دانش پژوه کار تعداد نمایش:1289

شرکت دانش پژوه کار


شرکت دانش پژوه کار

 


شرکت دانش پژوه کار در سال 1372 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و طی 20 سال گذشته همواره در زمینه واردات، تهیه، تامین، توزیع و خدمات پس از فروش دستگاهها، تجهیزات و ابزار آزمایشگاهی و پزشکی در ایران فعالیت مینماید. این شرکت توسط وزارت بهداشت (اداره کل تجهیزات پزشکی و اداره مرجع سلامت ایران) در زمینه فعالیت های خود شناخته شده و مورد تایید میباشد.


واردات، تهیه، تامین و توزیع لوازم و تجهیزات :
- تهیه، تامین و تجهیز لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مورد نیاز بیمارستانها و آزمایشگاههای پزشکی کشور (مواد مصرفی، لوازم و تجهیزات و مواد شیمیایی)

نماینده انحصاری از شرکت Bertin فرانسه

دستگاههای امحا زباله های بیمارستانی به روش میکروویو


نماینده انحصاری شرکت Greiner آلمان

کیتهای تشخیص آزمایشگاهی

نماینده شرکت Feather ژاپن

تیغهای میکروتوم پاتولوژی

نماینده شرکت Euromex هلند

میکروسکوپهای پزشکی و صنعتی

نماینده انحصاری شرکت Bunsen اسپانیا

تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی (سانتریفوژ- گرم کن، هم زنهای مغناطیسی، انکوباتور، اتوکلاو و غیره)

سهامدار و نمایندگی فروش شرکت آریا ژن درمان

تولید کیتهای PRP (ویژه پوست و زیبایی، و ترمیم زخمهای مزمن هپاتیتی)

سهامدار و نمایندگی فروش شرکت آریا مبنا تشخیص

تولید کیت های الایزا (HIV, HCV, HBC)


خدمات مهندسی :
- خدمات تعمیر، بازسازی کلی (Referbushed) ، راه اندازی، نصب و عرضه انواع دستگاههای اتوآنالایزرهای بیوشیمی هیتاچی، (Hitachi 911/912/917/902/717) ، دستگاههای ایمونواسی(Tosoh A360, 600II) ، دستگاههای سل کانتر هماتولوژی (Sysmex KX21-n) و سایر دستگاههای آزمایشگاهی توسط متخصصین شرکت

- ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاههای پزشکی

خدمات مدیریت و اجرای آزمایشگاههای پزشکی در کشور :
ارائه خدمات پیمانکاری آزمایشگاههای پزشکی از طریق عقد قرارداد کلید در دست شامل خدمات مدیریت، تامین تجهیزات و دستگاههای مورد نیاز و اجرای خدمات ازمایشگاهی به بیمارستانها و آزمایشگاههای مربوطه.

تولید کیتهای آزمایشگاهی :
مدیریت شرکت بعنوان سهامدار و در قالب شرکت آریا مبنا تشخیص اقدام به تولید کیتهای تشخیص طبی الایزا (HIV, HCV, HBC) و در قالب شرکت آریا ژن درمان اقدام به تولید کیتهای PRP (برای زیبایی و ترمیم زخمهای مزمن دیابتی) با تاییدیه وزارت بهداشت نموده است.

کلیه دستگاههای سل کانترهای سیسمکس KX21 , KX21N و سل کانترهای کولتر T , JT بصورت ریفربیش شده با استاندارد سازنده با یکسال گارانتی و با نصب و راه اندازی و آموزش زیر نظر کارشناسان فنی این شرکت عرضه میگردد. همچنین لوازم یدکی دستگاههای مذکور توسط این شرکت قابل عرضه و تامین میباشد.

کلیه دستگاههای اتوآنالایزر بیوشیمی هیتاچی مدل های 704،717،902،904،911،912،917 بصورت ریفربیش شده با استاندارد سازنده با یکسال گارانتی و با نصب و راه اندازی و آموزش زیر نظر کارشناسان فنی این شرکت عرضه میگردد. همچنین لوازم یدکی دستگاههای مذکور توسط این شرکت قابل عرضه و تامین میباشد.


آدرس شرکت دانش پژوه کار :


تهران، میدان انقلاب، خیابان 12 فروردین، بنبست حقیقت، پلاک 12، واحد شماره 3

تلفن

66961629

66961630

تلفکس

66414087

info@dpajouh.com

www.dpajouh.com