راهنمای آزمایش - عدم اعتیاد برای ازدواج

1392/01/11

آزمایش اعتیاد

 

آزمایش اعتیاد

 

 

نمونه ادرار از زوجین به منظور شناسایی افرادی که ترکیبات تریاک را استعمال می‌کنند، گرفته می‌شود. مصرف مواد مخدر جزء ناهنجاری‌های اجتماع محسوب می‌شود، لذا دور از انتظار نیست اگر مصرف‌کننده این مواد که برای ازدواج مراجعه می‌کند سعی در مخفی نگه‌داشتن آن نماید (مثلاً از طریق تقلب در گرفتن نمونه ادرار).بدین خاطر نمونه‌گیری در این بخش با حضور ناظر انجام می‌شود.

در سیستم‌های قدیمی نظارت به کمک آینه‌های نصب‌شده روی دیوارهای اتاق نمونه‌گیری انجام می‌شد. اگرچه هنوز هم آزمایشگاه‌هایی بدین طریق نمونه‌گیری می‌کنند، ولی به کارگیری تکنولوژی دوربین‌های مداربسته در برخی آزمایشگاه‌ها ضمن رعایت اصول اخلاقی و احترام گذاشتن به شأن افراد، صحت نمونه‌گیری را هم تضمین می‌کند. اولین بار در تهران آزمایشگاه شهید هاشمی‌نژاد وابسته به مرکز بهداشت غرب تهران، در سال ۱۳۷۶ مجهز به این سیستم شد که رضایت‌مندی توأم مراجعه‌کننده و پرسنل ناظر را دربر داشت.لازم به ذکر است انجام این آزمایش نیازی به ناشتا بودن ندارد و نمونه ادرار در لیوان یک‌بار مصرفی که در اختیار مراجعه‌کننده قرار می‌گیرد، گرفته می‌شود.


به طور کلی اگر آزمایش خاصی باید روی تعداد زیادی از افراد انجام شود، باید از تستی استفاده کرد که سریع نتیجه آن مشخص می‌شود. به این تست‌ها، تست‌های غربالگری می‌گویند، نتیجه منفی این تست‌ها با اطمینان قابل گزارش است ولی نتیجه مثبت آن‌ها را باید با روش تأییدی (جداسازی به روش کروماتوگرافی لایه نازک [TLC])آزمایش کرد که البته به زمان بیشتری برای انجام آن نیاز است. تست غربالگری عدم اعتیاد به کمک تست‌های نواری (Strip Test) یا (Rapid Test) انجام می‌شود. بدین ترتیب که قسمت جذب‌کننده این نوارها در داخل ادرار تازه قرار می‌گیرد و نتیجه حداکثر پس از ۵ دقیقه قابل گزارش است. تکنیک به‌کار رفته در این نوارها ایمن و کروماتوگرافی است.


در تست عدم اعتیاد، جدا از مصرف ترکیبات تریاک، مصرف یک‌سری داروها باعث می‌شود نمونه ادرار با روش غربالگری نتیجه مثبت دهد، لذا با آزمایش تأییدی (TLC) باید مورد بررسی قرار گیرد. بیشترین دارویی که در روش غربالگری باعث نتیجه مثبت می‌شود، داروهای کدئین‌دار است. متأسفانه به دلیل مصرف بی‌رویه داروهای کدئین‌دار (به خصوص استامینوفن کدئین) تعداد مراجعین ازدواجی که نمونه‌هایشان برای آزمایش تأییدی کنار گذاشته می‌شود کم نیستند. از نظر آزمایشگاه جداسازی، یعنی جدا کردن افرادی‌ که ترکیبات تریاک مصرف کرده‌اند از کسانی که کدئین مصرف کرده‌اند. ولی از نظر زوحین یعنی پرداخت هزینه بیشتر و به هم خوردن برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین‌شده مراسم عقد. برخی افراد داروهای کدئین را با تجویز پزشک مصرف می‌کنند لذا آزمایشگاه نمی‌تواند به همه تکلیف کند قبل از آزمایش دارو مصرف نکنید بلکه می‌تواند با اطلاع‌رسانی اعلام نماید حتی‌الامکان ۷۲ ساعت قبل از آزمایش، از مصرف داروهای کدئین خودداری نمایید. بعضی از آزمایشگاه‌ها در تهران با مکاتبه به محضرها و پیغام روی نوار تلفن گویای خود می‌کوشند مشکلات مراجعین خود را در این خصوص کمتر کنند.این امر باعث می‌شود کسانی هزینه آزمایش جداسازی را پرداخت نمایند که واقعاً مجبورند داروها را مصرف کنند و لذا انتظار بیش از وظیفه، از آزمایشگاه‌ نخواهند داشت

به نکات زیر را در مورد آزمایش عدم اعتیاد دقت کنید

1- مادر و دختری که کپی نتیجه آزمایش ازدواج یک سال قبلش را به همراه دارد، با داد و فریاد به مسؤول آزمایشگاه می‌گویند: «آزمایش شما نشان نداد که آقا معتاد است، ولی بعداً فهمیدیم تریاک مصرف می‌کرده و نتوانستیم ترکش دهیم؛ به خاطر همین کار به دادگاه کشید.» مادر که در عصبانیت دست کمی از دخترش ندارد ادامه می‌دهد: «ظاهراً آن موقع هم معتاد بوده، پس چرا آزمایش شما این را نشان نداده؟» پس از آرام کردن آن دو، مسؤول آزمایشگاه توضیح می‌دهد که وقتی کسی مواد مخدر مصرف می‌کند، بنا نیست این مواد جزء وجود فرد شود. مواد مخدر مثل هر چیز دیگر که وارد بدن می‌شود، به تدریج از بدن خارج می‌شود. بنابراین اگر کسی به خودش فرصت دهد و از مصرف مواد خودداری کند، نتیجه جوابش منفی خواهد شد. به عبارت دیگر جواب منفی فقط نشان‌دهنده وضعیت فرد در چند یا چندین روز اخیر است. لذا خانواده‌ها نباید با اتکا به این آزمایش مهر تأیید روی فردی بزنند و بررسی‌های رایج در عرف را رها کنند.


