ژنتيك مولكولي پزشكي در هزاره سوم دو جلدي

1392/10/08

ژنتيك مولكولي پزشكي در هزاره سوم دو جلدي


ژنتیک مولکولی پزشکی در هزاره سوم

مولف: دكتر محمد رضا نوري دلوييدر برگيرنده گزيده اي از مهم ترين و پرمصرف ترين واژه هاي ژنتيك مولكولي

مانندژنتيك،بيوشيمي،ايمني شناسي،ويروس شناسي،بيوتكنولوژي و داروسازي در مقاطع گوناگون دكتري عمومي
مشخصات مؤلف / مترجم:
دكتر محمدرضا نوري دلويي استاد پايه 29 دانشگاه علوم پزشكي تهران، دكتراي تخصصي در رشته‌ي ژنتيك مولكولي پزشكي از دانشگاه ايالتي ميشيگان امريكا

دكتر نوري دلويي از سال 1360 تا به امروز توفيق تأسيس و انجام فعاليت هاي گسترده و فراوان علمي و پژوهشي را يافته و بيش از 67 مسؤوليت عموماً دانشگاهي و علمي، آموزشي، پژوهشي و فرهنگي داشته است.

دكتر نوري دلويي در سال 1360 و هم‌زمان با ورود به كشور، اين ايده را در ايران به طور جدي و پيوسته، طرح و پيگيري كرد؛ كه چاپ ده ها مقاله ي علمي در نشريات، جرايد و روزنامه ها؛ ايراد سخنراني هاي علمي ـ و عموماً با هزينه شخصي ـ در بسياري از دانشگاه هاي كشور؛ و ده ها مصاحبه گفت‏وگو، نقد و نظر در رسانه هاي جمعي مانند صدا و سيما از آن جمله است.

از دكتر نوري‏دلويي تاكنون 76 مقاله ي پژوهشي در نشريات معتبر داخلي و خارجي چاپ شده است. افزون بر اين، در كنفرانس ها و همايش هاي علمي ـ پژوهشي داخلي و بين المللي، بيش از 105 مقاله با اكثريت بسيار بالايي از آن ها در شكل سخنراني، پذيرفته و ارايه شده است، نيز 88 مقاله ي تحليلي، مروري علمي ـ آموزشي و تأليفي در نشريات علمي چاپ گرديده است. هم‏چنين در خلال 27 سال گذشته (1387ـ1360) افزون بر شركت در شمار زيادي (بيش از 90) برنامه ي علمي، اجتماعي و فرهنگي در صدا و سيما، از نام برده چند صد مقاله ي علمي ـ اجتماعي، علمي ـ فرهنگي، علمي ـ ترويجي، علمي ـ كاربردي و علمي ـ آموزشي، هم چنين مصاحبه و گفت‌وگو در نشريات فراوان كشور اعم از روزنامه، هفته‌نامه، ماه نامه يا فصل نامـه چاپ شده است.


 

   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران