آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی دکتر کیوان

1392/08/09

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی دکتر کیوان


آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی دکتر کیوان


 

آزمايشگاه کيوان در سال 1380 به عنوان اولين آزمايشگاه تخصصي ويروس شناسي کشور تاسيس و از همان ابتدا همکاري گسترده خود را در خصوص انجام کليه آزمايشهاي ويروسي با مراکز و آزمايشگاههاي پزشکي آغاز نمود. اين آزمايشگاه از ابتدا به عنوان اولين و تنهاترين آزمايشگاهي بوده است که از دستگاه Cobas Amplicore جهت انجام تست Quantitative ويروسهاي HIV , HBV ,HCV استفاده مي نمود.


لازم به ذکر است که هم اکنون از دستگاه Cobas Taqman جهت انجام آزمايشهاي کمي به جاي دستگاه Cobas Amplicore استفاده مي نمايد که نتايج به دست آمده از اين دستگاه قابل مقايسه با دستگاههاي ديگر نمي باشد.

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی دکتر کیوان
اين آزمايشگاه با استفاده از مدرن ترين سيستمهاي Real Time PCR ، Western Blot جهت انجام کليه تست هاي ويروسي توانسته است بهترين سرويس دهي را به مراکز درماني و آزمايشگاه هاي ديگر ارائه و با بهره گيري از دستگاه الکسيس براي اولين بار در ايران آزمايش HBs Ag Quantitative را راه اندازي نمايد.


آزمايشگاه کيوان به دليل ارائه خدماتي با کيفيت بالا ، با موسسات دولتي و خصوصي و مراکز آموزش عالي در حال همکاري و در طرحهاي تحقيقاتي بسياري شرکت مي نمايد و نيز تست هاي اورژانس روي نمونه هاي دريافتي را پس از دريافت نمونه ، ظرف مدت 24 ساعت آماده و نتايج را اعلام مي نمايد.
آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی دکتر کیوان


آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان

HIVبا استفاده از جدیدترین روشهای مولکولی و سرولوژی برای تشخیص انواع عفونتهای ویروسی شامل ویروس

انواع هپاتیت ها، ویروسهای تنفسی ، آنفلوآنزا ،ویروسهای پاپیلوما (زگیل تناسلی) و ویروسهای هرپس ( تبخالهای تناسلی) ، اندازه گیری تیتر

آنتی بادی بر علیه ویروسها جهت تعیین وضعیت واکسیناسیون بیماران و افراد سالم خدمات ارائه می نمایدآدرس:

تهران ،خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) ،بعد از سینما آزادی به طرف خیابان ولیعصر پلاک ۴۹۸ طبقه اول

تلفن:

۰۲۱ ۸۸۷۱۵۳۵۰ , ۰۲۱ ۸۸۷۱۲۸۳۵ , ۰۲۱ ۸۸۷۰۶۵۵۶

۰۲۱ ۸۸۷۰۹۵۱۳ , ۰۲۱ ۸۸۱۰۴۸۹۳ , ۰۲۱ ۸۸۱۰۴۹۵۴

فاکس:

۰۲۱ ۸۸۷۰۶۵۵۵

ایمیل:

contactus@keyvanlab.com   منبع خبر: keyvanlab.com

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران

سیدعلی اصغر سیدی 1395/01/28
سلام هزینه این آزمایش با دفترچه تامین اجتماعی چقدر می شود? mcv_rna count_pcn mcv_ceuotype از رو نسخه نوشتم شاید بعصی کلماتش درست نباشد