۲- مراجعه‌کننده دیگری که برگه جواب مثبت در دست دارد به مسؤول آزمایشگاه می‌گوید من نه تنها دارو نخورده‌ام، بلکه سیگار هم نمی‌کشم. حالا حاضرم دوباره نمونه بدهم تا ثابت شود که شما اشتباه کرده‌اید. پس از پرسش و پاسخ‌های متعدد مشخص می‌شود که وی چند روز قبل به دلیل درد کمر، یک قاشق از شربت گیاهی قهوه‌ای‌رنگی را مصرف کرده است. مسؤول آزمایشگاه یادآوری می‌کند در اغلب داروهای شربت‌مانند که در عطاری‌ها موجود است و به عنوان ضد درد تجویز می‌شوند، ترکیبات تریاک به کار رفته است و از مصرف آن‌ها باید پرهیز کرد.


۳- مورد دیگر فردی بود که اظهار می‌کرد یکی از بستگان نزدیک وی در خانه مواد مخدر مصرف می‌کند ولی تا به حال خودش مصرف نکرده، چطور آزمایش او مثبت شده است؟ با همین توضیحات جواب سؤال این فرد روشن است: افرادی‌که در معرض استنشاق مستقیم دود ناشی از مواد مخدر هستند، تا حد زیادی در معرض آلودگی قرار دارند و ممکن است نتیجه آزمایش آن‌ها مثبت باشد.


۴- نگرانی بیش از اندازه پدر دختری باعث می‌شود داماد آینده‌اش را برای تست عدم اعتیاد به آزمایشگاه بیاورد. وی درخواست انجام آزمایش از نظر مواد اعتیادزای قدیمی و جدید را دارد. وی آن‌قدر از مواد مخدر وحشت‌زده است که در ادامه اظهار می‌کند: «ممکن است چیزی خورده باشد تا جوابش منفی شود؟» به وی توضیح داده می‌شود در حال حاضر ترکیبات تریاک چون شیوع بیشتری در کشور دارند، (به دلیل فراوانی آن و قیمت کمتر نسبت به سایر مواد اعتیادزا و بومی بودن آن در منطقه) بیشتر مورد توجه هستند و آزمایشگاه‌ها فقط برای شناسایی آن‌ها تجهیز شده‌اند. از نظر علمی وجود هیچ دارو یا ترکیب دیگری که در صورت مصرف نتیجه آزمایش را منفی کاذب نماید، اثبات نشده است. جهت اطمینان از صحت نمونه گرفته شده، pH نمونه و وزن مخصوص آن و درجه حرارت نمونه کنترل می‌شود.

 

منبع:آزمایشگاه پارسه

مجله اینترنتی آزمایشگاه آمثبت

 

آشنایی با انواع مواد مخدر

    منبع خبر: گردآوری آمثبت

ارسال نظر

نام (اختیاری) :
*
ایمیل(اجباری):
نظر شما:
کد بالا :

نظرات کاربران

مدیر علمی سابت 1400/12/12
سلام، قرص های لاغری مختلفی در بازار وجود دارد و اطلاعی از برند مصرفی شما نداریم. معمولا تا 72 ساعت قبل از آزمایش مصرف داروی ها و مکمل هایی که باعث اختلال در آزمایش می شود و ممکن است جواب کاذب مثبت حاصل شود را منع می کنیم.

حیدری 1400/12/12
سلام من مدتی هست که از قرص های لاغری استفاده میکنم..میگن این قرصا کافئین بالایی داره..ایا این میتونه تست اعتیاد پیش از ازدواج رو مثبت نشون بده؟

مدیر علمی سابت 1400/08/13
سلام ، ببینید با توجه به کیت های اعتیاد مختلف و موجود بودن آن ها در بازار ، دقیقا نمی توانم بگویم چند نوع از مواد مخدر چک می شود.اما بهتر است روی 10 نوع از مواد مخدر انجام شود.مواد مخدر هروئین ، حشیش ، تریاک و مورفین 100 درصد چک می شود.تست های نواری منفی اشان اطمینان دارد و مثبت آن ها در مواردی نیاز به تست های تکمیلی دارد.

مهمان 1400/08/11
سلام وقتتون بخیر. خواستم بدونم تست اعتیاد قبل از ازدواج به طور معمول شامل چه مواد مخدری میشه اگر خانواده ها درخواست اضافه ای نداشته باشند و اینکه ایا ازمایشگاه ها هم از همین تست های نواری استفاده میکنن و اگر جواب منفی بود به همین تست اکتفا میکنن یا در هر صورت ازمایش کروماتوگرافی گرفته میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید خیلی حیاتیه

مدیر علمی سابت 1400/07/28
سلام ، اطلاع ندادید چه دارویی ، اما معمولا در اطلاعات دارویی که مصرف می کتید توضیحات نوشته شده.

a 1400/07/25
چند وقته از قرص چاقی استفادع میکنم میخام بدونم تو ازمایش خون تاثیری داره و یا اینکه مشخص میده؟

مدیر علمی سابت 1400/06/22
سلام معمولا پس از چهار روز اثر دارو بسیار کم می شود.

Saeed 1400/06/20
سلام میخواستم بدونم چند روز بعد از مصرف نکردن قرص متادون میشه آزمایش ازدواج داد

مدیر علمی سابت 1400/06/02
سلام، خیر سیگار تاثیری روی آزمایش های عدم اعتیاد ندارد

1400/06/01
سلام جناب من میخوام فردا برای استخدام آزمایش بالینی پاراکیلینیک بدم..آیا سیگار رو نیز مثبت نشون میده..اگه میده چند روز باید نکشم؟

admin 1398/10/14
سلام،ما بارها اعلام کردیم که چند روز قبل از آزمایش از مسکن و آرام بخش استفاده نکنید.معمولا برای آزمایش های تخصصی تر نیازبه زمان است .در آزمایش اختصاصی کاملا معلوم می شود که داروهای مخدر مصرف کرده اید یا خیر.در صورتیکه دارویی غیرمجاز مصرف کرده باشید حتما در جواب آزمایش نوشته خواهد.امیدوارم مشگلی پیش نیاید.

جاوید 1398/10/12
سلام خسته نباشید . یک سوال داشتم ازتون که اگه سوالمو جواب بدین منوازنگرانی درمیارید.من برای تست ازدواج به آزمایشگاه مراجعه کردم و در صورتی که به هیچ چیزی اعتیاد ندارم امفتامین خونم بالا بود بعد توضیح دادم که من سه قرص آفلوکسین،سیپروفکسین و فلووکساسین مصرف میکنم که همگی انتی بیوتیک هستند.با عین حال گفتند باید نمونه را در دستگاه بگذارند وزمانبر هست تا مشخص شه.سوالم من اینه که دستگاه آیا توانایی تشخیص قرص رو از مواد مخدر داره؟ممکنه مجبور به تست مجدد بشم؟ و اگر بازم مشخص شه برای قرصه جواب ازمایش منفی بمن میدن یا مثبت میدن اما در توضیحات گفته میشه که برای قرصه؟ لطفه اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

admin 1398/06/25
سلام.بهتر است تا 48 ساعت قبل مصرف نشود

1398/06/24
سلام، ببخشید مصرف کلونازپام و داروهای افسردگی در ازمایش اعتیاد تاثیری دارند؟ یا خیر؟ اگر تاثیر دارند از چند روز قبل باید مصرفشون رو قطع کنیم تا اثرشون از بین بره؟

زهرا 1398/03/27
سلام ببخشید میخواستم بدونم ک راه حلی هست انجام داده ک جواب ازمایش,خون برای ازدواج منفی بشه? ممنون میشم اگر سریع جواب بدین.

مدیر علمی سایت 1397/07/24
سلام، معمولا استامینوفن کدئین تاثیر دارد و کمتر شنیده شده که ژلوفن اختلالی در آزمایش ایجاد کند اما بهتر بود که مسکن مصرف نمی کردید.در هر حال در صورت تداخل نیاز به ازمایشات تکمیلی برای عدم اعتیاد می باشد.

سهیل 1397/07/24
سلام وقت بخیر من دیشب ۲تا ژلوفن خوردم برای سر درد.امروز ساعت ۲ظهر ازمایش ادرار دادم.مشکلی پیش نمیاره

مدیر علمی سایت 1397/07/09
سلام، ما معمولا به همه دوستان تاکید می کنیم که هیچ دارویی که ضرورت ندارد مصرف نکنند.بهتر بود که داروهای بدن سازی را نیز مصرف نمی کردید.به هر حال نگران نباشید و اگر مصرف خاصی از مخدرات ندارید به احتمال قوی آزمایشات اختصاصی منفی خواهد شد.

ورزشکار 1397/07/09
سلام من هیچ ماده مخدری مصرف نکردم من ورزشکارم ، هیچ داروی مسکنی مصرف نمیکنم روز قبل آزمایش زنجبیل ، چایی ، نسکافه و کاکائو تلخ خوردم مکملهای بدنسازی من هم شامل پروتئین و bcaa میشه آزمایش عدم اعتیادم مثبت شد از من دوباره هزینه ای برای تست مجدد گرفته شد که هفته آینده باید برای گرفتنش مراجعه کنم دلیل این مثبت بودن تست چه چیزی هست ؟ من که ورزشکارم و بدن سالمی دارم

مدیر علمی سایت 1397/06/11
سلام، معمولا در آزمایش جهت ازدواج مصرف مواد مخدر را چک می کنند.

مجید 1397/06/11
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم مصرف یا عدم مصرف مشروبات الکلی در ازمایش قبل از ازدواج مشخص میشه؟

محمود 1396/12/11
سلام من امروز رفتم آزمایش برای گواهینامه پایه یک آزمایش دادم زمان جواب به من گفت چی مصرف کردی گفتم هیچی مصرف ندارم گفت باید بدی شنبه بیایی میخواستم بدونم چه کاری میخواد انجام بده

بهروز 1396/12/08
آیا درصورتی که نتیحه آزمایش اعتیاد داماد مثبت باشه و عروس هم کتباً این مطلب رو که هیچ مشکلی با این مساله نداشته و نخواهد داشت اعلام بکنه، آیا دراین حالت منعی برای ازدواج و جاری کردن عقدنکاح توسط دفترخونه وجود داره؟! البته منطورم موردی هست که به هردلیلی(بجز اعتیاد) جواب آزمایش مثبت شده و علیرغم دعوت کلی مهمون از شهرستان، این مساله باعث بهم خوردن برنامه ی زمانی عقد میشه! باتوجه به اینکه هدف از این آزمایش ها اینه که اشخاص آگاهانه ازدواج کنن و گول نخورن، و درفرص سوال هم طرف کتباً إعلام میکنه که مشکلی با این امر نداره! آیا بنظر شما اساسأ دفترخونه و آزمایشگاه حق دارن دراینجور مواقع کاسه داغ تر از آش بشن و از جاری شدن عقد جلوگیری کنن؟!؟!!!

مدیر علمی سایت 1396/10/26
با سلام، بارها ما اعلام کردیم که چند تا چند روز قبل از آزمایش داروهای شبیه کدئین مصرف نکنید.معمولا در اینچنین موارد فرد مجبور است که هزینه ای بیشتر جهت آزمایشات تکمیلی بدهد.اگر فقط داروی استامینوفن کدئین مصرف نموده اید در آزمایشهای تکمیلی معلوم می شود.

آمنه 1396/10/25
سلام من ساعت۹ شب ۲۳/۱۰قرص استامینوفن کدئین خوردم بعد۲۵/۱۰آزمایش قبل ازدواج دادم الان نتیجه آزمایشم نوشته اعتیاد به مواد مخدر آیا با آرمایشات بیشتر میتوان تشخیص داد که تاثیر قرص بوده است خیلی واجبه تورو خدا سریع جواب بدین ممنون میشم؟؟؟؟!!!

مدیر علمی سایت 1396/09/29
معمولا آزمایش ماریجوانا در لیست آزمایشات عدم اعتیاد می باشد.در صورت نیاز به آزمایش هایی که مخدرهای بیشتری نشان دهد بایستی جداگانه در آزمایشگاههایی که اینگونه تستها را انجام میدهند درخواست دهید.متاسفانه اگر یک هفته مخدر مصرف نکند ممکن است که آزمایش او منفی باشد و چیزی نشان ندهد.

پیچک 1396/09/29
سلام از راهنماییاتون ممنونم. ازمایاتی که محضر میده برا عقد ازمایش اعتیادش مصرف گل یا همون ماری جوانا رو نشون میده؟ یا اگه درخواست ازمایش تخصصی کنیم ممکنه نشون بده؟ میگن یک هفته مصرف نکنه نشون نمیده درسته؟

مدیر علمی سایت 1396/09/21
سلام ، همانطور که قبلا هم گفتیم مصرف داروی استامینوفن کدئین روی آزمایش عدم اعتیاد تاثیر دارد و شما مجبور می شوید تا هزینه ای اضافه جهت آزمایشات تکمیلی بدهید لذا ما به همه دوستان اعلام می کنیم که تا سه روز قبل از آزمایش استامینوفن کدئین میل نفرمائید تا نیاز به هزینه و زمان بیشتر نگردد.

مدیر علمی سایت 1396/09/21
سلام ، اطلاعات زیادی در مورد این دارو ندارم اما با توجه به متابولیسم دارو بعید می دانم تاثیری روی آزمایش عدم اعتیاد داشتخ باشد.

ابوالفضل چلسی 1396/09/19
با سلام امروز برای ثبت نام گواهینامه پایه دوم اقدام کردم یه برگه معرفی نامه جهت آزمایش تست عدم اعتیاد دادند متاسفانه من امروز ظهر به علت سرماخوردگی قرص استامینوفن کدیین مصرف کردم آیا فردا میتوانم آزمایش بدهم یا نه؟

سیب 1396/09/19
سلام....سلکوکسیب 200 در تست اعتیاد برای ازدواج، باعث مثبت شدن میشه یا نه؟

مدیر علمی سایت 1396/09/15
سلام، معمولا در حالت استاندارد اکثر مواد مخدر چک می شود.ماری جوانا هم که جزء اصلی آزمایشات عدم اعتیاد است.اخیرا آزمایشگاه ها وسواس بیشتری نسبت به آزمایش عدم اعتیاد دارند.چنانچه برای یکی از اعضا خانواده می خواهید چک نمائید ، از این مرکز اطلاعی ندارم ، می توانید سوال کنید.

ناشناس 1396/09/14
سلام خدمت شما ميخواستم بدونم كه تست عدم اعتياد (بيمارستان سجاد) كه مورفين آمفتامين و مت آمفتامين را به روش تي ال سي چك مي كنند ماريجوآنا يا گل را هم چك ميكنند يا بايد به درخواست مراجعه كننده باشد ؟

مدیر علمی سایت 1396/09/10
سلام، سیگار جزء مواد مخدر به حساب نمی آید.در آزمایش عدم اعتیاد اندازه گیری نیکوتین انجام نمی شود.

احمد 1396/09/10
سلام.من دو ماهی هست که شبی یکی دو نخ سیگار میکشم.الانم برای اینکه سربازیم توی سپاه باشه باید معاینه پزشکی برم که گویا ازمایش اعتیاد هم داره حالا دقیق نمیدونم ازمایش نیکوتین هم هست یا ن. اگر چهار پنج روز اصلا سیگار نکشم و برم ازمایش بدم منفی میشه تست نیکوتین؟ممنون میشم سریع جواب بدید

مدیر علمی سایت 1396/09/10
سلام،معمولا این دو دارو تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد اما بهتر است دو روز قبل از آزمایش مصرف نکنید.تا تداخلی ایجاد نشود.

ش 1396/09/09
من سالهاست که حساسیت سرشتی دارم و همیشه کهیر میزنم و هر روز تقریبا قرص سیتریزین مصرف میکنم و میگرن هم دارم و بروفن می خورم .برای ازمایش ازدواج این 2تا قرص تودسته داروهای غیرمجاز قرار میگیره؟

ا 1396/08/15
ممنون از پاسخ گوييتون😍😍

مدیر علمی سایت 1396/08/12
سلام ، همانطور که مطلع هستید آزمایش عدم اعتیاد انجام می دهند و سیگار در طبقه مواد مخدر محسوب نمی شود.اگر نگرانید که ممکن است آزمایش مثبت شود اینطور نیست و اگر می خواهید از ایشان مطمئن شوید ،سیگار تاثیری در این آزمایش ندارد.

ا 1396/08/11
سلام افراد سیگاری رو ازمایش اعتیاد قبل از ازدواج مشخص میکنه؟؟؟اخه من حس میکنم خواستگارم سیگار مصرف میکنه واینکه بگین که حدودا چند روز اگه سیگار نکشه در ازمایش مشخص نمیشه؟به نظر شما راهی هست ک بدون هماهنگی و اینکه متوجه شود بریم ازمایش بدهیم یا اینکه حتما باید نوبت بگیریم؟

مریم 1396/08/06
چون تو قرص چاقی هیپروستادین هست میگم. تاثیری ندارد؟

مدیر علمی سایت 1396/08/06
سلام ؛ قرص های چاقی تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد

مدیر علمی سایت 1396/08/06
سلام،با آرزوی موفقیت برای شما،واقعیت اینست که در افراد تحت درمان تشخیص تداخل در آزمایش عدم اعتیاد دارد مشکل هست چون جوابهای متفاوتی بدست آمده اما بهترین حالت اینکه شما بگذارید تا کاملا درمان شوید و بعد آزمایش دهید

مریم 1396/08/06
ایا قرص چاقی تست ازدواج را مثبت میکند. چند روز قبل نباید مصرف کرد؟

نا امید 1396/08/06
سلام با تشکر از سایت مفیدتون حقیقتش دیگه خسته شدم هر کلینیکی میری مشت مشت بهت متادون میدن بخدا هیچی بدتر از این متادون نیست از چاله به چاه افتادنه حدود 20 روز دیگه باید آزمایش ازدواج بدم از زمین و زمان بریدم الان روز دومه که متادون نمیخورم ولی دیروز شربت Opium خوردم خواهش میکنم اگه شماره ای دارید یا منو میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم البته چند وقت پیش مرکز X رفتم گفت روزی 20 درصد کم کن بعد فرص کمکی کلونیدین بخور بازم اطمینان نکردم گفتم حتما اینا هم برای پوله سوال آیا کلونیدین مثبت میکنه؟ آیا شما میتونید تو این 20 روز منو به رهایی برسونید؟ ممنون

مدیر علمی سایت 1396/07/02
سلام، معمولا قبل آزمایش نباید مسکن خورد چراکه ممکن است در انجام آزمایش تداخل ایجاد کند.البته در صورت تداخل آزمایشات تکمیلی انجام می شود و دلیل مثبت شدن بدلیل مسکن معلوم می گردد.در هر حال ده روز قبل جای نگرانی ندارد.

رضا 1396/07/02
با عرض سلام من چندروز پیش برای انتخاب واحد با دوستان ب تهران رفتم و بخاطر رانندگی بلند مدت دچار سردرد شدید و یک حالت بیخوابی شدم و از دوستان یک قرص مسکن خواستم ک انگار بمن قرص متادون 20 داده بودن و دچار حالت تهوع و استفراغ شدم ده روز دیگه هم باید آزمایش خون و عدم اعتیاد برای خواستگاری ک رفته ام بدهم نگرانم ک جواب آزمایش من مثبت شود در حالی ک چون ورزشکار هستم و ساعات زیادی ورزش میکنم صورتم لاغر استخوانی است اطرافیان گاهی بمن طعنه میزنن ک چی مصرف میکنی من واقعن نگران آبروم هستم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

ارشام 1396/07/01
سلام میگم برا ازمایش اعتیاد نظام باید از چند روز پیش قیلون نکشید چون میگن دو سیب رو نشون میده

مدیر علمی سایت 1396/06/12
سلام ، معمولا در موقع پریود خانم ها مسکن می خورند و ممکن است دارو باعث تداخل شود.والا ان مورد اختلالی در آزمایش نمی گذارد.اگرچه در زمان مناسب بهتر است.

فففف 1396/06/11
سلام، ببخشید میخاستم بدونم اگر خانومی پریود باشه، آزمایش دادن اشکال داره؟

مدیر علمی سایت 1396/06/07
سلام ، بطور معمول در آزمایش عدم اعتیاد پیگیری مصرف سیگار و مشروبات الکلی را انجام نمی دهند لذا اگر نگران بابت آزمایش سیگار و یا احیانا مشروبات نباشید و بیشتر نگرانی خود را نسبت به مصرف آنها و ایجاد مشکل برای بدنتان باشید.دوست عزیز آثار منفی این دو بیشتر به شما آسیب خواهد رساند

مدیر علمی سایت 1396/06/07
سلام ، واقعیت من خبر ندارم که در آزمایش گواهینامه رانندگی آزمایش عدم اعتیاد انجام می دهند ، اما معمولا بعد از 48 ساعت احتمال منفی شدن آزمایش وجود دارد.لذا برای اطمینان مجدد باید آزمایش انجام دهید.در مورد حشیش بستگی به نوع آزمایشگاه و کیت اختصاصی آن می باشد.گاهی آزمایش عدم اعتیاد فقط به مورفین بسنده می کنند.در حالت ایده ال آزمایش عدم اعتیاد شامل مورفین و حشیش و مواد روان گردان جدید می باشد.

علی 1396/06/06
با سلام من دو ما پیش چند نخ سیگار و مشروب برای سنگ کلیه مصرف کردم البته قبل از اون هم بعضی اقات مثلا هر یک ماهی چند نخ میکشیدم برا تفریح الان حدود دو ماه و 15 روز هست که نمیکشم آیا تست اعتیاد رو مثبت میکنه؟ ممنون

sia 1396/06/06
با سلام خدمت شما لطفا کمکم کنید من میدونم برادرم حشیش مصرف میکنه و بخاطر این به هوای گواهینامه رانندگی ازمایش بده ولی جواب منفی بود خواستم بدونم اصلا ازمایش رانندگی نشون میده اعتیاد به حشیش را یا ترک کرده واقعا؟ منون

نیلوفر 1396/05/29
سلام من قراره 48 ساعت دیگه آزمایش اعتیاد ازدواج بدم، ولی 5 ساعت پیش نصف قرص کتوتیفن خوردم، متاسفانه الان متوجه شدم که این دارو جز آنتی هیستامین هاس، میخواستم بدونم 50 ساعت از مصرفش بگذره کافیه یا باز هم تست آمفتامین رو مثبت نشون میده؟ ممنون میشم پاسخ بدید

مدیر علمی سایت 1396/05/26
سلام، خیر ، بعید می ذانم تاثیری داشته باشد

A 1396/05/25
سلام من چند ماهیه قرص آسنترا(ضدافسردگی)۵۰ میلی‌گرمی ظهرهانصف میخورم میخواستم بدونم آزمایش اعتیاد مثبت نشون میده یا نه؟خیلی ممنون

مدیر علمی سایت 1395/12/18
سلام ،خوشحالیم که افراد نسبت به این موارد وسواس دارند و پیگیری می کنند.در سوال و جوابهای قبلی می بینید که دقیقا نمی توان گفت که با مصرف این دارو آزمایش اعتیاد مثبت می شود و یا منفی.لذا ما نیز با قطعیت نمی توانیم اعلام کنیم که آزمایش عدم اعتیاد با این دارو مثبت می شود.اگر کسی جهت رهایی از اعتیاد مصرف میکند که باید به او کمک کرد.در حال حاضر در جامعه تصوارت اشتباهی از منفی شدن آزمایش اعتیاد است که درست نمی باشد.

Ramin 123 1395/12/18
سلام خسته نباشید۰شخصی میشناسم که بوپره نورفین دو مصرف میکرد هر روز اندازه یک چهارم۰۰۰۰چند ماه پیش اومد خواستگاری اقوام ما و وقتی برای ازمایش ازدواج رفته بودند جوابش منفی بود۰۰۰۰امکانش هست چیزی مصرف کرده باشه که تو ازمایش نشون نداده? تشکر میکنم از شما که وقتتون رو برای مردم گذاشتید۰

مدیر علمی سایت 1395/12/03
سلام ، خیر سیگار تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد.

جابر 1395/12/03
آیا سیگار در تست اعتیاد برای استخدام تاثیری دارد؟

مدیر علمی سایت 1395/11/29
سلام ، اثرات مصرف مشروبات الکلی کمتر از مواد مخدر است اما اعتیاد به ان هم مشکلات خاص خودش را دارد.باید همان موقع که شک کردید آزمایش انجام شود.باید هر شب او را از نظر هوشیاری چک کنید چون الکل روی کنترل مغز تاثیر دارد.

مدیر علمی سایت 1395/11/29
سلام ، ما بارها اطلاع رسانی کردیم که چند روز قبل از آزمایش از داروهای کدئین و آرام بخش استفاده نشود.چاره ای نیست چون این داروها با آزمایش اعتیاد تداخل دارند.تنها راه اینست که دوباره آزمایش را تکرار کنید.

neda 1395/11/26
سلام.ببخشیدمن نامزدم قبلامشروبات الکلی استفاده میکرده الان اینطورک میگه انگاراستفاده نمیکنه میخوام قبل ازدواج حتما مطمئن بشم ازاین موضوع میشه راهنماییم کنیدک چیکارکنم؟؟؟؟

Abi 1395/11/22
باسلام،من هیچ گونه اعتیادی به هیچ ماده مخدر یا دارو ندارم.از روی عدم آگاهی شب قبل از انجام آزمایش عدم اعتیاد2کدئین و1تراکوپین25مصرف کردم که متاسفانه با آزمایش های تکمیلی هم تشخیص اعتیاد به آلکوئید تریاک داده شده.چند روز بعد باید دوباره آزمایش بدم تا جواب واقعی معلوم بشه،آبروم در خطره.ممنون میشم اگه زود جواب بدید

مدیر علمی سایت 1395/11/11
سلام ، متاسفانه اطلاع کافی از این دارو ندارم و تا بحال در مورد تداخلات آن با آزمایش عدم اعتیاد مطالعه نکرده ام.

زهرا نادری 1395/11/11
سلام جناب جوابم ندادید اگر راهنماییم کنید ممنونتم

زهرا نادری 1395/11/10
با سلام خدمت دکتر عزیز بنده۱سال هست قرص باکلوفن۱۰مصرف میکنم برای استخدامی شرکت تست اعتیاد دارم.آیا جواب مثبت هست استرس دارم نوکرتم

مدیر علمی سایت 1395/11/06
سلام ، قرص کلونازپام در گروه داروهایی به نام بنزودیازپین قرار دارد.ترکیبات این دارو در آزمایش عدم اعتیاد چک نمی شود.جای نگرانی نیست .

Omid 1395/11/05
سلام ٧ روز پيش يه دونه قرص كلونازپام ٢خوردم فكر نميكردم كه تو أزمايش تأثيري داشته باشه ولي يه سري از دوستانم گفتن كه ازمايش رو مثبت ميكنه بدليل داشتن مورفين فردا ميخوام هم تست خون هم تست ادرار بدم براي كار ميخواستم بدونم ازمايش من مثبت ميشه بخاطر اين يدونه قرص يا نه ممنون

مدیر علمی سایت 1395/11/04
با سلام ، بوپرنورفین یک داروی مسکن مخدر شبیه مورفین، کدئین و هروئین است. این دارو عمدتا برای درمان اعتیاد به مواد مخدر استفاده می شود، البته مصارف درمانی دیگری نیز دارد.بنابراین ممکن است در آزمایش تداخل ایجاد کند.البته می توانید به مسئول آزمایشگاه اطلاع رسانی نمائید.

hasan 1395/11/04
سلام ببخشید من تست اعتیادکه شامل تست مرفین مفتامین ومتامفتامین هستش دادم و نزدیک دو ماه میشه که هیچی مصرف نکردم وفقط روزانه یک چهارم قرص بوپرونورفین مصرف دارم میخواستم بپرسم آیا جواب تست من مثبت خواهد شد یا منفی؟ممنون از راهنماییتون

مدیر علمی سایت 1395/11/02
سلام ،اگر ایشان فقط اعتیاد به تریاک دارد برای شما مشکلی ایجاد نمی شود اما اگر هنگام مصرف تریاک شما نیز در کنار او هستید ممکن است در اثر استنشاق آلوده شوید. چاره ای نیست جز اینکه یک هفته با ایشان در تماس نباشید.البته بهتر است که آینده نگر باشید و هم اتاقی خود را عوض نمائید.اینطوری کاملا ایمن خواهید بود.

Ehsan 1395/11/02
سلام من تاحالا سیگارهم نکشیدم ولی هم اتاقیم تریاک مصرف میکنه بنظر شما جواب آزمایش من چی میشه؟ چیکار کنم که آزمایشم مثبت نشه؟ تورو خدا زود جواب بدین

حمیدرضا 1395/10/29
سلام دکتر من مدتی پیش متادن مصرف میکردم الان مدت ۴روز میگذره هنوز هم شبها درد زیادی دارم و خواب هم ندارم و هیچ میلی به غذا خوردن ندارنم فقط میتونم مایعات بخورم اونم ب زور. برای آزمایش استخدامی میخوام برم و واقعاً قصد رهایی از این مشکل بزرگ دارم و اینم بگم فقط ب اراده خودم متکی شدم نه(درمانی)نه(دکتریومشاوری) با اینک هزینه زیادی کردم برای آزمایش در آزمیشگاه متعبر،ولی هنوز تست متادونم مثبت فقط خواهشی دارم اگه میشه ی راهی برای کمترشدن این درد بهم بگین و بگین آیا در آزمایشات استخدامی متعادن هم جزء تست هست یا نه؟ ومیتونم از ژلفن برای تسکین دردم استفاده کنم،آیا ژلفن هم در تست اعتیاد تأثیری داره؟ فقط اگه میشه سریعتر ممنون از شما

مدیر علمی سایت 1395/10/25
سلام ، تا آنجا که من می دانم چاره ای نیست جز کمپ و یا کلینیک های اختصاصی ترک اعتیاد.چراکه هم تجربه زیادی دارند و هم بیمار را تا پایان مانیتور می کنند و اگر احتمال پیش امدن مشکلی برای او باشد پیشگیری می کنند

1395/10/25
باسلام من برادرم ۵سال میشود که شیشه مصرف میکند ولی الان دیگه خسته شده و میخاد به یاری خدا ترک کند ولی نمیخاد به کمپ برود ما چیکار باید بکنیم ممنون میشم پاسخ دهید با تشکر

مدیر علمی سایت 1395/10/24
سلام ، کلونازپام از خانواده بنزودیازپین ها است که در آزمایش عدم اعتیاد چک نمی شود.اگر فقط این دارو مصرف شده نگران نباشید .استدعا دارم به میزان کافی آب بنوشید تا موقع آزمایش دچار استرس و کم آب در آزمایش نداشته باشید

حمید 1395/10/22
سلام من فردا آزمایش دارم و امروز قرص کلونازپام ۱ خوردم آیا آزمایش عدم اعتیاد مثبت میشه ؟ ممنون دکتر

مدیر علمی سایت 1395/10/09
با سلام خدمت آقای دکتر و تشکر از راهنمایی های ایشان.وب سایت آمثبت تمام تلاش خود را دارد تا به همه عزیزان در حوزه آزمایشگاه یاری برساند.لذا دیدگاه بیشتر علمی است و از دید روانپزشکی و اخلاقی در تخصص ما نیست .اگر صحبت کوتاهی گفته می شود صرفا جهت پاسخگویی به عزیزان است.اگر تمایل داشتید می توانیم برای کمک به این عزیزان جواب بعضی از سوالات خودشان را از شما دریافت کنند.خوشحال می شویم از تجربیات و اطلاعات دوستان استفاده نمائیم.

مدیر علمی سایت 1395/10/09
سلام ، اگرچه داروی کلرودیازپوکساید یک تسکین دهنده می باشد اما در آزمایش عدم اعتیاد این دارو بررسی نمی شود و منعی برای مصرف آن نیست.بعید می دانم که تاثیری روی آزمایش عدم اعتیاد بگذارد.

رضا 1395/10/09
سلام، من دیروز بخاطر بیخوابی یک قرص کلردیازپکساید 10 خوردم ولی حواسم نبود که میخوام آزمایش عدم اعتیاد بدم ، میخواستم بدونم این قرص تا کی اثر داره ؟ تاثیری در آزمایش داره؟ تاکی صبر کنم بعد ازمایش بدم؟ (بغیر از همین یک قرص هیچ مصرف دیگه ای نداشتم) لطفا جواب بدید وقت زیادی ندارم ممنون

Dr.ghani 1395/10/09
ممنون از زحماتتون، خسته نباشيد. جملات كليشه اي درمان نميكنند و نه راهنمايي به جاي اين ورزش كن، يا نماز بخون تو چاه نيافتي و غيره تا به حال هيچ اثر مثبتي را نمايش نداده خواهشا در موقع راهنمايي از استفاده از جملاتي مثل با خانواده همسرت در ميون بگذار و ورزش كن و غيره را استفاده نكنيد چون بدترين جوابها هستند در ضمن خيلي از راهنماييهاي بدون شناخت دارو يا عوارضش خودداري كنيد و ترساندن كسي كه راهنمايي ميخواد كار شايسته اي نيست.

