نوین تشخیص تعداد نمایش:469

شرکت دانش بنیان نوین تشخیص فرهان


 نرم افزار آزمایشگاهی نوین تشخیص

بزرگراه نواب صفوی – برج شهاب 1 – طبقه پنجم – شماره 156

 کد پستی: 1346955197

 تلفن: 66381159
 66381160
 66859774
 66386240
 66879586

    پست الکترونیک: info@novinmedco.com

آدرس کارگاه: خیابان کمیل، پشت پارک رضوان، جنب کارواش، پلاک 2

تلفن: 55792117

 


نرم افزار ها :

نرم افزار جامع آزمایشگاه نوین
نرم افزار مدیریت انبار
نرم افزار حسابداری
نرم افزار کنترل کیفی و مستند سازی
پکیج مدیریت هوشمند مشتریان
پذیرش و جوابدهی کلینیکال و پاتولوژی
سیستم حقوق و دستمزد آ اداری و ...
باشگاه مشتریان و تجهیزات

تجهیزات

سایتوسانتریفیوژ
سانتریفیوژ 24 شاخه
سانتریفیوژ 16 شاخه
کلد پلیت
شیکر انکوباتور الایزا

مواد مصرفی

سایتو سل نوع1
سایتو سل نوع2
قیف سیتولوژی نوع1
قیف  سیتولوژی نوع2
کلیپس


 شرکت دانش بنیان نوین تشخیص فرهان در سال 1392 با هدف تامین نیازهای آزمایشگاه‌ها و مراکز پزشکی کشور در زمینه نرم‌افزار و سخت‌افزار تاسیس شده است ولی در نظر دارد تا حوزه فعالیت خود را تا بخش‌های صنعت و عمومی و بین المللی گسترش دهد. در اساسنامه شرکت موضوع فعالیت از این قرار است: تولید، صادرات و واردات تجهیزات و پزشکی و آزمایشگاهی و تولید، صادرات و واردات محصولات نرم افزاری و سخت افزاری. همانطور که از موضوع فعالیت شرکت مشخص است اولویت شرکت بر پایه تولید و سپس صادرات است و تمام بسترها بر پایه تولید و صادرات ایجاد شده اند. برای ایجاد شرایط مناسب از کارشناسان مربوطه دعوت به عمل آماده است و برای امور بازرگانی کارت بازرگانی اخذ شده است. تمهیدات لازم برای پیمودن مسیر به سمت هدف، مشخص شده است. شرکت در بدو امر دو محصول اساسی و زیربنایی را تولید نموده که هر دو توسط مراجع مربوط به عنوان دانش بنیان شناخته شده اند. 1. دستگاه سایتوسانتریفیوژ 2. اولین نرم افزار جامع مدیریت آزمایشگاه که اولی در راستای هدف تولید و صادرات دستگاه های پزشکی و دومی در جهت نیل به هدف تولید و صادرات محصولات نرم افزاری که اهداف مهم اساسنامه شرکت هستند طراحی شده اند و هیچ کدام از اینها مشابه داخلی نیز ندارند.

محصولات دیگر شرکت، انواع ابزارهای پایه آزمایشگاهی و بیمارستانی نظیر انواع سانتریفیوژ ها و میکسرها، دستگاه شیکر و انکوباتور، دستگاه دیونایزر، دستگاه کلد پلیت و پارافین دیسپنر و دستگاه های متنوع دیگر است و محصولات نرم افزاری شرکت نیز شامل انواع نرم افزارهای کلینیکی و پاراکلینیکی و نرم افزار دانش بنیان جامع مدیریت آزمایشگاه، نرم افزار مدیریت کلینیک، نرم افزار مدیریت درمانگاه، نرم افزار مدیریت کسب و کار، نرم افزار CRM و محصولاتی چون سیستمهای نوبت دهی هوشمند همراه با فراخوان و مدیریت باشگاه مشتریان و همچنین سیستمهای حضور و غیاب از محصولات دیگر شرکت نوین تشخیص می باشند.

 شرکت نوین تشخیص در راستای فعالیتهای خود مبادرت به دریافت گواهی نامه های مختلف و استانداردهای مختلف نموده است که در این راستا گواهی معتبر موسسه تحقیقات صنعتی ایران (4232-20) را دریافت نموده. از دیگر گواهی هایی که مبادرت به دریافت آن شده گواهی تاییدیه وزارت بهداشت است. شرکت نوین تشخیص در سال 1393 به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه ای در آمده و محصولات نرم افزاری آن دارای گواهی شورای عالی انفورماتیک می باشند. که تصویر تمامی این گواهی ها در سایت شرکت موجود می‌باشند.

این شرکت در سال 1392 به عضویت اتاق بازرگانی ایران درآمده و هم اکنون دارای کارت بازرگانی جهت انجام امور تجاری خارج از مرزهای کشورمان می باشد.

در سال ۲۰۱۶ شرکت نوین  از سوی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور به عنوان یک شرکت دانش بنیان شناخته شد.

شرکت در بیش از 10 نمایشگاه تخصصی در سراسر ایران نیز از دیگر افتخارات این شرکت طی این مدت زمان کوتاه است. توصیه نامه ها و تاییدیه های مراکز معتبر درمانی، بهداشتی، تحقیقاتی، دانشگاهی و حتی مراکز خصوصی را نیز می توانیم به عنوان برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت نوین تشخیص برشماریم.

اعتماد بیش از 800 مرکز علمی، تشخیصی، درمانی و صنعتی طی مدت کمتر از 3 سال نیز بزرگترین افتخار شرکت دانش بنیان نوین تشخیص است.