نرم افزار کنترل کیفیت و مستندسازی

1399/07/23

دی مِیک، نرم افزار جامع و هوشمند کنترل کیفیت و مستندسازی در آزمایشگاه تشخیص پزشکی


 نرم افزار کنترل کیفیت و مستند سازی آزمایشگاه دی میکتهران،سهروردی شمالی . کوچه باسقی . پلاک 6 واحد 9 . ۱۹۴۸۸۴۷۱۵۱
021-91312424 دفتر مرکزی
09021110087 فروش/09021110086پشتیبانی فنی و علمی
081-38270085 نمایندگی همدان
https://www.dmaic-qc.com
dmaicqcc@dmaic-qc.com


این نرم افزار بر پایه الگوریتم پنج مرحله ای DMAIC دی مِیک (Define معین کردن ، Measure  سنجیدن ، Analyse  تحلیل کردن ،Improve  بهبود بخشیدن و Control کنترل کردن ) طراحی شده است تا به شکلی کارآمد و کاربردی کارکنان آزمایشگاه را به سوی تضمین کیفیت ( با روش ترکیبی شش سیگما و قوانین وستگارد ) همراهی و هدایت نماید .

استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی به شما این امکان را خواهد داد تا بر اساس بیشترین میزان علمی و عملی خطایابی یعنی 90 درصد و کمترین میزان رد کاذب یعنی 5 درصد به سمت کیفیت شش سیگما حرکت نمایید ..در این نرم افزار محاسبه یBIAS براساس خطای کل مجاز و معادله خط رگرسیون طراحی شده است که با توجه به شرایط کشور عملی ترین روش ممکن میباشد.

در این نرم افزار به مستندات قابل ویرایش و فرمهای تمام الکترونیک که بر اساس استانداردهای ایزو 9001 ، 10002، 15189 طراحی شده اند دسترسی خواهید داشت . این ویژگی منحصر به فرد به شما این امکان را خواهد داد تا مستندات را شخصی سازی و سفارشی سازی نموده و به طور کامل مستندات کاغذی را حذف نمایید ، بنابراین  تمامی مستندات به صورت متمرکز ذخیره و در دسترس کارکنان گرانقدر آزمایشگاه و ممیزین گرامی خواهد بود .

نرم افزار جامع و قدرتمند دی مِیک QMS حاوی مجموعه ای کامل از افزونه های آزمایشگاهی نظیر تداخل دارو و آزمایش ، محلول سازی و... میباشد که در انجام کارهای روزانه به کارکنان محترم آزمایشگاه کمک خواهد کرد . همچنین در این بخش از نرم افزار به مجموعه ی کاملی از کتاب های رفرنس و اطلس های مرتبط با آزمایشگاه تشخیص پزشکی دسترسی خواهید داشت .
منوی جامع کنترل کیفیت این نرم افزار دارای بخشهای متنوع جهت دردسترس بودن و کاربر پسند بودن طراحی شده است .

در بخش کنترل کیفیت روزانه بخش ها، شما میتوانید عیار سیگما ، مقایسه خطای مجاز آزمایشگاه خود و خطای مجاز قابل قبول ، مقایسه خطای کل مجاز و خطای کل مجاز قابل قبول و خطای سیستماتیک و تصادفی سنجش های خود را مشاهده کنید.

دراین بخش شما دسترسی به تمام قسمتهای کنترل کیفیت بخش های کیفی شامل کنترل بخش میکروب شناسی، آنالیر ادرار،انگل شناسی و سرولوژی نیز می باشید.از دیگر ویژگی های این بخش کنترل ابزارآلات و تجهیزات آزمایشگاه میباشد .مانند مقایسه هموگلوبین و هماتوکریت دستی و  دستگاهی، کنترل کیفیت انواع سانتریفیوژ ها، کنترل سمپلر،ترازو ،دماسنج،سدیمان آنالایزر،تست های دوتایی و آزمون های تی ، کنترل تداخل ریجنت ، نمونه ، پروب و انکوباتور در اتوآنالازیزر های بیوشیمی و ... . .


در نرم افزار دی میک کیو سی تمرکز مستندات بر سه محور اصلی می باشد : 1- الزامات و مستندات ابلاغی از مراجع زی صلاح از جمله آزمایشگاه مرجع سلامت. 2- مستندات سیستمی بر اساس استاندارد ایزو 15189 . 3- مستندات سیستمی بر اساس ایزو 9001. لازم به ذکر است که کلیه مستندات قابل ویرایش و شخصی سازی و طراحی مجدد می باشد .

همچنین قابلیت تایید الکترونیکی اسناد توسط مسئول فنی، ارسال جهت مطالعه و ویرایش، ثبت سوابق تغییرات و مطالعه کنندان و بایگانی اسناد منسوخ شده در این نرم افزار گنجانده شده است .

پس شما با کمک این نرم افزار میتوانید گامی مطمئن در راستای اخذ ایزوهای دلخواه خود بردارید . همچنین میتوانید از خدمات مشاوره ی ایزوی شرکت دی مِیک با تخفیف ویژه برخوردار شوید.

در این نرم افزار سیستم مدیریت انبار بار کدینگ با قابلیت تولید بارکد و خوانش بارکد برای هر یک از اقلام، دقت و راحتی را در مدیریت انبار به سیستم مدیریت انبار آزمایشگاه اهدا خواهد کرد . همچنین در قسمت مدیریت انبار ، این نرم افزار امکان محاسبه قیمت تمام شده آزمایش با جزئیات بالا برای بررسی میزان سود دهی بخش های مختلف آزمایشگاه در دسترس خواهد بود .

