ثبت‌نام پنجمین نمایشگاه تجهیزات ومواد آزمایشگاهی س

1395/10/15

پنجمین نمایشگاه تجهیزات ومواد آزمایشگاهی ساخت ایران

 

 

 پنجمین نمایشگاه تجهیزات ومواد آزمایشگاهی ساخت ایرانبا توجه به استقبال خوب تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و رضایت مراکزعلمی و پژوهشی، پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در اردیبهشت‌ماه سال 1396به همت معاونت علمی وفناوری ریاست‌ جمهوری برگزار می شود.


وی افزود: همانند سال گذشته نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در13 بخش تخصصی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون برگزار می‌شود.


وی درخصوص شرایط حضور شرکت ها وارایه محصولات گفت: شرکت‌هایی که می‌خواهند در نمایشگاه حضور یابند باید دانش‌بنیان باشند یا حداقل در سامانه دانش‌بنیان ثبت‌نام کرده و پرونده دانش‌بنیان شدن خود را پیگیری کنند، حضور ثبت‌نام کنندگان درنمایشگاه پس از تأیید فنی محصولات آن‌ها و محرزشدن نقش آنان در بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت یا تولید محصولات قطعی خواهد شد.
شیخ زین الدین اظهارکرد: محصولات مطابق سال های قبل با در دو بخش فناوری ذاتی و میزان بومی‌سازی ارزیابی و سطح‌بندی می‌شوند و شرکت‌هامی‌توانند دستورالعمل ارزیابی فنی محصولات را در سایت نمایشگاه مشاهده کنند.


وی در خصوص حمایت های این نمایشگاه افزود: سیاست های حمایتی نمایشگاه همانند سال قبل بوده و تغییری نکرده است و معاونت علمی درصدی از هزینه خرید محصولات توسط مراکز علمی وپژوهشی را براساس سطح بندی که انجام می دهد پرداخت می کند، البته محصولات سطح چهارم مشمول حمایت نخواهند بود.


وی یادآور شد: شرکت‌های سازنده تجهیزات و تولیدکنندگان مواد آزمایشگاهی در داخل کشور می‌توانند به‌منظورثبت‌نام در این نمایشگاه تا تاریخ 15 بهمن ماه سال جاری به نشانی www.iranlabexpo.irمراجعه کنند یا با دبیرخانه نمایشگاه با شماره 88502930-021 تماس گیرند.
دوره چهارم نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، اردیبهشت ماه امسال با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح شد که در آن 335 شرکت بیش از 8700 مدل-محصول را عرضه کردند.

مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت
منبع : ایرنا