آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر ریاضی

1392/08/17


آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر ریاضی

 

 

 

 

آزمایشگاه دکتر ریاضی

 

 

 

 

 

آزمايشگاه تشخیص پزشکی دكتر رياضى به مديريت و مسئوليت دكتر عبدالقادر رياضى داراى    بورد تخصصی علوم آزمايشگاهى بالينى و ايمونولوژى عمومى و با كادرى مجرب پاسخگوى نيازهاى روز افزون جامعه پزشکی به آزمايشهاى تخصصى و پيشرفته مى باشد.آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر ریاضی در سال 1366 تأسیس گردیده است. این آزمایشگاه با بهره گیری از پرسنل با تجربه و آموزش دیده و در محیطی بسیار صمیمی و دوستانه و علمی و همچنین با بکارگیری دستگاههای تمام اتوماتیک و مواد و کیتهای درجه 1 و همچنین با استفاده از آخرین مراجع و کتب و نشریات علمی مشغول به کار می باشد.

 


در این آزمایشگاه سعی گردیده گام به گام با پیشرفت های جدید آزمایشگاهی، تکنیکهای تازه و نوین بررسی و پیاده سازی شود. در نتیجه بهترین و مطمئن ترین جوابهای آزمایش در اختیار بیماران و پزشکان محترم قرار داده می شود.

با تماس دائم با مراکز دانشگاهی ایران و خارج از کشور سعی شده است که همواره این آزمایشگاه همگام با اطلاعات علمی و عملی روز پیش رود.

در مورد کنترل کیفی و استاندارد کردن دستگاهها و نتایج آزمایشها، همواره این آزمایشگاه با مراکز معتبر دانشگاهی و همچنین آزمایشگاه رفرانس وزارت بهداشت و درمان در تماس بوده و با بهره گیری از سرم کنترلهای کمپانی های معتبر جهانی تمام مراحل آزمایش و نتایج بدست آمده کنترل کیفی می گردند.

در ضمن بخش بیوشیمی آزمایشگاه دکتر ریاضی توسط سیستم Prevecall شرکت بیوسیستم اسپانیایی کنترل کیفی خارجی میگردد.

آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر ریاضی با پرسنل فنی و اداری با تجربه در خدمت بیماران و پزشکان بوده و نحوه برخورد با بیماران طوری است که هم پزشک و هم بیمار همیشه رضایت کامل دارند.

در کنار کنترل های دقیق علمی و فنی، در مورد گرفتاریهای بیماران از قبیل مادی و معنوی همه گونه مساعدت با خوشروئی و صمیمیت کامل به عمل می آید تا موجبات رضایت خاطر همه اقشار از جمله بیماران خاص و گرفتار و اورژانس و شهرستانی و بی بضاعت فراهم آید.

در راستای دستیابی به استاندارد های ملی و بین المللی، این آزمایشگاه همه ماهه بطور عرضی نیز با سایر آزمایشگاههای تشخیص پزشکی معتبر مبادله نمونه دارد و صحت کار آزمایشگاه بطریق خارجی نیز کنترل می گردد.

ضمناً با همکاری آزمایشگاه رفرانس وزارت بهداشت و درمان نیز همه ساله کلیه بخشهای این آزمایشگاه کنترل کیفی می گردد.

 

آدرس:

تهران - بلوار آیت الله کاشانی - بین فلکه دوم صادقیه و ستاری (میدان نور) - نبش کوی گلستان-ساختمان پزشکان  شماره 1- آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر ریاضی

 

تلفن های تماس:

 (پذیرش)    44079157- 44077610
 (مستقیم مدیریت)        44082360
 

ساعات تماس:   7 صبح تا 3 بعدالظهر


   منبع خبر: 2

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران