فن آزما گستر تعداد نمایش:873

شرکت فن آزما گسترشرکت فن آزما گستر
کارخانه: کیلومتر ۷۵ اتوبان تهران–قزوین، شهرک صنعتی نظرآباد، خیابان شمشاد

تلفکس: ۴۵۳۳ ۳۷ ۴۷-۹ (۰۲۶)

نمایشگاه و دفتر مرکزی: تهران، میدان جمهوری، ابتدای بزرگراه نواب، جنب ایستگاه مترو، برج اداری سهیل، طبقه ۸، واحد ۸۰۱.
کد پستی ۱۳۴۶۹۵۴۹۳۶
تلفن: ۶۶۳۸۱۶۹۳ و ۶۶۳۸۱۶۹۲ و ۶۶۳۸۱۶۹۱ (۰۲۱)
فکس: ۶۶۳۸۱۶۹۴ (۰۲۱)

نشانی الکترونیکی:

info@FGIRAN.COM

FGSERVICE@FGIRAN.COM


 


محصولات شرکت فن آزما گستر :
شیکر
ارلن
بالن
بن ماری آزمایشگاهی
کوره آزمایشگاهی
آون آزمایشگاهی
انکوباتور
انکوباتور یخچال دار
انکوباتور شیکردار
ژرمیناتور
PH متر
شوف بالن
چیلر آزمایشگاهی

محصولات سفارشی اف جی

ساخت فریزر هوشمند تا ۴۰- درجه در انواع ایستاده و صندوقی
ساخت انواع فور و انکوباتور در حجم و دمای مختلف با قابلیت‌های ویژه بر اساس سفارش مشتری
ساخت انواع هود میکروبی دو فیلتره و سه فیلتره
ساخت انواع هود شیمی
ساخت انواع ژرمیناتور و محفظه رشد با قابلیت تنظیم دما، نور و رطوبت
ساخت انواع شیکر اربیتالی در ابعاد مختلف با قابلیت نصب طبقه دوم


شرکت فن آزما گستر به عنوان بزرگترین و برترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی، رنج وسیعی از دستگاه های آزمایشگاهی، تحقیقاتی و کنترل کیفی مورد نیاز مراکز علمی، تحقیقاتی، دانشگاهی و صنعتی را تولید می نماید.

تنوع تولیدات مانند : انواع آون آزمایشگاهی (فور آزمایشگاهی)، انکوباتور، بن ماری (حمام آب، حمام آسفالت)، کوره آزمایشگاهی، شوف بالن، شیکر ارلن بالن (شیکر روتاتور)، PH متر (پی اچ متر)، تنوع حجم و ساخت محصولات سفارشی باعث شده تا تجهیزات آزمایشگاهی FG بتوانند اکثر نیازهای آزمایشگاه ها را برطرف نمایند و همواره به عنوان انتخاب اول مصرف کنندگان مطرح باشد.

محصولات این شرکت علاوه بر داخل کشور در بسیاری از کشور های همسایه نیز به فروش میرسد، که این امر خود نشان از بالا بودن کیفیت تجهیزات آزمایشگاهی FG دارد.

محصولات سری E:

همزمان با پیشرفت علوم آزمایشگاهی و نیاز جامعه آزمایشگاهی به محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا FG با ارائه محصولات جدید که به عنوان سری E نامگذاری شده اند توانسته نظر کارشناسان تجهیزات آزمایشگاهی را به خود جلب نماید.

نکات ریز طراحی، مدیریت در خرید مواد اولیه مرغوب، استفاده از ماشین آلات پیشرفته و استقرار واحد QC در فرآیند تولید و پس از تولید محصولات FG را کاملا نسبت به نمونه های مشابه متمایز ساخته است.

کنترل کیفیت :

حساسیت بالای دستگاه های آزمایشگاهی این شرکت را بر آن داشت تا همچون برند های معتبر جهانی واحد کنترل کیفیت را در چهار بخش کنترل اولیه، کنترل در حین تولید، کنترل نهایی و بازرسی نهایی فعال سازد .

کلیه محصولات FG در بخش QC به طور جداگانه مورد تست و آزمایش انحصاری قرار می گیرند به طوریکه بالاترین زمان اختصاص یافته به تولید هر محصول در بخش QC میباشد.

واحد کنترل کیفیت FG با بروز رسانی آزمایشات خود و تطبیق آن ها با استاندارد های جهانی، امکان تجربه ی کار با یک محصول ایرانی با کیفیتی جهانی را بریتان فراهم می سازد .


گارانتی :

یکی از نکات مهم در تجهیزات آزمایشگاهی نحوه ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات می باشد. شرکت فن آزما گستر جهت رفاه حال مشتریان و استفاده کنندگان از تجهیزات آزمایشگاهی FG، طرح گارانتی طلایی را برای محصولات سری E برقرار کرده که از مزایایی همچون 2 سال ضمانت کامل قطعات، 1 سال ضمانت تعویض دستگاه (برای اولین بار در ایران)، 5 سال ضمانت المنت، 5 سال ضمانت کمپرسور و 5 سال ضمانت موتور و گیربکس برخوردار می شوید  .