برگزاری نمایشگاه ایران مد لب 2015

1394/01/19

برگزاری نمایشگاه ایران مد لب 2015

 

نمایشگاه ایران مدلب 2015

 

 

نمایشگاه تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی و فراورده های تشخیصی

از تاریخ 2 الی 5 اردیبهشت

مکان برج میلاد تهران

در محیطی متفاوت با هدایایی ویژه

همکاران محترم آزمایشگاهی جهت آشنایی با فن آوری های پیشرفته و نوین در حوزه تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی و فراورده های تشخیصی از نمایشگاه ایران مد لب 2015 که از تاریخ 2 الی 5 اردیبهشت ماه سال 1394 در برج میلاد تهران برگزار می گردد بازدید بعمل آورید.

رئیس انجمن تامین کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و فراورده های تشخیصی آقای دکتر حسین سلمان زاده ضمن اعلام برگزاری نمایشگاه ایران مد لب بعنوان یک نمایشگاه تخصصی آزمایشگاهی افزودند که تا کنون حدود 80 شرکت درقالب 120 غرفه جهت حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی نموده اند و غرفه ها نیز در یک جلسه حضوری و قرعه کشی و توسط شرکت ها انتخاب گردید و غرفه ها مشخص شد.

در ضمن شرکتهای وارد کننده حاضر در نمایشگاه از شرکتهای خارجی طرف قرارداد خود برای حضور در این نمایشگاه دعوت بعمل آورده اند.

ایشان با ذکر این نکته که تفاوت این نمایشگاه با سایر موارد این است که برگزار کنندگان نمایشگاه ایران مد لب خود شرکت ها هستند که مایل بودند ضمن برگزاری نمایشگاهی با هزینه های مناسب و ارتباط منطقی با حفظ احترام به مشتریان ، شرایط مناسبی را برای ارائه محصولات خود در آزمایشگاه ها فراهم آورند و به دنبال برگزاری نمایشگاه برای کسب درآمد نیستند.

آقای دکتر حسین سلمان زاده در پایان گفتند : ما ارتباط بسیار منسجم و مستمر با همکاران محترم جامعه آزمایشگاهیان در سراسر کشور داریم.تامین اقلام مورد نیاز و همچنین ارائه خدمات پس از فروش ایجاب می کند که همواره ارتباط خوبی برقرار باشد.من از همکاران محترم جامعه آزمایشگاهیان به نمایندگی از طرف هیئت مدیره و اعضای انجمن تامین کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و فراورده های تشخیصی دعوت می کنم که از نمایشگاه تخصصی ایران مد لب 2015 بازدید بعمل آورند.