهای توزیع کننده و آزمایشگاهها میباشد

ISO 13485 - CE - WHO - ISO-9001:2000

Rosco Products

شرکت روسکو دانمارک تولید کننده نسل جدیدی از دیسکهای آنتی بیوگرام بر پایه قرص میباشد. کلیه دیسکهای تولیدی این شرکت بر روی پایه قرص و با استفاده از کریستال آنتی بیوتیک تهیه میگردد که علاوه بر پایداری طولانی و عدم نیاز به نگهداری در شرایط دمائی خاص سبب ارتقا کیفی محصول به میزان قابل توجهی گردیده است.

قرصهای تشخیصی این شرکت علاوه بر تسریع تشخیص به دلیل عدم نیاز به محیط اختصاصی سبب کاهش هزینه آزمایشگاه بصورت قابل توجهی میگردد.

قابلیت استفاده از دیسپنسر سبب سهولت در استفاده توسط کاربر گردیده است .

دیسکهای آنتی بیوگرام Rosco Neo-Sensitabs™

دیسکهای سنجش حساسیت مواد ضد قارچ Antifungal agents

قرصهای تشخیص میکروبی Rosco Neo-Diatabs™

دیسپنسر ، مخصوص پخش دیسکهای آنتی بیوگرام Dispenser

Immundiagnostik

این کمپانی در سال 1986 افتتاح گردید و در حال حاضر در بیش از 30 کشور نمایندگی دارد

این شرکت با ارائه تستهای جدید به روش ایمنو اسی الایزا و روشهای ملکولی و ....حهت امور تحقیقاتی و یا تشخیص طبی انجام تستهای پیچیده را سهل و آسان نموده است. بعلاوه این شرکت تولید کننده سری کاملی از آنتی بادیها و آنتی ژنها نیز میباشد.

شرکت روفین

شرکت روفین استرالیا از سال 1988 در زمینه تحقیقات و تولید دستگاههای مورد نیاز در علوم جرم شناسی مشغول به فعالیت بوده است. در طی سالیان متمادی دستگاهها و متدهای طراحی شده توسط این شرکت به عنوان روشهای استاندارد جهت دیگر تولید کنندگان مورد استفاده قرار گرفته شده است. محصولات روفین به عنوان محصولات بهترین محصولات توسط نیروهای پلیس و گروههای بازرسی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت روفین تمام همت خویش را در آموختن نیازمندیهای تکنولوژی و دانش های روز علوم جنائی نموده است و محصولات تولیدی این شرکت مجموعه کاملی است که در آزمایشگاهها و صحنه های جرم مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه پلی لایت سری کاملی از منابع نوری و دستگاههای مورد نیاز را فراهم نموده است .

EUROCELL Diagnostics

هدف اصلی این شرکت ارائه نمونه های کنترلی مناسب جهت برنامه کنترل کیفی آزمایشگاه تشخیص طبی است.

در زمینه هماتولوژی R&D Systemsاین شرکت نماینده انحصاری توزیع محصولات کنترلی تولیدی میباشد. در حال حاضر سری کاملی از کنترلهای هماتولوژی برای دستگاهها و آنالیتهای مختلف این بخش توسط این شرکت در دسترس آزمایشگاههای سراسر دنیا قرار گرفته است.

این شرکت هیچ ارتباطی با شرکتهای تولید کننده دستگاههای آزمایشگاهی ندارد و از این لحاظ امکان انجام کامل مقرارات استاندارد اتحادیه اروپا در زمینه مواد کنترلی و استانداردها را دارا میباشد.

Labquality

کمپانی Lab Quality در سال 1971 تاسیس شد . برنامه کنترل کیفی خارجی به آزمایشگاه ها کمک میکند تا بتوانند کیفیت نتایج آزمایشات را بهبود ببخشند و شایستگی خود را نشان دهند.

آدرس دفتر مرکزی :

تهران خیابان شریعتی ، سه راه طالقانی ، خیابان خواجه نصیر مجتمع مفید واحد 19

تلفن :9-77650008- 021

77638094- 021

فاکس : 77524714 - 021


www.pishrotashkhis.com