از دیگر ویژگی های بخش مدیریت انبار این نرم افزار که منحصرا برای سیستم آزمایشگاه طراحی و اجرا شده است می توان به ارسال پیغام در صورت رسیدن به نقطه سفارش و نزدیک شدن به تاریخ انقضای کیتها و اجرای سیستم FIFO (جلوگیری از خروج کالا در صورتی که کالایی قدیمی تر در سیستم تعریف شده است ) و ایجاد انبار میانی به روش سیستم کانبان شرکت تویوتا و دو مرحله ای کردن سیستم تحویل کالا از تامین کننده جهت انجام کنترل کیفیت بر روی کالا قبل از ورود به انبار و جلو گیری از فساد مالی در آزمایشگاه اشاره کرد.


در این نرم افزار شما قادر خواهید بود بر اساس آخرین دستورالعمل های CLSI / CLIA  ارزیابی روش های خود را انجام دهید . سیستم کامل Metod Validation  این نرم افزار شامل حد بالای خطی بودن ،تکرار پذیری ، ارزیابی بر اساس اطلاعات سازنده ، بازیافت و حد سنجش پایین میباشد.

 

در آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها، بیمارستانها، و مراکز تحقیقاتی که نگهداری داروها و نمونه‌ها و کیت ها در دما و رطوبت مشخص از اهمیت ویژه‌ای بر خوردار است، لاگر دی مِیک میتواند از فساد داروها و کیتها جلوگیری کرده و همچنین امکان دسترسی در آینده به شرایط محیطی مناسب نگهداری را فراهم آورد. همچنین در اتاق‌های خاص مانند اتاق عمل و مراقبتهای ویژه ، انکوباتورها و حتی بخش‌ها ثبت و کنترل دما می تواند در بهینه کردن شرایط محیطی برای افراد نقش مهمی ایفا کند.

با استفاده از این نرم افزار می توانید به ریز تمام خوانش های ثبت شده در طول عمر دستگاه از روز نخست، زمان ثبت آنها، نمودار تغییرات دما و رطوبت در هر بازه زمانی دلخواه دسترسی یافته و با استفاده از نرم افزار در بازه های مختلف نقاط بیشینه، کمینه و میانگین را گزارش گیری نمایید. همچنین امکان دریافت خوانش ها در قالب Excel و گزارشات در قالب PDF و نمودار ها در قالب JPG ، PDF و SVG در نرم افزار وجود دارد.


از افزونه های آزمایشگاهی
در این بخش از نرم افزار، آزمایشگاه به مجموعه‌ای منحصر به فرد و کامل، متشکل از 22 اپلیکیشن اختصاصی آزمایشگاهی جهت تسریع و دقت در امور روزمره آزمایشگاه دسترسی خواهد داشت. این لیست شامل: نرم افزار تداخل دارو و آزمایش، شناسایی باکتری به صورت آنلاین و آف لاین، تعیین حساسیت میکروبی آنلاین، اپلیکیشن محلول سازی، محاسبه گرهای اندکس های مهم آزمایشگاهی شامل اندکس منتزر، GFR و کلیرانس اندکس روما، RPI ، INR ، نرم افزار آموزش خون شناسی عملی ، نرم افزار آموزش انگل شناسی عملی، محاسبه گر معادله خط بازگشت، تبدیل واحد، محاسبه گر آزمون Tو محاسبه گرهای دقت و صحت CLIA و CLSI و زمانبندی اجرایی به روش SMART.
 
شناسایی باکتری ها
آموزش خون شناس عملی
آموزش انگل شناسی عملی
محاسبه گر دقت و صحت
محاسبه گر خط بازگشت
تبدیل واحدها
محاسبه گر حجم کاری
تداخل دارو و آزمایش
نرم افزار محلول سازی
محاسبه گر کلیرنس
زمان بندی اجرایی
محاسبه گر آزمون T
محاسبه اندکس های آزمایشگاهی

از امکانات عالی برنامه
کاربر نامحدود
سیستم نامحدود
تخت ویندوز - تخت وب
سیستم اخطار هوشمند
شخصی سازی و سفارشی سازی
 خدمات شرکت دی میک
تیم دی میک اولین نرم افزار خود را با تکنولوژی هوش مصنوعی به حوزه آزمایشگاه تشخیص پزشکی اختصاص داد . این نرم افزار قدرتمند جهت یکپارچه سازی کنترل کیفیت و مستندات ارائه گردید.درخواست دمو برای نرم افزار دی مِیک رایگان می باشد.
تیم دی میک با داشتن تیم حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و حوزه سلامت برنامه ای بلند مدت برای توسعه حوزه سلامت در زمینه ی تکنولوژی نرم افزار های هوشمند را در دستور کار دارد.
تیم متخصص و با تجربه در زمینه ایزوهای مدیریتی9001 ، رضایت مشتری 10002، کنترل کیفیت15189 و آموزش چک لیست آزمایشگاه مرجع سلامت آماده ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت به سراسر ایران عزیز میباشد.
شما میتوانید برای تاسیس و تجهیز آزمایشگاه خود از مشاور های ما کمک گرفته تا بهترین و مناسب ترین تجهیزات با توجه به شرایط شما و الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت در اختیار شما قرار گیرد.
.تیم حرفه ای دی میک همچنین آماده ارائه خدمات شبکه و نصب سیستم های کامپیوتری و امنیتی آزمایشگاه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت میباشد
لاگر های دما و رطوبت شرکت دی مِیک محصول کشور کانادا میباشد که مستقیم به نرم افزار وصل شده و شما میتوانید به صورت آنلاین و لحضه به لحضه از عملکرد دمای سیستمهای سرمایش و گرمایش خود مطلع شوید.این لاگر ها دوسال گارانتی تعویض دارند

 

لینک به سایت دی میک

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران