آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی ایران

1392/08/09

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی ایران


آزمایشگاه,پاتولوژی,پاتوبیولوژی,آزمایشگاه تشخیص طبی,آزمایشگاه تشخیص پزشکی,آزمایشگاه ایران


اين آزمايشگاه 31سال قبل در سال 1359 توسط خانم دكتر كارين صدر نبوي پزشك متخصص علوم آزمايشگاهي از آلمان تحت عنوان آزمايشگاه آريانه افتتاح و راه اندازي گرديد كه تا سال 1377 در چهارراه دكترا ارائه خدمات مي نمود.


در سال 1377 آزمايشگاه به نام آزمايشگاه ايران تغييرنام يافته و ازمكان قبلي به مكان جديد واقع درخيابان احمدآباد انتقال يافت. در اين دوره با همكاري جمعي ازاساتيد دانشگاه ، آزمايشگاه ايران با اهداف وسيع از جمله توسعه تجهيزات، جذب پرسنل متخصص و مجرب و ايجاد بخش هاي تخصصي و فوق تخصصي نظير ژنتيك پزشكي شكل گرفت. مديريت و مسئوليت فني آزمايشگاه ايران به عهده دكتر محمد علي شاهيد مي باشد كه اكنون با
پشتوانه سالها تجربه آزمايشگاهي گام هاي بزرگي در اين آزمايشگاه برداشته شده است .


بديهي است در برنامه پيش روي ما اهداف زير بطور جدي پيگيری و دنبال ميگردد :
1 - ايجاد فضاي خوب و صميمي با هدف كاهش آلام و دردهاي مراجعين محترم
2 - قبول و انجام كليه آزمايشات عمومي، تخصصي و فوق تخصصي با عنايت به امكانات آزمايشگاه ايران
3 - راه اندازي تست هاي جديد با هدف پاسخ به نيازهاي تخصصي و فوق تخصصي پزشكان محترم

آزمایشگاه,پاتولوژی,پاتوبیولوژی,آزمایشگاه تشخیص طبی,آزمایشگاه تشخیص پزشکی,آزمایشگاه ایران


در حال حاضر ، اين آزمايشگاه همه روزه به جز ايام تعطيل از ساعت 7 صبح تا 10 شب یکسره و پنجشنبه ها
از ساعت 7 صبح تا 8 شب آماده پذيرش مراجعين محترم مي باشد.


آزمایشگاه,پاتولوژی,پاتوبیولوژی,آزمایشگاه تشخیص طبی,آزمایشگاه تشخیص پزشکی,آزمایشگاه ایران

بخش پذیرش و جوابدهی


در اين بخش از آزمايشگاه كه در فضايي بزرگ و زيبا تعبيه شده است، همكاران ما نسخ مربوط به آزمايشات درخواستي پزشكان را دريافت و سپس پذيرش مي نمايند.
هزينه آزمايش ها بر اساس تعرفه نظام پزشكي و بر مبناي بيمه هاي مختلف و يا آزاد صورت مي گيرد. از مراجعين محترم درخواست ميگردد حتما از شرايط لازم براي دادن نمونه مطلع و آن را دقيقاً رعايت نمايند (لطفا به سایت آزمایشگاه مراجعه نمایید). همكاران ما با گشاده رويي آماده جوابگويي به سئوالات مراجعين محترم پيرامون شرايط قبل از نمونه گيري مي باشند.
آزمايش های کنترل دوره ای بصورت آزاد و به درخواست مراجعین محترم صورت مي گيرد. لطفاً با پزشك آزمايشگاه قبلاً مشورت نماييد.

جواب دهي در آزمايشگاه ايران در خصوص آزمايشات عمومي و اورژانس بصورت روزانه صورت ميگيرد كه در اين صورت جواب ها تا ساعت 30 : 20 بعدازظهر همان روز ارائه خواهد شد (البته در خصوص آزمايشات اورژانس حداكثر 5 ساعت پس از نمونه گيري جواب آماده خواهد بود). برای آزمايشات تخصصي و فوق تخصصي طبق جدول كاري آزمايشگاه زمان دريافت در پايين برگه پذيرش ذکر می گردد. مراجعین محترم با دادن یک شماره همراه به پذیرش در آينده نزديك جواب هاي آماده از طريق SMS اطلاع رساني خواهد شد.
ضمناً اين آزمايشگاه آماده ارسال نتايج از طريق فاكس ، پست و يا پيك موتوري به مقصد مورد نظر مي بشد. لطفاً قبلاً با پذيرش هماهنگي فرمائيد. همچنین جوابدهي آنلاين در آينده راه اندازي خواهد شد كه از طريق سايت آزمايشگاه به آدرس WWW.IRANLAB.NET‌ قابل دسترس خواهد بود.
آزمایشگاه,پاتولوژی,پاتوبیولوژی,آزمایشگاه تشخیص طبی,آزمایشگاه تشخیص پزشکی,آزمایشگاه ایران

بخش نازایی و IUI
در اين بخش از آزمايشگاه كه از سيستم كامپيوتري آناليز مایع مني استفاده ميشود، گزارش كاملي از وضعيت اسپرم آقايان با تكنيك CASA كه مورد تاييد بهداشت جهاني است، تهيه و به پزشك ارائه ميگردد.
علاوه بر آن از تكنيك هاي مدرن و مواد جديد خارجي براي IUI استفاده ميشود كه خوشبختانه كارنامه خوبي با توجه به تجربيات چند ساله آزمايشگاه بدست آمده است و از آن جمله نتايج مثبت و شگفت آور دو قلوئي زائي در دو آزمايش IUI پی در پی مي باشد.

از جمله بخش های دیگر این آزمایشگاه می توان:

هماتولوژِی

بیوشیمی

سرولوژی و ایمنولوژی

میکروبیولوژِی

هورمون

بیولوژی مولکولی

نام برد

 

آدرس :


مشهد خیابان احمدآباد –بين خيابان عارف و پرستار – مقابل درب خروجی ایستگاه قائم مترو (عج)–ساختمان 44 - طبقه فوقانی تالار سپیده
تلفن: 8409600 (سه خط)

نمابر: 8432422

www.iranlab.netآدرس وبسایت :


www.iranmedicallab.com


info@iranlab.netپست الکترونیک:   منبع خبر: iranlab.net

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران