گلسان شیمی پارس تعداد نمایش:1351

شرکت گلسان شیمی پارس


شرکت گلسان شیمی پارس


صنایع تولیدی آزوتک

شرکت گلسشرکت گلستان شیمی پارس (آزوتک) پیش قدم در زمینه طراحی و ساخت آزمایشگاه ها می باشد و مفتخر است با استفاده از نیروهای مجرب علمی و با تجربه که آگاهی کامل نسبت به نیاز کاربر را دارند و با توجه به نوع فعالیت آزمایشگاه ها اقدام به طراحی و ارجرای سکوبندی آزمایشگاهی می نماید و همچنین کلیه استانداردهای لازن را در ساخت و اجرای پروژه مد نظر قرار می دهند.


ظرافت در طراحی، کیفیت در تولید و رضایت مشتری از مهمترین اهداف این شرکت بوده که باعث پیشی گرفتن ما نسبت به دیگر همکاران شدهاست.
توجه به تنوع کالا از نظر کیفی و تطابف آن با نیاز کاربران آزمایشگاه و همچنین وجود نکات مهم در طراحی ما را برآن داشته تا از کادری مجرب، علمی، باتجربه و آگاه به فن بهره بگیریم تا از ابتدا تا انتهاب اجرای پروژه در خدمت شما مشتریان گرامی باشیم.


یکی از مواردی که شرکت گلستان شیمی پارس (آزوتک) روی آن بسیار تاکید دارد و بر آن متعهد است پشتیبانی و خدمات پس از فروش پروژه های انجام شده و خدمات ارائه شئه است. ضمناً این شرکت در زمینه تهیه و توزیع مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی اعم از دستگاه ها و شیشه آلات و همچنین تعمیر و راه اندازی کلیه دستگاه ها فعالیت دارد

محصولات شرکت


سکوبندی
سکو های کناری
سکوهای وسط یکطرفه
سکوهای وسط دوطرفه
کابینت های دیواری
میز ترازو
شلف
رویه ها

 


هودها


هودهای شیمی

هودهای میکروبیولوژی یا لامینار

هودهای شیمی درمانی


تجهیزات

سینک ها

سینک های پلیمری

سینک های استنلس استیل

سینک های سرامیکی

دوش و چشم شوی اضطراری

چشم شوی ایستاده

دوش و چشم شوی

چشم شوی رومیزی

چشم شوی دیواری

شیرآلات

 


آدرس: تهران، کارگر شمالی، خیابان نصرت، پلاک 58، طبقه 3، واحد 5، کدپستی 1418843357
تلفن: 1-66439760 (021)
فکس: 66439761 (021)

ایمیل:golsanshimi@yahoo.com


info@azotechco.com