کنگره فن آوریهای نوین آزمایشگاهی

1392/05/30

فراخوان اولین همایش آشنایی با تازه ها و فن آوری های نوین آزمایشگاهی

 

علوم آزمایشگاهی,فن آوری های نوین آزمایشگاهی,کنگره فن آوریهای نوین آزمایشگاهی,کنگره آزمایشگاه,همایش آزمایشگاه

 


فراخوان

با کمال خوشوقتی به استحضار می رساند اولین همایش فن آوری های نوین آزمایشگاهی توسط انجمن های متخصصین علوم آزمایشگاهی بالینی ایران و تامین کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و فراورده های تشخیص طبی از تاریخ 10 لغایت 12 مهرماه سال 1392 در تهران واقع در مرکز همایش های رازی برگزار خواهد شد. هدف اصلی این همایش معرفی فنون و تازه های آزمایشگاهی است که جهت ارتقاء سطح خدمات آزمایشگاهی در ایران لازم به نظر می رسد. بر همگان روشن است، سرعت پیشرفت دانش علوم آزمایشگاهی به قدری تند و شتابان است که لحظه ای غفلت، ما را از بهره گیری های مدرن و بایسته عقب خواهد راند. لذا انجمن های پیش گفت بر آن شدند با پرداختن به برخی از مهمترین عناوین و تازه های علوم آزمایشگاهی همایشی غنی از دستاورد ها حول محورهای زیر در اولین سال برگزاری ارائه می نمایند که به شرح زیر می باشد:

1- فناوریDNA base وMultiplex-PCR در آزمایشگاه

2- فناوری Multiplex –Immunoassay و Multiplex –ELISAدر تشخیص بیماری ها

3- استفاده از Microarray در تشخیص های نوین پزشکی

4- کاربرد Mass spectrometry در تشخیص های بالینیامید است پژوهشگران عزیز و دانش دوستان ارجمند با همت والای خود در جهت هرچه پربارتر شدن این همایش تلاش نموده و با حضور فعال، به عنوان سخنران و یا ارائه مقاله به شکل پوستر و یا شرکت کننده در همایش ما را یاری نمایند.نحوه ثبت نام در کنگره:

 از علاقمندان به شرکت در کنگره تقاضا می شود جهت کسب امتیاز بازآموزی، به سامانه آموزش مداوم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی www.ircme.irمراجعه و ثبت نام نمایند.

 شرکت کنندگان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دفتر اموراجرایی کنگره 2-44333041 تماس حاصل نمایند.

 همکاران عزیزی که امکان ثبت نام از طریق سامانه آموزش مداوم برای ایشان مهیا نمی باشد، می توانند از طریق سامانه پیامک به شماره 1000443330 نام و نام خانوادگی، شماره نظام پزشکی، فاکس یا ایمیل خود را ارسال نمایند.
نحوه واریز وجه:

وجه ثبت نام با توجه به مبالغ مندرج در جدول باید به حساب شماره 0123538595 بانک تجارت ، شعبه بزرگمهر کد 026 به نام انجمن متخصصین علوم آزمایشگاهی بالینی ایران واریز گردد.

 ثبت نام نهایی پس از واریز وجه ثبت نام و فاکس آن به شماره 44300340-021 و یا ارسال تصویر اسکن شده فیش به ایمیل \n education5000@gmail.com این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و ارائه اصل فیش بانکی در روز کنگره می باشد.

 پس از دریافت فیش ثبت نام، دفتر امور اجرایی کنگره با متقاضیان محترم مکاتبه و دعوت نامه ایشان ارسال می گردد.


راهنمای نگارش و ارسال خلاصه مقالات:

ü از همکاران محترم تقاضا می شود با توجه به عناوین مورد بحث، خلاصه مقالات تحقیقاتی و کاربردی خود را حداکثر تا تاریخ 15/5/92 به ایمیل دبیرخانه کنگره به نشانی \n iacl40@yahoo.com این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

خلاصه مقالات حداکثر 250 کلمه باشد.

 درج خلاصه مقالات به هر دو زبان فارسی و انگلیسی الزامی است.

 در خلاصه مقالات تقاضا می شود عنوان، نام نویسنده یا نویسندگان، مقدمه و هدف، روش پژوهش، نتایج و بحث به تفکیک لحاظ شود.

 مسئولیت مطالب از نظر علمی بر عهده نگارنده(گان) مقاله است.

 پس از داوری مقالات، پذیرش یا عدم پذیرش و نحوه ارائه(شفاهی یا پوستر) از طریق پست الکترونیک اعلام خواهد شد.

 ارائه کنندگان مقاله در کنگره از پرداخت هزینه ثبت نام معاف خواهند بود.   منبع خبر: isacp. ir

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران