آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار

1392/10/28

آزمایشگاه نامدارآزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار
آزمایشگاه نامدار در سال 1390 با هدف ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و پزشکان توسط تیمی از متخصصان و استادان دانشگاه های تهران تاسیس شد. این آزمایشگاه با هدف کمک به بیماران و مخصوصا بیماران مزمن و راه اندازی تمامی آزمایش ها و خدمات مورد نیاز آنان جهت تشخیص و درمان به موقع آنان و ارتقای کیفیت زندگی در حد امکان شکل گرفته است .

انجام آزمایشات برای تشخیص بیماری های نقص ایمنی، بیماریهای خودایمن و بیماری های مادرزادی متابولیکی از اولویت ها و اهداف مهم این آزمایشگاه است.
از آنجاییکه تشخیص صحیح بیماری ها و حتی گزارش صحیح نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگانگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.
ما به همراه پزشکان و بیماران تلاش می کنیم تا بیماری را شناخته، تشخیص دهیم، برای سوالات موجود جوابی یافته، پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی کنیم، سلامت افراد سالم را تایید نماییم و در صورت نیاز آموزش دهیم و از ایجاد عوارض جلوگیری کنیم.

هدف ما استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و امکانات الکترونیک است تا خدمات خود را صحیح، دقیق، سریع و با کمترین هزینه ارائه نماییم. در این آزمایشگاه مراجعه کننده اولین اولویت است و سعی می شود تا تمامی آزمایش ها مطابق به روزترین استاندارد های بین المللی و کشوری با رعایت استاندارد های کنترل کیفی انجام شوند.

آزمایشگاه نامدارشامل بخشهای مختلف از جمله خون شناسی (هماتولوژی)، سرم شناسی (سرولوژی)، ایمنی شناسی (ایمونولوژی)، میکروب شناسی (میکروبیولوژی)، بیوشیمی، مارکر های توموری، تشخیص مولکولی، پایش سطح داروها، فلوسایتومتری و بخش انعقاد می باشد. انجام کلیه آزمایش های جدید بر اساس درخواست پزشکان و بیماران و بر اساس نیاز های جدید و تکنیک های روز ممکن می باشد.

انجام آزمایش گروه خونی و صدور کارت در کمتر از 15 دقیقه

فضای مخصوص نمونه گیری جهت اطفال و نوزادان

آزمایش های پزشکی برای مهاجرت یا سفر به کانادا

انجام تست کوانتی فرون

جلسات مشاوره تغذیه رایگان

مشارکت در طرح های پژوهشی


آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار
متخصصین آزمایشگاه نامدار که دوره های تکمیلی تخصصی در زمینه فلوسایتومتری را در خارج از کشور گذرانده اند تلاش می کنند تا جواب های بیماران در نهایت صحت و دقت انجام گرفته و سپس تفسیر های علمی و پیشنهادات خود را به پزشکان معالج ارائه کنند. تست هایی که در این بخش انجام می گیرد شامل اغلب CD مارکرها برای تشخیص بدخیمی های هماتوپوئتیک و غیر هماتوپوئتیک، تشخیص بیماری های نقص ایمنی اکتسابی و مادرزادی و پانل PNH می باشد.

متخصصین ما در آزمایشگاه نامدار با بکار گرفتن آخرین یافته های علمی و با استفاده از مدرنترین دستگاه HPLC موجود علاوه بر اندازه گیری های تشخیصی آمادگی انجام کارهای پژوهشی مرتبط را دارند.

در بخش مولکولار آزمایشگاه نامدار متخصصین این آزمایشگاه عوامل عفونی

و موتاسیون های ژنتیکی مختلف را بطور کمی و کیفی بررسی کرده و نتایج را

با تفسیر های مقتضی برای پزشکان معالج ارسال نماید

آدرس

تهران - خیابان اسد آبادی - خیابان فتحی شقاقی غربی - شماره 118

تلفن

88638765

88638760

88631986

88638259

88638714

فکس

88638760

ایمیل

info@naamdar.com   منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران