کیمیا ژن پژوه پارس تعداد نمایش:1582

شرکت کیمیا ژن پژوه پارس

کیمیا ژن پژوه پارس

شركت كيميا ژن پژوه پارس در سال 1385 با تكيه بر توان علمي ، فني و تجربة كادر خود با هدف مشاوره ، طراحي ، تجهيز و راه اندازي فضاهاي آزمايشگاهي از جمله آزمايشگاههاي بيولوژي مولكولي ( PCR ) ، تشخيصي ، شيمي ، صنعتي و ... و همچنين توليد انواع هودهاي آزمايشگاهي از جمله هودهاي ميكربشناسي ( هودهاي لامينار كلاس II ) ، هودهاي لامينار كلاس I ، هودهاي لامينار كلاس III ( Glove Box ) و نيز هودهاي شيمي كار خود را خود را آغاز نمود.

با گذشت يكسال از آغاز كار شركت و با توجه به استقبال كاربران گرانقدر ، شركت با اخذ نمايندگي از شركتهاي معتبر مانند ترازوهاي آزمايشگاهي Citizen آمريكا و ميكروسكوپ هاي آموزشي و تحقيقاتي Tech چين و لام هاي آموزشي و اسلايد هاي آموزشي 2K آلمان و نيز ميكروسكوپ هاي 2K و ميكروسكوپ هاي SUNNY به فعاليت خود ادامه داد.

با گذشت 4 سال از فعاليت شركت ، شركت كيميا ژن پژوه پارس با انجام طرح هاي مطالعاتي در زمينة توليد ساير دستگاهها ي آزمايشگاهي توانست با توليد دستگاههاي ديگري از جمله دستگاه رشد گياهان ( grow chamber ) ، انكوباتور ، آون ، هات بلاك ، هات پليت ، ميكرو فيوژ ، شيكر VDRL ، شيكر ارلن بالن ، Workstation براي PCR ( PCR Workstation ) ، رولر ميكسر هماتولوژي ، هودهاي شيمي درماني و... گامي ديگر در راه توسعة دانش و فن آوري و توليددر كشور عزيزمان ايران بردارد.

در سالهاي اخير شركت كيميا ژن با توجه به ارائة بهترين خدمات علمي و فني و نيز پشتيباني بي نظير يكي از منتخبانكاربران نكته سنج و دانشمندان عزيز ايران و كشور هاي همسايه مانند آذربايجان ، ارمنستان ، عراق و... واقع گرديده و در اين راستا توانسته بسياري از مراكز مهم آزمايشگاهي و تحقيقاتي ايران و خاورميانه را تجهيز و نزديك به 600 دستگاه هود لامينار كلاس II را فقط در مراكز كشور عزيزمان ايران نصب و راه اندازي نمايد.شركت كيميا ژن پژوه پارس اولين شركت در ايران ميباشد كه در بهينه نمودن سيستمهاي هودهاي لامينار ( Biosafety cabinet ) و آموزشهاي مربوط به آن گام هاي اساسي برداشته كه در اين زمينه ميتوان به نصب تايمر UV براي اولين بار در كشور و نصب آلارم حرارتي جهت جلوگيري از آسيب فيلتر، براي اولين بار در دنيا اشاره نمود.
اين شركت در سال 1390 بعنوان يكي از توليد كنندگان برتر، موفق به دريافت تنديس از همايش بزرگان پزشكي كشور و نيز در سال 1391 بعنوان توليد كنندة برتر موفق به دريافت مدال و لوح سپاس همايش ملي بهداشت ، تجهيزات پزشكي و دندانپزشكي كشور گرديد.


در همين سال با تلاش مستمر پرسنل و مديريت ، شركت توانست گواهي ISO:13485 . ISO:9001 را از شركت BRS دريافت و همچنين موفق به اخذ گواهي NACI از مؤسسة محترم استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گردد.

کیمیا ژن پژوه پارس


محصولات شرکت کیمیا ژن پژوه

میکسر هماتولوژی

آون

انکوباتور

انکوباتور یخچالدار

بن ماری سرولوژی

بن ماری جوش

روتاتور

هات پلیت

هود لامینار فلو کلاس 2

دستگاه workstation برای PCR

هود های شیمی درمانی

سکوبندی آزمایشگاه

دستگاه ژرمیناتور

هودهای پاتولوژیآدرس شرکت

تلفن : 77053992 - 021

تلفکس : 77053993 - 021

موبایل : 09122335035

ایمیل : info@kimiagene.com

www.kimiagene.com