آزمایشگاه آنلاین

1396/06/14

آزمایش آنلاین

 

 آزمایشگاه آنلاین

 


تلفن تماس
88986527

همراه پشتیبان
09304859754

info@azmayeshonline.com


www.azmayeshonline.com


 


اولین سیستم نمونه گیری در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل یا محل کار
انجام نمونه گیری در زمان مورد نظر شما
پرداخت انلاین

ویژگی های آزمایشگاه آنلاین

دسترسی ساده و فوق سریع
آزمایشگاه آنلاین برای شما راحتی را به ارمغان آورده و در کنار آن، سرعت نیز از شاخص های ما است. با استفاده از سایت آزمایشگاه آنلاین به راحتی هرچه تمام‌تر در کمترین زمان ممکن می‌توانید آزمایش بدهید. فرایند کلی طوری است که بدون در نظر گرفتن اینکه درخواستتان در خانه، محل کار است،همکاران آزمایشگاه مورد نظرتان در خدمت شما خواهند بود. ما تمام تلاش خود را به کرده ایم تا فرآیند درخواست آزمایش و دریافت نتیجه بسیار ساده باشد تا همه افراد از سرویس‌دهی ما نهایت لذت و استفاده را ببرند.
به صرفه در هزینه
ما در آزمایش آنلاین هزینه‌های رفت و آمد شما را به صفر رساندیم. آزمایش آنلاین همواره به دنبال این هدف بوده که کاربران به غیر از هزینه های خود آزمایش دغدغه دیگری نداشته باشند.کارشناسان ما همه روزه در تلاش هستند تا با بهبود ارتباط خود با آزمایشگاهها، تعدد انتخاب و طرح های تخفیفی برای شما به ارمغان بیاورند.
کیفیت ویژه
شما برای ما بسیار مهم هستید؛ حضور تکنسین های مجرب، با تجربه و مودب گواه این حرف ما است.
حفظ کیفیت برای آزمایش آنلاین از اهمیت بسیار بالایی قائل است. در منشور اخلاقی ما مشتری مهمترین عنصر است و تامین رضایت او وظیفه ماست.

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته
ما حتی در روزهای تعطیل هم همراه شما هستیم. علاوه بر تماس مستقیم، از طریق سایت هم می‌توانید سوالاتتان را با ما در میان بگذارید و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید. همچنین در پایان هر پروسه آزمایش همکاران ما با شما در تماس خواهند بود تا از رضایت خاطر شما مطمین شوند.

هدف همه افراد تیم آزمایش آنلاین، آسایش و آرامش خیال شما از ثبت آزمایش تا دریافت نتیجه می باشد. ما در کلیه مراحل آزمایش گیری در کنار شما خواهیم بود و تجربه سخت آزمایش را برای شما راحت و بی دردسر خواهیم کرد.

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران