آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتوبیولوژی رازی

1392/08/23

آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتوبیولوژی رازی


آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتوبیولوژی رازی رشت
آزمايشگاه آسيب شناسي وتشخيص طبي رازي واقع در شهر رشت يكي از بزرگترين و معتبرترين آزمايشگاهها در منطقه شمالي ايران است .

اين آزمايشگاه با بيش از 90 كارمند سال هاي طولاني است كه مشغول انجام خدمات آزمايشگاهي است .

بخش هاي آزمايشگاه رازی رشت:

آزمايشگاه رازي در سه بخش كلينيكال پاتولوژي ، آناتوميكال پاتولوژي ، مولكولار پاتولوژي فعاليت مي نمايد.


خط مشي كيفيت در آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی:آزمايشگاه رازي يك مؤسسة خصوصي انتفاعي است كه به منظور ارائه خدمات آزمايشگاهي پزشكي و آسيب شناسي به افراد جامعه تأسيس شده است .


ارائه خدمات با كيفيت مناسب اولويت هميشگي ماست . آزمايشگاه رازي خود را متعهد به برآورده كردن نيازها و انتظارات مشتريان به بهترين وجه و در اسرع وقت ميداند . در عين حال حفظ رضايت كاركنان آزمايشگاه و سازمانهاي طرف تعامل و بهبود مداوم و مستمر كيفيت ، خط مشي هميشگي آزمايشگاه است تا نام آزمايشگاه رازي در استان همواره ملاك و مرجعي براي كيفيت محسوب گردد .


آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی رشت با استقرار استانداردهای بین المللی آزمایشگاه پزشکی موفق به دریافت لوح کیفیت از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گردیده است .قابل ذکر است که از میان بیش از 4000 آزمایشگاه فعال در سراسر کشور تاکنون تعدادی انگشت شمار موفق به اخذ این لوح گردیده اند.“نقش اصلی دستورالعمل ها ، راهنماها و استانداردها کمک به یکنواخت کردن امور و به حداقل رساندن اعمال سلیقه است . وجود و طبعاً رعایت استاندارد یا دستورالعمل یکسان می تواند از طریق کاهش متغیرهایی که تأثیر آنها بر امور و فرآیندها نامشخص است ضامن کاهش خطا و انحرافات ناخواسته باشد .یکی از ارکان مهم نظام اعتبار بخشی آزمایشگاه های تشخیص پزشکی وجود استانداردها و دستورالعمل های فنی متناسب است . در توفیق نظام نظارت مبتنی بر اعتبار بخشی اهمیت قابل اجرا بودن استاندارد به همان اندازه جامع و فراگیر بودن آن است . بدیهی است تولد یک استاندارد همیشه به دلیل نیاز و با هدف ایجاد نظم است و وجود آن به خودی خود پیش از اجرا به معنی وجود یا استقرار نظم نیست .

مجموعه دستورالعمل هایی که برای استاندارد کردن بعضی از مهمترین فرآیندهای آزمایشگاه تشخیص پزشکی شامل فضا و تأسیسات ، کارکنان ، تجهیزات ، مستند سازی و ایمنی و بهداشت بوسیله اداره استاندارد سازی و اعتبار بخشی اداره کل امور آزمایشگاههای تشخیص طبی تهیه شده است نه تنها اولین و شاید مهمترین قدم برای سامان دادن به نظارت بر فعالیت آزمایشگاههای تشخیص طبی است بلکه می تواند ایجاد یک ابزار مدیریتی کارآمد برای مدیریت این آزمایشگاه ها محسوب شود .

آزمایشگاه رازی رشت و پاتوبیولوژی رازی رشت

در تهیه این مجموعه عمدتاً از منابع حرفه ای مرتبط از جمله اسناد CLSI ( NCCLS سابق ) ، ISO 15189 و مستندات آزمایشگاه رفرانس استفاده شده است . “ ( به نقل از مقدمه مجموعه دستورالعمل های مورد نیاز جهت استاندارد کردن فرآیندهای آزمایشگاههای تشخیص پزشکی تدوین شده توسط آزمایشگاه مرجع سلامت ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی )

هیئت علمی آزمایشگاه رازی :


دکتر رضا شهباز

پزشک- متخصص کلینیکال پاتولوژی

دکتر صبا هدی

پزشک- متخصص آناتومیکال و کلینیکال پاتولوژی

دکتر سید محمود حبیب زاده

پزشک- متخصص آناتومیکال و کلینیکال پاتولوژی

دکتر فاطمه شاهسواری

دندان پزشک- متخصص پاتولوژی دهان و دندان

دکتر علیرضا مصباح

پزشک- متخصص آناتومیکال و کلینیکال پاتولوژیدر صورتي كه جواب آزمايش قبل از موعد مقرر آماده شده باشد با ارسال پيامك به اطلاع مراجعين محترم رسانده مي شود

جهت استفاده از اين سرويس لطفاً شماره تلفن همراه خود را در اختيار بخش پذيرش قرار دهيد


برای کسانی که جهت دریافت جواب مایل به مراجعه به آزمایشگاه نیستند ، امکانات زیر جهت جواب دهی غیر حضوری برقرار است:

- از طریق سایت:براي رفتن به بخش پاسخدهي آنجا را كليك كنيد.

-از طریق ايميل:لطفاً ايميل خود را دراختيار بخش پذيرش قرار دهيد.

-از طریق فاکس:لطفاً فاكس خود را در اختيار بخش پذيرش قرار دهيد.

-از طریق پست:لطفاً آدرس دقيق پستي خود را در اختيار بخش پذيرش قرار دهيد

لطفا در صورت تمایل به استفاده از هر یک از این روش ها با پذیرش آزمایشگاه تماس بگیرید


آزمايشگاه رازي اين امكان را براي مراجعين ايجاد نموده تا كليه تست ها يي را كه امكان انجام در ايران ندارند، دريافت و به آزمايشگاه Wagner-Stibbe در آلمان ارسال نمايد

جهت بیماران ناتوان یا بد حال سرویسهای خونگیری در ماشین، خونگیری در منزل، استفاده از صندلی چرخ دار درداخل آزمایشگاه به صورت رایگان در ا ختیار مراجعین قراردارد.

جهت رفاه حال مراجعین محترم ساعت کار آزمایشگاه رازی از ساعت 7 به 6:30 صبح تغییر یافت

 

 

آدرس آزمایشگاه رازی رشت:


رشت - خیابان امام خمینی - کوی حسام پلاک 94

تلفن

0131-3224647   منبع خبر: razipath.com

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران

فروزنده 1395/12/23
با سلام و وقت بخیر من میخواستم درباره شرایط استخدامی شما بدونم خواهشا جواب منو بدید. در ضمن من مسوول بخش میکروب هستم تو ازمایشگاه طبی بروجرد با 8سال سابقه کاری ممنون میشم جوابی از شما بگیرم

فرهاد احمدی 1395/07/03
واقعا کارتون درسته همه کارمنداتون در همه بخش ها کار درست و حرفه ای و مهربان هستند.موفق باشین دوستون دارم

مریم 1395/03/03
باسلام همه چی عاااالی است فقط جوابدهی اینترنتی ضعیفه،من نتونستم جواب بگیرم

بابک 1394/11/05
سلام و خسته نباشید.من ماه قبل مراجعه کردم سرویس دهی واقعا عالی بود...ولی چرا جوابدهی انلاین مدام مینویسه شماره قبض اشتباهه...من همه رو درست وارد کردم...باسپاس فراوان