پارس طب نوین بین الملل تعداد نمایش:1385

پارس طب نوین بین الملل

 

شرکت پارس طب نوین بین المللشرکت پارس طب نوین بین الملل نزدیک به سه دهه است که فعالیت خود را در زمینه های تجهیزات آزمایشگاهی آغاز نموده است. این شرکت در تجهیز گستره ی وسیعی از آزمایشگاه ها فعال می باشد و محدودیتی در این زمینه ندارد.
آزمایشگاه های کارخانه ها و صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، رنگ و رزین، قیر و آسفالت ، خشکبار و بسته بندی ، خودرو سازی، صنایع آبکاری، آرایشی و بهداشتی، صنایع غیر فلزی و پلیمر، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، پارک های علم و فن آوری ، پالایشگاه ها ی نفت و گاز و پتروشیمی و ... در زمره مشتریان این شرکت می باشند.
این تجهیزات شامل دستگاه های عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی ، شیشه آلات ، مواد شیمیایی و دیگر ملزومات مرتبط می باشد.
ارائه تجهیزات با کیفیتی بالا و متناسب با نیازهای کاربر و منطبق بر بودجه مشتری از توانایی های کارشناسان این شرکت است که با حداقل بودجه تجهیز کامل آزمایشگاه مورد نظر را انجام دهند.
شرکت پارس طب نوین بین الملل با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و دفاتر اروپایی و آسیایی براحتی خدمات پس از فروش را شامل رفع اشکالات احتمالی دستگاه ها، تأمین قطعات و لوازم را ارائه می دهد و براحتی بهتربن معرف ها و استاندارد ها را فراهم می نماید.
از دیگر فعالیت های شرکت پارس طب نوین می توان به ارائه دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید بصورت نو یا استوک و مواد اولیه کارخانه ها با برندهای مختلف توسط واحد بازرگانی و امور بین الملل اشاره کرد.
علاوه بر واحد فوق، واحدهای تولیدی شرکت با تولید انواع دستگاه های آزمایشگاهی، انواع هودهای میکروبی ، شیمیایی و سکوبندی در کنار واردات تکمیل کننده درخواست های مشتریانی است که تمایل استفاده از دستگاه های ایرانی را دارند.
از واحد های فعال شرکت پارس طب نوین ، واحد مشاوره، واحد فروش، واحد نصب و آموزش، واحد تعمیرات و پشتیبانی می باشند.مشاوره،نصب و راه اندازی کلیه آزمایشگاهها

تامین کلیه دستگاههای آزمایشگاهی عمومی و تخصصی از کمپانی های معتبر اروپایی و آمریکایی

تامین کننده کلیه مواد آزمایشگاهی و محیط های کشت آزمایشگاهی

تامین شیشه آلات آزمایشگاهی عمومی و آزمایشگاهی

تامین کلیه وسایل ایمنی آزمایشگاهی نظیر انواع ماسک های شیمیایی دستکش نسوز، عینک های ایمنی و ...

