فارمد بهین آزما تعداد نمایش:1794

شرکت فارمد بهین آزما


شرکت فارمد بهین آزما

 

 

شرکت تولیدی فارمد بهین آزما (سهامی خاص ) وارد کننده و تولید کننده کیت های تشخیص سریع (Rapid Test) می باشد که پس از مدت ها تحقیق ، بررسی و به کار گیری متخصصان مجرب ، با استفاده از علم و دانش فنی روز دنیا و آخرین استانداردها و معیار های بین المللی با اعتقاد به اهمیت تحقیق و توسعه و ارتقاء سطح سلامت جامعه در ابتدا با اخذ چندین نمایندگی از کمپانی های خارجی اقدام به واردات نمود ،

که در راس کار ثبت مجموعه محصولات در آزمایشگاه مرجع رفرانس بوده است و از آنجا که میزان کیفیت محصولات وارداتی از اهمیت بالایی برخوردار است و این مجموعه همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار می دهد ، با این رویکرد و با ایجاد آزمایشگاه کنترل کیفی که مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها در زمینه شیمیایی و میکروبی می باشد ، کیفیت محصولات وارداتی خود را مورد بررسی قرار می دهد .

هم اکنون گروه متخصصان شرکت تولیدی فارمد بهین آزما در راستای حمایت از تولیدات داخلی و پیشبرد اهداف علمی ، کیفیت بالا و سرویس دهی مناسب به مشتریان با راه اندازی خطوط اختصاصی جهت تولیدانواع (Rapid Test) با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا پس از بررسی توسط واحد تضمین کیفیت گامی به سوی خود کفائی ایران عیزمان برداشته اند . امید است در آینده ای نزدیک شرکت تولیدی فارمد بهین آزما نقشی هر چند کوچک در راستای آبادانی وطن داشته باشد . به امید آن روز.


محصولات شرکت

تست های نواری مورفین

تست های نواری آمفتامین

تست های نواری مت آمفتامین

تست های نواری متادون

تست های تشخیصی کوکائین

تست های نواری ترامادول

تست های نواری DO3

تست های نواری بارداری

تست های نواری LH

پنل های سه تستی

پنل های پنج تستی

پنل های ده تستی

لیوان تشخیص تقلبآدرس شرکت

تهران میدان توحید خیابان نصرت غربی خیابان خوش شمالی

پلاک 86 واحد 7

تلفن

66427924

www.pharmedco.ir

نمایندگی های فروش

شرکت بهار زیست

66428602

شرکت بهارآزما

66565801where to get tested for std long term effects of chlamydia transmitted diseases