آریا فن ورزان تعداد نمایش:1908

شرکت آریا فن ورزان

شرکت آریا فن ورزان

 

گروه کاری آریافن ورزان ارائه کننده فن آوریهای نوین و بروز دنیا در دو شاخه اصلی بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی به جامعه علمی و صنعتی کشور می باشد.

گروه کاری آریافن ورزان با تمرکز علمی و عملی بر دو حیطه مهم، جذاب و تأثیرگذار علم دنیا یعنی نانوتکنولوژی و بایوتکنولوژی خدمات برجسته و در خور توجه ای را در راستای اعتلای این دو شاخه مرتبط علم به جامعه محترم علمی کشور ارائه داده است.
در حیطه بایوتکنولوژی گروه کاری مربوطه با تمرکز در حیطه کشت سلول، مجموعه کامل و قابل بحثی از الزامات مراکز تحقیقاتی و صنعتی را به شایسته ترین شکل ممکن قابل ارائه نموده است و متخصصان فنی مجموعه ما مشتاقانه آماده پاسخگوئی و ارائه مشاوره به منظور بهینه نمودن نیازهای شما می باشند.
در حیطه نانوتکنولوژی گروه کاری آریافن ورزان با گردآوری مجموعه ای با کیفیت و کارآمد در حوزه آنالیز فازی، عنصری و ریزساختاری و همچنین دستگاه های نانومترولوژی و برخورد کاملاً علمی و عملیاتی با خدمات ارائه شده در پی رشد و ارتقاء این علم جذاب و البته کارآمد در کشور عزیزمان می باشد، بدون تردید تلاش متخصصان مجموعه ما به کارگیری فنون و تکنولوژی های مربوطه به شکل کاملاً صحیح و بهینه می باشد، به همین منظور همگی متعهد به تلاش بی شائبه به منظور جذب و انتقال صحیح مفاهیم می باشیم.
گروه کاری آریافن ورزان یکی از زیرسیستمهای کارآمد مجموعه بین المللی F&A می باشد که در خاورمیانه، اروپا، آسیای جنوب شرقی در حیطه تکنولوژیهای پیشرفته به تولید و تجارت مشغول می باشد و تاکنون در چندین پروژه بین المللی نیز با این مجموعه همکاریهای برجسته ای نموده است.
این مجموعه با تکیه بر مدیریت فرا ملیتی و گسترده خود توانایی تجاری سازی محصولات با تکنولوژی پیشرفته را در صورت حصول پیش شرطهای مدون دارا می باشد که در این حیطه گروه کاری آریافن ورزان به عنوان بازوی اجرائی و کارشناسی این مجموعه درحیطه نانوتکنولوژی و بایوتکنولوژی تعیین گردیده است.

شرکت آریا فن


محصولات بخش بیوتکنولوژی

محیط کشت و سرم

تانک نیتروژن

ظروف کشت سلول

دستگاه سل آنالایزر

مواد بیوشیمیایی صنعتی

سمپلر

انکوباتور

کشت سلول سه بعدی

محصولات نانوتکنولوژی

میکروسکوپ الکترونی روبشی

میکروسکوپ الکترونی عبوری

فلورسانس پرتو ایکس

پراش پرتو ایکس

آنالیز اندازه ذرات

پمپ خلاء

 

آدرس شرکت آریا فن

ایران - تهران - خیابان مطهری - بعد از سرافراز - شماره 235 - طبقه چهارم - واحد 8

تلفن: 88503633 021 (+98) (6 خط)
فاکس: 88547367 021 (+98)


ایمیل: info@ariafan.com

بخش نانوتکنولوژی: nano@ariafan.com

بخش بیوتکنولوژی: bio@ariafan.com

www.ariafan.comhiv positive dating sites jasonfollas.com aids testing at home