آزمایشگاه تخصصی نوید

1395/09/06

آزمایشگاه تخصصی نوید

 

 آزمایشگاه تخصصی نوید

 آزمایشگاه نوید 

 آدرس : مشهد – خیابان احمدآباد – بین قائم و پاستور جنب ورودی مترو ایستگاه قائم– پلاک 119  

تلفن : 38445757 – 38401014  

فکس : 38413033

 آزمايشگاه نوید در راستاي تامين انتظارات بيماران و پزشكان محترم و با هدف رضايتمندي مراجعین و در راستاي ارتقاء كيفيت و اجراي برنامه هاي استاندارد سازي از ساعت 30/7 صبح الی 21 شب در حال فعاليت مي باشد .

آزمایشگاه بالینی نوید مجهز به جدیدترین دستگاهها و تکنولوژی آزمایشگاهی است و از توانایی پذیرش و جواب دهی تمامی آزمایشات مورد نیاز بیماران در سایر رشته‌های تخصصی و فوق‌تخصصی برخوردار می‌باشد که فهرست آزمایشات مذکور در این سایت اینترنتی قابل دسترسی است .

در این آزمایشگاه، با استفاده از سیستم های اتوماتیک از قبیل اتوانالایزر سلکترا بیوشیمی، گاما کانتر، دستگاههای شمارش‌گر خودکار سلولی ویژه هماتولوژی (خون‌شناسی)، کواگولومتر، سدیمانومتر و سایر آنالیزورهای اتوماتیک، دخالت نیروی انسانی و متعاقبا خطاهای مربوطه به حداقل ممکن تقلیل یافته است. همچنین آزمایشات هورمونی، ایمونولوژیک، ویروس‌شناسی و ژنتیک با سیستمهای کمیلومینسانس، الایزا و PCR جواب دهی می شوند . سیستم های فوق تحت کالیبراسیون و کنترل مستمر توسط محصولات کمپانی Roche سوئیس می‌باشند.

بهره‌ مندی از سیستمهای اتوماتیک سریع در این آزمایشگاه امکان جواب دهی کلیه آزمایشات روتین بیماران را در مدتی کمتر از یک ساعت از زمان نمونه‌ گیری میسر نموده است.ما تصميم گرفته ايم كه : آنچه را كه با همديگر پيمان بسته ايم به صورت پيوسته اجرا نمائيم و در پيمان خود مستمرا متعهد باشيم ، انتقادات و خطاهاي موجود را تحليل كرده و از نتايج آن در جهت بهبود كار استفاده نمائيم .

واحدهاي تحت پوشش اين آزمايشگاه عبارتند از :
پذيرش آزمايشگاه :
جوابدهي
نمونه گيري
بيوشيمي خون
هماتولوژي و انعقاد 
سرولوژي
آناليز ادرار
انگل شناسي
انگل شناسي
ميكروب شناسي
ميكروب شناسي
كنترل كيفي:

آزمايشگاه نويد به منظور ارتقا كيفيت خدمات به طور پيوسته بصورتIQC(كنترل كيفيت داخلي )وEQC (كنترل كيفيت خارجي ) خود را مورد پايش قرار داده و با استفاده از نتايج حاصل از كنترل كيفيت ايرادات را رفع مي نمايد. لازم به ذكر مي باشد اين آزمايشگاه از سال1390 تا كنون پيوسته در برنامهEQAC شركت داشته و همواره نتايج بدست آمده از نمونه مجهول اين آزمايشگاه مورد تاييد آزمايشگاه رفرانس بوده است.
 

 

آزمایشگاه تخصصی نوید

 

آزمایشگاه تخصصی نوید

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

جستجوهای مرتبط

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران