راه‌اندازی آزمایشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت آباد

1395/11/09

راه‌اندازی آزمایشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت آباد تنگستان

آزمایشگاه سلامت در تنگستان

 

 


رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تلاش برای راه‌اندازی آزمایشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت آباد تنگستان خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت روستای چاهکوتاه و مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهید احمدزاده شهرآباد تنگستان اظهار داشت: توسعه بهداشت و درمان در شهرها و روستاها به‌صورت جدی موردتوجه است.


وی اضافه کرد: با توجه به جمعیت تحت پوشش شهرآباد و نیاز به وجود آزمایشگاه در این شهر، درصورتی‌که شهرداری فضای فیزیکی را فراهم کند، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیرو و تجهیزات موردنیاز آزمایشگاه این شهر را تأمین خواهد کرد.


رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در خصوص تأمین پانسیون برای پزشکان و دندان‌پزشکان نیز این موضوع در اولویت کاری دانشگاه در سال ۹۶ قرار دارد.
وی تأکید کرد: در این خصوص شبکه‌های بهداشت و درمان لازم است همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان و خیران سلامت را نیز جذب کنند.


دکتر رئیسی همچنین در بازدید از این مراکز، روند اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت را بررسی و مسئولین این مرکز گزارشی از روند اجرای این طرح و سامانه یکپارچه بهداشت (سیب)، تعداد خدمات ارایه شده و افرادی که خدمات سلامت را دریافت کرده‌اند، ارایه دادند.


مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت
منبع : دانشگاه علوم پزشکی بوشهر