تشخیص زودهنگام سرطان با فناوری Apo Stream

1394/04/20

تشخیص زودهنگام سرطان با فناوری Apo Stream


فناوری نانوذرات اهن

 

 

این شرکت آمریکایی اعلام کرده، که موفق به استفاده از فناوری ApoStream درزدایش سلول های سرطانی از سیستم گردش خون شده است، با این کار می توان از راهبرد نمونه برداری سیالی در حوزه پزشکی شخصی استفاده کرد.

نتایج این پژوهش در قالب مقاله ای با عنوان EpCAM-Independent Isolation of EMT-Circulating Tumor Cells in Patients with Primary Breast Cancer Who Receive Primary Systemic Therapy در کنفرانس ASCO ارائه شده است.

در این مقاله نتایج مربوط به آزمون های انجام شده در مراحل اولیه و بعدی سرطان سینه با استفاده از این فناوری ارائه شده است، هرچند که باید تعداد آزمایش های بیشتری برای این کار انجام شود اما نتایجی که تا کنون به دست آمده رضایت بخش بوده است.

ApoStream می تواند سلول های سرطانی را در بیماران مبتلا به سرطان سینه شناسایی کند، تولید برخی زیست مولکول های مرتبط با سرطان می تواند به عنوان عاملی برای شناسایی این بیماری باشد.

این شرکت مقاله دیگری با عنوان Development Of A Novel Method For Detecting Renal Cell Carcinoma Circulating tumor cells را درنشست انجمن اورولوژی آمریکا ارائه کرده است، محققان این شرکت با همکاری پژوهشگران دانشگاه جان هاپکینز روشی جدید برای شناسایی سلول های سرطانی کلیه با این فناوری ارائه کردند، آن ها این روش را روی 23 بیمار به کار گرفتند و درنهایت در30 مورد، شناسایی صحیح انجام شد.

مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت   منبع خبر: ایرنا

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران