نوشیدن چای در پذیرش آزمایشگاه ممنوع

1394/02/30

نوشیدن چای در پذیرش آزمایشگاه ممنوع


پذیرش آزمایشگاه


سه بیمارستان متعلق به تأمین اجتماعی انگلیس، نوشیدن چای در بخش پذیرش آزمایشگاه و بیمارستان را ممنوع اعلام کردند چون وقتی لیوان دست کارمندان باشد، به نظر می‌رسد که «آن طور که باید، سخت کار نمی‌کنند».

سه بیمارستان تأمین اجتماعی در شهر لستر انگلیس، خوردن نوشیدنی‌های گرم و سرد در بخش پذیرش آزمایشگاه و بخش های دیگر بیمارستان را به دلیل شکایت بیمارانی که از انتظار زیاد گله داشتند، ممنوع کردند.


ولی این قانون جدید با انتقاد روبرو شده چون آن را زیاد سخت‌گیرانه می‌دانند و حتی عده‌ای معتقدند، این قانون می‌تواند کارمندان را تشویق کند که بیشتر، میزشان را رها کنند و این بار به بهانه نوشیدن –مثلاً چای- بروند.

به‌هرحال، در نامه ابلاغ این قانون آمده: «... مردم از انتظار زیاد در کلینیک‌ها ناراحت هستند و دیدن اینکه کارمندان از نوشیدنی گرم و سرد پشت میز پذیرش لذت می‌برند، آن‌ها را برآشفته می‌کند.» به‌این‌ترتیب، کارمندان برای نوشیدن مثلاً چای، اجازه دارند به آشپزخانه‌های بخش خود بروند.

یکی از کارمندان پذیرش دراین‌باره گفت: «ما معمولاً از 7 و نیم، 8 صبح سرکار هستیم و برنامه کلینیک‌ها را که از 8 و نیم شروع به کار می‌کنند، مرتب می‌کنیم و اغلب تا حدود یک ظهر وقت استراحت نداریم چون کلینیک خیلی شلوغ است. اشتباه است که در این مدت نمی‌توانیم چیزی بنوشیم.»منبع:سلامانه به نقل از دیلی میل

مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت


   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران