آزمایشگاه بوعلی قم

1395/05/15

آزمایشگاه بوعلی قم

 

 

آزمایشگاه بوعلی قم

 آزمایشگاه بوعلی اولین آزمایشگاه تشخیص طبی خصوصی در استان قم و جزو اولین آزمایشگاه های خصوصی در سطح کشور است که با داشتن سابقه درخشان در امر تشخیص، سالهاست که در خدمت مردم و بیماران محترم می باشد

بدون شک همگامی با پیشرفتهای شگرف علمی در آزمایشگاه های تشخیص پزشکی، پایه و اساس پویایی این مراکز می باشد . در این راه آزمایشگاه بوعلی افتخار دارد که جزء معدود آزمایشگاه های خصوصی باشد که در سالهای اخیر اقدام به برقراری بخش مستقلی تحت عنوان "بخش آموزش، تحقیق و توسعه" نموده است. از جمله دستاوردهای این بخش :

- بهره گیری از وجود اساتید محترم دانشگاه در جهت آموزش مداوم کارکنان

- همکاری با دانشگاه علوم پزشکی قم و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم جهت انجام پروژه ها و پایان نامه های دانشجوئی

- برگزاری کارگاههای مختلف آموزشی برای دانشجویان

- تحقیق و پژوهش در جهت به روزآوری تستها و راه اندازی آزمایشات جدید

بدین ترتیب این آزمایشگاه علاوه بر حفظ پویایی ، نقش خود را در ارتقاء دانش فنی همکاران گروه پزشکی در سطح استان به عهده گرفته است. به علاوه خرید و راه اندازی دستگاه ها و ابزار جدید و به روز آزمایشگاهی ، کنترل کیفی مداوم و به همراه افزایش همیشگی دقت و صحت پاسخ آزمایش ها، و در پی آن افزایش رضایتمندی پزشکان و بیماران و همچنین آموزش مداوم پرسنل روال جاری و دغدغه هر روزه ما و از عوامل موفقیت این آزمایشگاه در طی سالیان دراز فعالیت خود بوده است.

آزمايشگاه تشخيص طبي بوعلي با بيش از نيم قرن سابقه درسال 1328 به همت مرحوم دكتر سيد حسن روستايي و به توصيه مرحوم آيت الله بروجردي با توجه به مشكلات بهداشتي درماني آن زمان در شهر مقدس قم تاسيس گرديد. اين مركز اولين آزمايشگاه در شهر قم و جزء اولين آزمايشگاه هاي كشور مي باشد .

پس از فوت دكتر سيد حسن روستايي در اسفند ماه سال 1380، آزمايشگاه با مديريت دكتر سيد امير مومني و ديگر شاگردان آن مرحوم در ساختمان جديد و با امكانات و تجهيزات تخصصي و مدرن و همراه با فناوري روز ادامه به كار داده و با برخورداري از بخش هاي تخصصي امروزه در رديف يكي از بهترين آزمايشگاه هاي كشور قرار دارد. هم اكنون اين آزمايشگاه با بهره مندي از دستگاه ها و روش هاي پيشرفته آزمايشگاهي علاوه برآزمايش هاي معمول آزمايشگاهي ، قادر به انجام آزمايش هاي تخصصي و فوق تخصصي مي باشد. همچنين اين آزمايشگاه با افتتاح بخش تحقيقاتي و به كار گيري دستگاه ها و روش هاي نوين همچون PCR ، HPLC وكشت سلولي توانايي انجام طرح هاي تحقيقاتي و دانشجويي جهت مراكز دانشگاهي و سازمان ها را دارا مي باشد.

به علاوه اخذ گواهینامه بین المللی ایزو 9001-2008 و ایزو 10002-2004 در سالهای پیاپی و لوح کیفیت وزارت بهداشت در سال 1390 از دیگر افتخارات این آزمایشگاه می باشد

طرف قرارداد با اکثر بیمه ها.

گواهینامه ها

1- لوح کیفیت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

2- استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 از URS انگلستان

3- استاندارد ISO 10002 از URS انگلستان

بخش های آزمایشگاه بوعلی قم

پذیرش

جوابدهی

نمونه گیری

بیوشیمی

هورمون

خون شناسی

میکروب شناسی

ایمنی شناسی

ویروس شناسی

تجزیه ادرار

تجزیه مایعات بدن

کشت سلولی

تحقیقات مولکولی

آنالیز پروتئین

 تماس با آزمایشگاه بوعلی قم

قم - خیابان صفائیه کوچه 34

تلفن

02537749051

02537749052

02537749053

info@booalilab.ir

www.booalilab.ir

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران