الکترولیت آنالایزر Easy Lyte

الکترولیت آنالایزر Easy Lyte

 

 الکترولیت آنالایزر ایزی لایت

 

 

شرکت پایا زیست آرایه


دفتر مرکزی :

تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، خیابان خوش شمالی، پلاک ۸۶، واحد ۶

تلفن: ۶۶۴۲۷۹۲۴-۶۶۴۲۶۵۴۷

فکس: ۶۶۵۹۱۹۴۲

دفتر فروش :

سعادت آباد بالاتر از میدان کاج خیابان ۸ پلاک ۱۸

تلفن : ۷۵۴۶۷۰۰۰

فکس : ۲۲۳۵۳۰۱۷ الکترولیت آنالایزر شرکت MEDICA به نام EasyLyte یک دستگاه کاملاً اتوماتیک می باشد و از تکنولوژی ISE برای اندازه گیری الکترولیت استفاده می کند.

محصول EasyLyte، ترکیبات +Na و +K و -Cl و +Li و +Ca2 و pH را در خون تام، سرم یا ادرار اندازه گیری می کند.


دستگاه EasyLyte با استفاده از جدیدترین سیستم الکترونیکی و طراحی ارگونومیک، خود را از سایر رقبا متمایز می سازد.

این آنالایزر همچنین با ذخیره سازی اطلاعات، دسترسی به داده‌های کنترل کیفیت را آسان می نماید و تاریخچه بیماران را برای بررسی در اختیار اپراتور قرار می دهد.

الکترولیت آنالایزر ایزی لایت با اتصال به کامپیوتر و انتقال داده ها احتمال خطا در گزارش کاربری را به حداقل رسانده است.

 

آنالایزر EasyLyte، با ترکیب عملکرد بلی/ خیر، دقت بالا و مقرون به صرفه بودن اندازه گیری الکترولیت‌ها را با یک طرح جدید ارائه کرده است. تا به امروز ۴۰۰۰۰ دستگاه EasyLyte در سراسر دنیا فروخته شده است.

شرکت مدیکا فعالیت خود را با ساخت آنالیزورهای سدیم /پتاسیم با یک رابط کاربری ساده شامل دو دکمه  “بله/خیر” آغاز نمود که به اپراتور با حداقل تجربه یا آموزش، امکان اجرای تحلیل های دقیق بالینی را بر روی نمونه های خون، پلاسما و یا سرم فراهم می نماید.

سنسورها و معرفها به صورت ماژول هایی با نصب و راه اندازی آسان توسط اپراتور و بدون نیاز به ابزار اضافی طراحی شده اند و اولین قطعات تولیدی آنها به سایت های آزمایشگاهی دفاتر پزشکان در ایالات متحده امریکا فروخته شد و شرکت مدیکا به سرعت دریافت که محصول آنها در عین حال برای نیازهای آزمایشگاهی در اروپا، آسیا و کشورهای در حال توسعه خارج از بازار امریکا نیز مفید خواهد بود.