تست آنلاین کرونا جهت تشخیص کووید - ۱۹(کرونا ویروس)

1399/01/14

تست آنلاین کرونا جهت تشخیص کووید - ۱۹(کرونا ویروس)

 

 


وزارت بهداشت سامانه ای طراحی کرده که می توانید به صورت رایگان تست آنلاین کرونا را انجام دهید ، این سامانه به شما کمک می کند تا مراجعه غیرضروری به بیمارستان ها نداشته باشید.
تست آنلاین کرونا جهت تشخیص کووید - ۱۹(کرونا ویروس) به شما کمک می کند تا از تردد غیر ضروری به بیمارستان پرهیز کنید و کمتر در معرض خطر قرار بگیرید.
در مورد سامانه اطلاع‌رسانی، خود‌ارزیابی و ثبت بیماران کرونا در ایران اظهار کرد: این سامانه با نشانی http://corona.research.ac.ir/corona-screening  پس از تلاش بی‌وقفه همکاران پزشک، اپیدمیولوژیست در مرکز تحقیقات بیماری‌های غیرواگیر پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران و تیم برنامه نویسی و تحلیل داده شرکت دانش بنیان ویستا، با استفاده از زیرساخت RABIT، راه اندازی شد.

 این سامانه با مطرح کردن ۱۰ سوال به جستجوگران  اطلاع می دهد که آیا دچار بیماری هستند یا خیر و غربالگری می کند و باعث راهنمایی می شود.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بیان کرد: در این سامانه بخش مربوط به اطلاع رسانی عمومی، پرسش و پاسخ، خود غربالگری "بنابر دستورالعمل کشوری" رجیستری بیماران و پیگیری بیماران قرار داده شده است.

ملک زاده در خاتمه گفت: تاکنون ۲۷۰ هزار نفر به این سامانه  مراجعه کردند و از تمام هموطنان می خواهم که از این سامانه استفاده کنند.

منبع : خبرگزاری آنا
مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران