زیست راه دانش تعداد نمایش:198

شرکت زیست راد


شرکت زیست راه دانش,شرکت زیست راد

شرکت زیست راه دانش

درس دفتر : تهران - خیابان دماوند - خیابان برف - کوچه فیضی - پلاک

آدرس کارگاه : تهران - خیابان سبلان جنوبی – کوچه پرنیان – کوچه شهید علی اکبر میرحسینی – بن بست درانی – پلاک 4 – طبقه 1

تلفن : 77825378

فکس : 89778718

همراه : 09124843897

 
ایمیل : 

info@zistrad.ir

zistrad@gmail.com

gh_kaka@yahoo.com

 
کانال تلگرام :

 https://telegram.me/zistrad

 
شرکت زیست راه دانش در سال 1390 با همکاری چند نفر از اساتید دانشگاه، دانشجویان و پزشکان کشور با تخصص های مختلفی از جمله پزشکی، آناتومی، علوم تشریح، مهندسی نرم افزار، بیوفوتونیک، میکروفابریکیشن، مهندسی پلاسما، مهندسی مکانیک و کارشناس زبان انگلیسی شروع به کار کرد.

تا سال 1392 بیشتر فعالیت شرکت در زمینه عکسبرداری میکروسکوپی و نرم افزاری بود و حاصل این تلاشها ارائه نرم افزار هیستولب و دوربین عکسبرداری میکروسکوپی به جامعه دانشگاهی و آزمایشگاهی بود.

در سال  1392 برای اولین بار در ایران و منطقه موفق به ساخت موبایل آداپتور برای عکسبرداری میکروسکوپی شد و در همان سال اولین سرنگ پمپ با قابلیت تزریق به صورت تابعی را ارائه نمود.

در سال 1393 در دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران شرکت نمود و تجهیزاتی از قبیل سرنگ پمپ مکشی و تزریقی، موبایل آداپتور، هود بیولوژیکی و ست رنگ آمیزی را ارئه نمود.

در سال 1394 نیز در سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران محصولاتی جدید از قبیل جت پلاسما،  سرنگ پمپ ISP94-1 ، دوربین های میکروسکوپی و لام مدرج را ارئه نمود.

همچنین در سال 1394  در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران محصولات جدید سرنگ پمپ چهارتایی و دوربین عکسبرداری میکروسکوپی با کیفیت بالا را ارئه نمود.

 

تاکنون شرکت زیست راه دانش در کنگره ها و نمایشگاههایی از قبیل همایش سالانه آسیب شناسی، مسابقات بین المللی عکس میکروسکوپی دانشگاه امیرکبیر، گنگره های ارتقاء کیفیت، گنگره آزمایشگاه و بالین و کنگره علوم اعصاب حضور داشته است.