تولید انواع هودهای شیمیایی و میکروبی

سکوبندی و پارتیشن بندی آزمایشگاهی

تعمیر و کالیبراسیون انواع دستگاههای آزمایشگاهی توسط تیم کارشناس مجرب

فروش ریالی و ارزی و اخذ پروفرما از کلیه کمپانی های معتبر

شرکت پارس طب نوین بین الملل
ویژگی های برتر هود های پارس طب نوین
شرکت پارس طب نوین با تکیه بر تجربیات طولانی مدت در امر تولید، واردات و پخش لوازم آزمایشگاهی توانسته است طی اقدامات بی سابقه ای بالاترین سطح کیفیت را در تولیدات خود اعمال و عرضه نماید. در همین راستا امکانات رفاهی و کیفی ویژه ای در طرح و ساختار هودهای پارس طب در نظر گرفته شده است که برخی از آنها به انتخاب متقاضی و برخی بعنوان یک ضرورت کلی و عمومی در سیستم پیاده می گردد.
1-صفحه کار و بدنه داخلی Stainless steel
رویه هود از جنس Stainless steel (مقاوم به خوردگی با انواع اسید و موارد خورنده و قابل پاکسازی با ساده ترین روش) و یا ازجنس سرامیک یا گرانیت ضد اسید و یا حتی آلومینیوم سفید می باشد.
بکارگیری این ترکیبات در ساخت بدنه فضای داخلی کار مانع از انعکاس نورلامپ و زدگی چشم در مورد اپراتور می شود. بدنه هود دارای اسکلت محکم و استواری می باشد که توسط ورقه های روغنی با پوشش رنگ اپوکسی کوره ای و به رنگ های دلخواه رنگ آمیزی می گردد.
2-لامپ فلورسنت و ماورای بنفش:
لامپ فلورست برای ایجاد روشنایی مناسب و لامپ ماوراء بنفش ضمن روشنائی بخشیدن به منظور ضد عفونی کردن فضای کار و محتویات روی سطح کار در بدنه داخلی دستگاه نصب می گردد لامپ هایی که برروی سیستم هود آزمایشگاهی نصب می شوند نباید حرارت اضافه ایجاد نموده و ازطرفی برای جلوگیری از زدگی چشم اپراتور حتماً لامپ فلورسنت یا ماوراء بنفش را در قسمت بالای محفظه کار قرار می دهند.
3-شیشه اطراف محفظه کار
درب محفظه کار در قسمت پیشین عموماً از جنس شیشه بوده و در مدل خاصی از این دستگاه ها؛ سطح بیرونی از سه طرف کاملاً شیشه ای می باشد. در نتیجه شرایط بهتری را از لحاظ روشنایی برای محیط آزمایشگاه فراهم می آورد.
درب شیشه ای دستگاه کشوئی بوده و توسط وزنه ای تعادل آن حفظ می گردد و در هرنقطه مورد نیاز به راحتی می ایستد. این خاصیت سبب افزایش قابلیت کارآیی در عملکرد اپراتور می شود، جنس شیشه می تواند از مواد نشکن مانند پلی کربنات ها باشد.
4- مشخصات فیلتر:
ضمن اینکه قاب اطراف سطح فیلتراسیون به اندازه کافی محکم و متضمن نگهداری طول عمر زیاد برای سیستم فیلتراسیون می باشد، داخل محفظه فیلتراسیون فشار منفی ایجاد شده و مانع از نشست جریان آلوده به جریان پاکسازی شده می گردد.
5- تجهیزات کنترل فیلتراسیون
بنابه تقاضای خریدار، تجهیزات کنترل فیلتراسیون می تواند به چند صورت بر روی دستگاه نصب گردد.
الف- بصورت جریان سنج (Flow meter) در مسیر عبور جریان از فیلتر، با مسدود شدن منافذ، قطع فلو را می توان از روی فلومتر تشخیص داد.
ب-نشانگر فشار بصورت یک گیج نشان دهنده اختلاف فشار مابین دو سوی فیلتر روی دستگاه نصب می شود.
این فشارسنج روی یک اختلاف فشار آستانه ای (Target) تنظیم می شود، با افزایش اختلاف فشار دو سوی فیلتر از این حد آستانه ای به غیر قابل استفاده بودن فیلتر پی می بریم.
ج- شاخص کنترل فیلتراسیون بوسیله اندازه گیری فشار دو سوی آن می تواند بصورت چراغ یا Alarm صوتی باشد که بر روی پانل دستگاه یا بدنه آن قرار می گیرد.
یعنی با مشاهده تغییر رنگ چراغ (از حالت سبز به قرمز و یا ازحالت خاموش به روشن) و یا در حالت دوم درصورت شنیده شدن صدای زنگ هشدار به پرشدن ظرفیت فیلتر پی ببریم.
د-معمولاً فیلترها طول عمر مشخصی دارند و اگر در یک حالت نرمال کار کنند با محاسبه ساعت کارکرد می توان حد آستانه طول عمر فیلتر را مشخص نمود.البته این به تنهایی کافی نیست زیرا تضمینی وجود ندارد که هود همواره در یک حالت نرمال و در معرض جریان، با آلودگی قابل پیش بینی قرارداشته باشد ، گاهی آلودگی بیش از حد جریان، فیلتر را پیش از زمان معین فاسد می نماید و در مواردی با گذشت آستانه طول عمر هنوز فیلتر فاسد نشده و قابل مصرف می باشد.
6- پانل کنترل دستگاه دیجیتال و دارای بردالکترونیکی نیمه هوشمند می باشد. این بخش از دستگاه منطبق با استاندارد BS می باشد.
سوئیچ ها همه لمسی می باشند و برای کنترل مواردی چون باز و بسته شدن درب شیشه ای دستگاه، لامپ و فن می باشد . معمولاً چراغ ها و سیستم های صوتی هشدار دهنده بنابر نیاز و سفارش مشتری می توانند بر روی پانل نصب گردند.
7-قابلیت دسترسی ساده به سیستم های درونی جهت تعویض فیلتر و تعمیر قطعات و بخش های مختلف دستگاه ، از دیگر خصوصیات برتر هود های پارس طب نوین می باشد.
8- وجود شیرگاز، آب، هوا و سینک آبریز در اشکال و ابعاد مختلف نیز از امکانات دیگری است که برای رفاه بیشتر اپراتور در صورت تقاضای خریدار بر روی دستگاه نصب می گردد.آدرس

تهران،خیابان کریم خان زند،خیایان آبان جنوبی پلاک 26 طبقه سوم

تلفن

88894445

88894446

88894447

88894448

88894449

فاکس

88891209

www.international-ptn.comhow to catch a cheater scottdangelo.com why men have affairs