نهمین جشنواره فناوری نانو

1395/07/10

نهمین جشنواره فناوری نانو

 

نهمین جشنواره فناوری نانو

 

 

جشنواره برترین های فناوری نانو مربوط به ارزیابی و رتبه بندی فعالیت ها و دستاوردهای افراد و نهادهای فعال در حوزه فناوری نانو است که به صورت سالانه توسط ستاد توسعه فناوری نانو این معاونت برگزار می شود.
این جشنواره در بخش های محصولات و تجهیزات، متخصصان، مؤسسه های پژوهشی، مراکز آزمایشگاهی و مراکز رشد برگزار و از برترین های هر بخش تقدیر می شود.
ستاد توسعه فناوری نانو، افراد و نهادهای فعال فناوری نانو را همه ساله ارزیابی و از برگزیدگان آن تقدیر می کنند. تاکنون 10 دوره از این جشنواره برگزار شده و نهادهای برتر فناوری نانو در سال های 1384 تا 1394 مشخص شده اند.


یازدهمین دوره جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران از مرداد ماه سال جاری آغاز شده است و تاکنون نزدیک به 50 شرکت نانویی در دو بخش تجهیزات و محصولات، مستندات مورد نیاز را برای بررسی ارسال کرده اند.


این برنامه با هدف ترغیب شرکت ها برای تولید محصولات جدید و ارائه نوآوری در محصولات پیشین برگزار می شود، در این جشنواره مدارک و مستندات محصولات ارسالی از سوی شرکت ها در چهار شاخص کلان سازمانی، بازار، تولید و فناوری ارزیابی می شود.


نهمین جشنواره فناوری نانو (Iran Nano 2016) و یازدهمین دوره جشنواره برترین های فناوری نانو از 14 تا 17 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 

مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت

 

 

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

جستجوهای مرتبط

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران