اکسیر ردکا تعداد نمایش:1618

شرکت اکسیر ردکا


 

شرکت اکسیر ردکا

 

بایوژنکس پیشگامی بلا منازع در حیطه ی تشخیص مولکولی بوده که متعهد به تسریع روند تشخیص و طب مولکولی می باشد

پس از گذشت سه دهه نوآوری و پیشرفت, در جهت براوردن نیازهای روزافزون علم آسیب شناسی مولکولی و سلولی مصمم گشته با ارائه محصولات پیشرفته و منحصر به فرد ورودی مستحکم و قدرتمند در بازار ایران داشته باشد. پشتیبانی و خدمات مدرن بایوژنکس بر اساس استانداردهای جهانی و بیوتکنولوژی روز جهان تدوین گردیده است. از ابتدای کار, این شرکت فناوری جدید را به خدمت گرفته و فراورده های نوآورانه و بدیعی را با توجه کامل به طرح و تولید و توزیع ایمن, موثر و معتبر به بازار عرضه نموده است.

BioGenex یکی از پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی تحت لیسانس سازمان غذا و داروی ایالات متحده در امریکا بوده که در آن تولید معرف ها و تجهیزات لازم با بازاریابی جهانی و خدمات پس از فروش در بیش از ۱۲۰ کشور انجام می گیرد. همچنین ارائه دهنده ی مجموعه ی کاملی از فراورده های بافت شناسی و رنگ آمیزی های تخصصی بافت به همراه آنتی بادی های مورد تایید (بیش از 400 نمونه), انواع ISH, IHC و پروتکل های بهینه شده می باشد.

علاوه بر این , این شرکت در تیم های قوی تحقیق و توسعه سرمایه گذاری نموده که همواره در طی سالها موفق به تولید محصولاتی نوآورانه و از لحاظ اقتصادی کارآمد گردیده است. همکاری و مشارکت BioGenex با صنایع علوم زیستی و فعالیتهای علمی را در جهت اکتشاف داروهای مولکولی و انجام تحقیقات بالینی و ژنتیکی با جدیت ادامه دارد.

ارائه ی سیستم های کاملا خودکار تشخیص مولکولی برای کشورهای پیشرفته و راه حل های سازگارتر و مقرون به صرفه جهت بازارهای نوظهور ار اقدامات منحصر به فرد این کمپانی است.

مشتریان ما آزمایشگاه های مرجع, بیمارستان ها, مراکز درمان سرطان, نهادهای پزشکی دانشگاهی, گروه های متخصص و شرکت های دارویی زیستی می باشند. شرکت بایوژنکس در پرتوی مجموعه ی گسترده ای از معرف ها, کیت های تشخیص, آنتی بادی ها, سوند ها, رنگ های مخصوص و سیستم های خودکار رنگ آمیزی و پرتو نگاری به حمایت از ارگان های فوق الذکر مبادرت ورزیده است.

سیستم بنیادی میکروتوم به میکروسکوپ "ایکس-ماتریکس" Xmatrx متعلق به این شرکت, فرایند اتوماسیون کامل و راحتی را جهت بدست آوردن نتایج سریع و موثق به نمایش می گذارد.
"ایکس-ماتریکس" قادر است به طور خودکار آنتی ژن ها را خشک کرده, پارافین زدایی نموده و بازیابی نماید و می تواند نمونه ها را با پروتکل های بهینه ی شده ی انعطاف پذیر رنگ امیزی نموده و بنهایتآ با لامل پوشش دهد. محفظه ی منحصر به فرد میکروفلوئیدیکس با کمترین میزان معرف (حداقل 10 میکرولیتر) نتایج خارق العاده ی مقرون به صرفه ای را نشان می دهد.این گونه سیستم های خودکار پیشرفته ی رنگ آمیزی در فرآیند هایی از قبیل تشخیص, پیش شناخت و انتخاب نوع درمان سرطان و بیماری های عفونی با پشتیبانی از عملکرد ایمونوهیستوشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

روحیه ی نوآورانه ما را بر آن می دارد تا بهترین معرف ها و تجهیزات تحقیق و تشخیص بالینی را ارایه دهیم.

آدرس :


دفتر مرکزی : تهران . دروس . میدان هدایت . خیابان سعیدی . پلاک 9. واحد 3

فکس : 021.22556239

دفتر فروش و پشتیبانی : تهران . خیابان شهید کلاهدوز . چهارراه قنات. خیابان حاج آقا میری . کوچه هاشمیان، پلاک 16. واحد 5

تلفن : 021.22783487

فکس : 021.22771552

www.redeka.net


first symptoms of gonorrhea chlamydia in the mouth pictures free std testing el paso tx