شایگان فن آزما تعداد نمایش:1688

شرکت شایگان فن آزما

شرکت شایگان فن آزما

شرکت مهندسی شایگان فن آزما، با بیش از 10 سال تجربه، درراستای ارتقای سطح کیفی آزمایشگاه های تشخیص طبی، خدمات ذیل را ارائه می نماید:
فروش اتوآنالایزرهای بیوشیمی در رنجهای مختلف و سل کانترهماتولوژی

سرویس ، تعمیرات و خدمات پس از فروش توسط گروه مهندسین مجرب

فروش رنج کامل اقلام Disposable از کمپانی های اروپایی

تامین و فروش قطعات یدکی و مواد و لوازم مصرفی دستگاههای اتوآنالایزر و سل کانتر

ارائه مشاوره به آزمایشگاهها در زمینه اتوماسیون آزمایشگاهیکمپانی معظم Dirui در سال 1992 با بهره گیری از تکنولوژی آمریکا تاسیس گردید.

عمده تولیدات این کمپانی که در بیش از 60 کشور جهان استفاده گردیده عبارتند از دستگاه های یورین،دستگاه های سل کانتر، دستگاه های اتوآنالایزر بیوشیمی، ریخبت های بیوشیمیو کنترل و کالیبراتور.

اتوآنالایزرهای سری CS این کمپانی، ادامه تولید اتوآنالایزرهای سری هیتاچی می باشد که با همان کیفیت و با استفاده از قطعات آمریکایی،ژاپنی و آلمانی تولید میگردد.

کمپانی Dirui برای عمده تولیدات خود موفق به کسب تاییدیه های ISO و CE و برای برخی از آنها موفق به کسب FDA گردیده است.

اتوآنالایزر CS-240

اتوآنالایزر CS-400

اتوآنالایزر CS-800کمپانی URIT MEDICAL ELECTRONIC در تولید اقلام آزمایشگاهی از جمله انواع دستگاه یورین، سل کانتر هماتولوژی و استریپ ادرار دارای بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان می باشد. نکته حائز اهمیت در مورد این کمپانی افزایش روز افزون و چشمگیر کیفیت تولیدات آن می باشد به صورتی که آخرین تولیدات کمپانی به خوبی با سیستم های تولید کمپانی های اروپایی رقابت می نماید.کلیه تولیدات این کمپانی دارای تاییدیه های ISO و CE می باشد.

اقلام پلاستیکی

با افزایش روز افزون استفاده از اقلام disposable در آزمایشگاه ها و مراکز درمانی جهت ارتقای سطح امنیت وسلامت کاربران و بیماران ،اینگونه اقلام ،جایگاه خاصی را نزد کاربران بدست آورده است. کمپانی زارشتدت آلمان، یکی از بزرگترین کمپانیهای تولید کننده اقلام disposable بوده که تنوع و کیفیت محصولات آن را در هیچ کمپانی دیگری نمی توان یافت.

تولیدات این کمپانی در چهار گروه، طبقه بندی می شوند:

Clinical Products کمپانی زارشتدت بزرگترین ابتکار را در زمینه سیستمهای خونگیری خلاء ، خونگیری کودکان ، ارائه نموده که هم اکنون در بزرگترین مراکز طبی دنیا از جمله در مراکز انتقال خون اروپا و آمریکا به وفور استفاده می گردد.

Laboratory Product این گروه شامل انواع تیوب و میکروتیوب در شکلها ، اندازه ها و جنس های مختلف و متنوع با دربهای مختلف ، اقلام مصرفی PCR اقلام مصرفی باکتریولوژی ، اقلام مصرفی cell and tissue culture ، انواع کاپ و کووت و انواع رک و box می باشد

خدمات پس از فروش

بخش سرویس و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی شایگان فن آزما تلاش نموده با در اختیار داشتن مهندسین مجرب ، بهترین گروه تعمیرات و خدمات پس از فروش اتو آنالایزرهای سری CS ،هیتاچی و کوباس و سل کانتر یوریت را تشکیل دهد.این گروه که ترکیبی از مهندسین مکانیک و الکترونیک و کارشناسان آزمایشگاهی می باشد ، تمامی تلاش خود را بر ارائه بهترین و سریع ترین خدمات به آزمایشگاهیان محترم ، متمرکز نموده است.تهیه وارائه با کیفیت ترین قطعات و لوازم یدکی دستگاه ها ازکمپانی های معروف اروپایی از جمله برنامه های اجرا شده این گروه می باشد


آدرس شرکت شایگان فن آزما

دفتر مرکزی:
تهران - خیابان شریعتی - خیابان ظفر- کوچه صبر- ساختمان صبر- واحد 13
تلفن:

26400784

26400785


فکس:
26400786


مدیر عامل:
امیرهوشنگ علیان
alian@shayganlabco.com
مدیر فروش:
مهندس نصراله حاتمی
hatami@shayganlabco.com
مدیر خدمات پس از فروش:
مهندس شاهین نکاوند
nekavand@shayganlabco.com
کانادا:
مشاور امور بین الملل:
دکتر پیمان شوشتری زاده
65 48 443 541 001