تاونوآوران آریسان تعداد نمایش:535

شرکت تاونوآوران آریسانشرکت تاونواوران اریسان
   

آدرس : تهران، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، خیابان کارگر شمالی، خیابان هیئت، تقاطع خیابان گردآفرید، پلاک 15

تلفن :02166886074

        09124068596

            ایمیل : tavarisan@gmail.com

 شرکت تاونوآوران آریسان تحت برند فناوری زیستی تانا (Tana Biotech) در زمینه تولید و واردات محصولات آزمایشگاهی فعالیت می نماید.

شرکت تاونوآوران آریسان با هدف تامین محصولات آزمایشگاهی و پزشکی در دو زمینه ی تولید (به عنوان یک واحد فناور) و واردات فعالیت می نماید که توانسته است با وجود نیروهای تحصیل کرده و خبره طی مدت زمان محدود گام های بلندی را بردارد. برتری ما نسبت به رقبا، تامین گستره ای وسیع از محصولات آزمایشگاهی با کیفیت چشمگیر و قیمت های بی نظیر می باشد. هدف ما کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت تشخیص در حوزه ی تحقیق و درمان می باشد. سبد محصولات این شرکت می تواند پاسخگوی بخش عمده ای از نیازهای تحقیقاتی و تشخیصی باشد، چرا که ما از دو مولفه ی علم و تجارت بهره می بریم…

شرکت تاونوآوران آریسان نماینده ی انحصاری کیت های Real-Time PCR از کمپانی Vector-Best می باشد. کمپانی Vector-Best فعالیت تولیدی خود را از سال 1991 در مساحت تولیدی بیش از 20,000 متر مربع و برخورداری از بیش از 800 پرسنل مجرب  آغاز نمود. امروزه این کمپانی هر ماه بیش از 100,000 کیت تولید می نماید و یکی از بزرگترین و موفق ترین کمپانی های تولید کننده در زمینه ی کیت های Real-Time PCR در مسکو و نیز در سطح جهانی می باشد. کیت های این مجموعه دارای گواهی های CE/IVD و ISO13485 می باشد.

شرکت تاونواوران اریسان


شرکت تاونوآوران آریسان مفتخر است برای اولین بار در ایران انواع بایواندیکاتورها را با قیمت بی نظیر و کیفیت رقابتی با انواع خارجی با مشارکت واحد فناور مرکز رشد زیست فناوری انستیتو پاستور ایران تولید نماید. با توجه به قیمت بسیار مناسب، کیفیت بالا و موجودی قابل ارایه امیدواریم کشورمان در آینده ای نه چندان دور از واردات این دسته از محصولات بی نیاز شده و به خودکفایی برسد.

شرکت تاونوآوران آریسان مفتخر است برای اولین بار در ایران انواع سیستم سوآب تماسی را برای تشخیص سریع و دقیق میکروارگانیسم ها در حد جنس و گونه با مشارکت واحد فناور مرکز رشد زیست فناوری انستیتو پاستور ایران تولید نماید.
تاکنون برای جلوگیری از نابودی سویه های خریداری شده و یا جداسازی شده محققین داشتن تجهیزات گران قیمت (لیوفیلیزاتورها و تانک های ازت) و همچنین پرسنل مجرب اجتناب ناپذیر بوده است ولی اکنون محصولی را به شما معرفی می نماییم که قطعا مورد توجه قرار خواهد گرفت.

هر بانک انجمادی شامل بیست عدد دانه بیوسرامیکی متخلخل و محلول مهندسی شده ای می باشد که با قیمت بسیار مناسب شما را قادر خواهد ساخت یک بانک زیستی را راه اندازی نمایید. در این روش محقق می تواند میکرواورگانیسم خود را 2 تا 8 سال در دمای 22 – و یا 80 – درجه ی سانتیگراد بدون آلودگی نگهداری نماید. وجود 20 عدد دانه ی بایوسرامیکی (Bead ) در هر کرایو ویال به محقق اجازه میدهد تا بیست بار از نسل اول سویه استاندارد خود به راحتی استفاده نماید.

این روش در کشورهای پیشرو در زمینه Biobank مانند آمریکا، انگلستان و آلمان برای نگهداری و حمل سویه ها ی مختلف استفاده می شود چرا که این روش برخلاف تمام روش ها مانع از زیرکشت های متوالی شده و از موتاسیون های احتمالی ممانعت می کند.