نرم افزار کنترل کیفی دی میک

نرم افزار کنترل کیفی آزمایشگاه دی میک

 

 

 

 

 

 

افزونه های آزمایشگاهی
در این بخش از نرم افزار، آزمایشگاه به مجموعه‌ای منحصر به فرد و کامل، متشکل از 22 اپلیکیشن اختصاصی آزمایشگاهی جهت تسریع و دقت در امور روزمره آزمایشگاه دسترسی خواهد داشت. این لیست شامل: نرم افزار تداخل دارو و آزمایش، شناسایی باکتری به صورت آنلاین و آف لاین، تعیین حساسیت میکروبی آنلاین، اپلیکیشن محلول سازی، محاسبه گرهای اندکس های مهم آزمایشگاهی شامل اندکس منتزر، GFR و کلیرانس اندکس روما، RPI ، INR ، نرم افزار آموزش خون شناسی عملی ، نرم افزار آموزش انگل شناسی عملی، محاسبه گر معادله خط بازگشت، تبدیل واحد، محاسبه گر آزمون Tو محاسبه گرهای دقت و صحت CLIA و CLSI و زمانبندی اجرایی به روش SMART.
 
شناسایی باکتری ها
آموزش خون شناس عملی
آموزش انگل شناسی عملی
محاسبه گر دقت و صحت
محاسبه گر خط بازگشت
تبدیل واحدها
محاسبه گر حجم کاری
تداخل دارو و آزمایش
نرم افزار محلول سازی
محاسبه گر کلیرنس
زمان بندی اجرایی
محاسبه گر آزمون T
محاسبه اندکس های آزمایشگاهی

از امکانات عالی برنامه
کاربر نامحدود
سیستم نامحدود
تخت ویندوز - تخت وب
سیستم اخطار هوشمند
شخصی سازی و سفارشی سازی
 

 

تیم متخصص و با تجربه در زمینه ایزوهای مدیریتی9001 ، رضایت مشتری 10002، کنترل کیفیت15189 و آموزش چک لیست آزمایشگاه مرجع سلامت آماده ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت به سراسر ایران عزیز میباشد.
شما میتوانید برای تاسیس و تجهیز آزمایشگاه خود از مشاور های ما کمک گرفته تا بهترین و مناسب ترین تجهیزات با توجه به شرایط شما و الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت در اختیار شما قرار گیرد.
.تیم حرفه ای دی میک همچنین آماده ارائه خدمات شبکه و نصب سیستم های کامپیوتری و امنیتی آزمایشگاه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت میباشد
لاگر های دما و رطوبت شرکت دی مِیک محصول کشور کانادا میباشد که مستقیم به نرم افزار وصل شده و شما میتوانید به صورت آنلاین و لحضه به لحضه از عملکرد دمای سیستمهای سرمایش و گرمایش خود مطلع شوید.این لاگر ها دوسال گارانتی تعویض دارند

 

با استفاده از این نرم افزار می توانید به ریز تمام خوانش های ثبت شده در طول عمر دستگاه از روز نخست، زمان ثبت آنها، نمودار تغییرات دما و رطوبت در هر بازه زمانی دلخواه دسترسی یافته و با استفاده از نرم افزار در بازه های مختلف نقاط بیشینه، کمینه و میانگین را گزارش گیری نمایید. همچنین امکان دریافت خوانش ها در قالب Excel و گزارشات در قالب PDF و نمودار ها در قالب JPG ، PDF و SVG در نرم افزار وجود دارد.

 

از دیگر ویژگی های بخش مدیریت انبار این نرم افزار که منحصرا برای سیستم آزمایشگاه طراحی و اجرا شده است می توان به ارسال پیغام در صورت رسیدن به نقطه سفارش و نزدیک شدن به تاریخ انقضای کیتها و اجرای سیستم FIFO (جلوگیری از خروج کالا در صورتی که کالایی قدیمی تر در سیستم تعریف شده است ) و ایجاد انبار میانی به روش سیستم کانبان شرکت تویوتا و دو مرحله ای کردن سیستم تحویل کالا از تامین کننده جهت انجام کنترل کیفیت بر روی کالا قبل از ورود به انبار و جلو گیری از فساد مالی در آزمایشگاه اشاره کرد.

 

تهران،سهروردی شمالی . کوچه باسقی . پلاک 6 واحد 9
021-91312424 دفتر مرکزی
09021110087 فروش

09021110086پشتیبانی فنی و علمی
081-38270085 نمایندگی همدان
https://www.dmaic-qc.com
dmaicqcc@dmaic-qc.com