آوای دانش آفرین تعداد نمایش:1377

شرکت آوای دانش آفرین


شرکت اوای دانش آفرین

 

 

سکوبندی آزمایشگاهی و هود شیمی و وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی در سال 1382 شروع به کار کرد. به یکی از قابل اطمینان ترین و شناخته شده ترین شرکت هایی تبدیل شد که ماموریتش فراهم کردن امن ترین و راحت ترین شرایط کاری در آزمایشگاه هاست

آداکو محصولاتی با بهترین کیفیت از معتبرترین تولید کننده های جهان مانند Angelantoni ( ایتالیا ) ، Esco ( سنگاپور ) ، Seat ( فرانسه ) ، Method ( مالزی ) وارد میکند که محصولاتشان بر اساس آخرین مطالعات نیازمندی های آزمایشگاهی آمیخته با آخرین پیشرفت در علم و تکنولوژی طراحی شده است

آداکو تنها شرکتی در ایران است که می تواند اعتبار سنجی ( validation ) بین المللی هود های میکروبیولوژی و کلین روم ها با گواهینامه NSF از آمریکا را انجام دهد. آداکو تعداد زیادی متخصص را گردهم آورده است تا در هر نقطه ای از ایران بتواند بهترین و قابل اطمینان ترین خدمات نصب و پس از فروش را ارائه دهد.

آداکو مجموعه کاملی از تولیدات و خدمات را برای مراکز آموزشی ، تحقیقاتی ، دولتی و درمانی ارائه میدهد.

آداکو در زمینه سکوبندی آزمایشگاهی MDF تخصص دارد. سکوبندی MDF انتخاب کسانی است که انتظار دارند هزینه کمی برای نگهداری وسایل آزمایشگاهی بپردازند ، بدون دردسر کار کنند و در عین حال زیبایی محیط را حفظ کنند.

پوشش HPL ، MDF را در مقابل بیشتر مواد شیمیایی مقاوم می سازد. آداکو بر اساس فعالیت آزمایشگاه ، تنوع زیادی از مواد را برای رویه سکوبندی ها پیشنهاد نیدهد که میتواند شامل سنگ ، گرانیت مصنوعی ، سرامیک و لامینیت فشرده باشد ، همچنین شما می توانید رنگ های زیبایی را برای ایجاد محیط کار مطلوب و راحت خود انتخاب کنید . طراحان ما در زمینه فراهم کردن بیشترین آسایش در زمان کار ماهرند . آن ها تجربه زیادی دارند تا آزمایشگاه های شما را به گونه ای طراحی کنند که بیشترین فضای ذخیره و بالاترین میزان دسترسی وسایل آزمایشگاهی را داشته باشد .

با دانش کافی از نیازمندی های کاربران و با داشتن تعهد به فراهم کردن بهترین کیفیت با با موجه ترین قیمت ، بهترین تجهیزات و سکوبندی های آزمایشگاهی را برای شما فراهم میکنیم.

لیست محصولات آداکو :

سکوبندی آزمایشگاهی

کابینت زیر سکو

کابینت دیواری

کابینت نگه داری ایستاده

شلف رومیزی

میز توزین

کمد نگهداری مواد شیمیایی

سینک

هود شیمی

واردات شرکت آداکو

آنجل آنتونی

هود میکروبیولوژی

هود لامینار

ایزولاتور

کلین روم

هود مخصوص حیوانات آزمایشگاهی

هود مخصوص اندازه گیری و توزین پودرها

اس کو

فیوم هود

کلین روم

هود PCR

داکتلس فیوم هود

س آت


آوای دانش آفرین


آدرس: تهران، میدان تجریش، میدان قدس، خیابان کبیری (دزاشیب)، پلاک 6، واحد 1


تلفن: 2122746494

فاکس: 21227483390

پست الکترونیک: info@adaco.ir

www.adaco.com