کیمیا الکل زنجان تعداد نمایش:1028

شرکت کیمیا الکل زنجانشرکت کیمیا الکل زنجاندفتر مرکزی:

تهران – خیابان زرتشت غربی – بعد از بیمارستان مهر – ساختمان ۹۶ – طبقه ۴ – واحد ۸

تلفن:      ۳۸   و  ۲۸ ۴۶ ۳۸ ۸۸ – ۰۲۱

فکس: ۱۲ ۱۹ ۹۹ ۸۸ –

مدیران فروش:

آقای رضا بوستانی    ۰۹۱۳۱۰۳۴۹۷۶

آقای اسماعیل توکلی  ۰۹۱۲۱۰۲۸۶۴۶

info@kimiaalcohol.com

کارخانه: زنجان – ابهر – شناط – کیلومتر ۲ جاده سبزدشت

تلفکس:      ۵۲۶۲۹۷۲     ،   ۸ – ۵۲۹۴۵۰۷  – ۰۲۴۲

 

 


محصولات الکلی :

الکل اتیلیک طبی 70 درصد
الکل اتیلیک طبی 99.8 درصد
الکل اتیلیک طبی 96 درصد

الکل اتیلیک طنعتی 90 درجه

محصولات کماکل :

محلول ضدعفونی کننده کماکل - اسپری
محلول ضدعفونی کننده - بطری
محلول ضد عفونی کننده - گالنی


شرکت کیمیا الکل زنجان در حال حاضر به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان انواع الکلهای اتیلیک  مطلق ۸/۹۹ ، طبی ۹۶ درصد،۷۰ درصد و صنعتی در کشور با مدرنترین تکنولوژی روز به همراه بهره جستن از توانمندی متخصصین مجرب خود نسبت به تولید انواع الکلهای اتیلیک با بالاترین کیفیت از سال ۱۳۸۴ در شهرستان ابهر واقع در استان زنجان آغاز به فعالیت نموده است.

این شرکت با توجه به ظرفیت بالای تولید با بهترین کیفیت نسبت به تامین نیاز بسیاری از صنایع دارویی،آرایشی بهداشتی،شیمیایی،غذایی و شرکتهای بزرگ و صاحب نام از نظر کیفیت و قدمت در سراسر ایران به صورت بالک و فله مشغول می باشد. همچنین در بخش الکلهای بطر بسته بندی شده جهت توزیع و عرضه در صنعت بهداشت و درمان کشور نیز این شرکت با توجه به قرارداد با بزرگترین و صاحب نام ترین پخشهای سراسری دارویی کشور نسبت به تامین نیاز مراکز درمانی و پزشکی کشور با الکلهای بطر بسته بندی شده در سایزها و بطریهایی مطابق با ضوابط و قوانین وزارت بهداشت همت گمارده است.

این شرکت طی چندین سال فعالیت مستمر و به روز رسانی ماشین آلات و تجهیز سالنهای تولید و بسته بندی توانسته است موفق به اخذ تمامی گواهی ها و پروانه های تولید وزارت بهداشت و درمان و همچنین گواهی استاندارد ایران و گواهی های ایزو ۹۰۰۱ و ۱۳۴۸۵ گردد.