صدرا 1395/10/07
سلام ممنون از توضیحاتتون منم متادون مصرف میکنم وترس از آزمایش پیش رو داشتم باجوابهای شما مطمئن شدم که مثبت نمیکنه ممنونم

مدیر علمی سایت 1395/10/03
سلام ، بنده نمی دانم برای چه قرار است آزمایش بدهبد و در مرکزی که شما مراجعه می کنید به چه صورت آزمایش عدم اعتیاد را انجام می دهند.

م.جعفری 1395/10/03
با سلام بنده دوسال تریاک مصرف میکردم و حدود سه ماه شربت مصرف کردم و چند روز بی دو البته یک روز در میان یک چهارم و چند روز هم یک چهارم کلونیدین مصرف کردم از آخرین مصرف کلونیدینم ۴۸ساعت میگذره خودم تست مرفین گرفتم منفی شد به نظرتان تو آزمایشگاه هم منفی میشه یا نه لطفا با ذکر نام جوابم رو بدید استرس داغونم کرد .

مدیر علمی سایت 1395/10/01
سلام ، تا بحال اینچنین سوالی مطرح نشده بود ، اطلاعات دقیق و مطمئنی نداریم.نمی دانم برای چه بیماری این شیاف استفاده شده اما جسارتا شما چند روز بعد آزمایش بدهید

ترنم 1395/10/01
سلام ایادارویه شیاف درازمایش اعتیادتأثیری دارد؟

دکتر نادر جستانی 1395/08/27
با سلام خدمت همکار گرامی نیاز دیدم توضیحاتی پیرامون مشکلات اعتیاد و عدم فرهنگسازی چند سطری سخن بگویم. اولا اعتیاد نوعی بیماری از نوع وابستگی فیزیکی و اندکی هم روانیست(بسته به نوع ماده مخدر) کهنباید بیماران عزیز برای بازگو کردنه بیماریشون هراس داشته باشن و از مدیر علمی سایت دعوت مینمایم که بجای وازه ترک، زین پس از واژه رهایی و یا درمان استفاده کنیم. اگر من و شما همکار گرامی به بیماری دانستن اعتیاد ایمان میداشتیم هیچگاه از واژه ترک استفاده نمیکردیم همانطور که سرماخوردگی را نمیشود ترک کرد بیماری اعتیاد را هم لاجرم نمیشود ترک کرد اما میشود درمان کرد و به رهایی رسید. و درمورد آزمایش اعتیاد روتین:فقط برای استخدام و ازدواج تست مورفین شیشه حشیش گرفته میشود که شامل متادون نمیشود و در آزمایشهای غیر روتین تا۲۰۰ نوع ماده مخدر و مشتقاتش هم اکنون ردیابی اش امکان پذیر میباشد و در آزمایش مربوط به پروانه کسب و تمدید آن، در بعضی از مراکز به طور سلیقه ای آزمایش متادون هم میگیرند. با تشکر از همکار گرامی امیدوارم نظر حقیر به کمک ب بیماران اعتیاد هرچند کوچک برآید. بدرود

مدیر علمی سایت 1395/08/15
سلام ، متاسفانه همانطور که گفتید هنگام آزمایش عدم اعتیاد بعضی افراد دچار استرس شده و نمی توانند آزمایش بدهند.ما بار ها گفتیم که حتما قبل از آزمایش آب فراوان میل نمائید تا مثانه پرباشد و هنگام آزمایش مشگلی پیش نیاید.گاهی این استرس به ضرر فرد می شود و ناظر شک به او می کند که نمی خواهد آزمایش انجام دهد و بدنبال بهانه است.متاسفانه آزمایش خون انجام نمی گیرد و شما ناچار هستید جهت آزمایش عدم اعتیاد ،مقداری ادرار بدهید.

مسعود 1395/08/15
سلام من بیست چهارسالمه وتا الان سیگارم نکشیدم برای ازمایش عدم اعتیاط بدلیل وجود ناظر مضطرب شده و اضطراب باعث این میشود ک نتوانم ادرار انجام بدم میخواستم ببینم چیکار کنم راهه دیگه ای وجود نداره بجای ادرار آزمایش خون مثلا بگیرن؟

مدیر علمی سایت 1395/08/15
با سلام ، به نظر من بهترین راه حل برای اینکه شما اطمینان حاصل نمائید از ترک ایشان و آسیبی چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی به شوهر گرامی وارد نشود با یک کلینیک ترک اعتیاد مشورت فرمائید.آنها در موارد اینچنینی آشنا هستند و کمک خوبی می توانند بدهند.شاید فشار بیش از حد نتیجه مطلوب را ندهد و ایجاد آسیب های روحی شود.

sami 1395/08/15
سلام جواب سوال دومم را نگرفتم بنابراین سوالم رو طور دیگری مطرح می کنم در مدت 5روز ترک فقد روز دوم شوهرم درد و تب و لرز داشت روز سوم سرحال شد روزه 5تست منفی شد .شک کردم دستش رو بستم 48ساعت بسته س هیچ علایم دردی نداره فقد عصبانیه و زیاد میخوابه چقد صبر کنم تا علایم شروع بشه یا واقعن ترک کرده اعتیاد ب تریاک دو مواقعی متادون 40 لطفا پاسخگو باشید فشار روانیه زیادی رو دارم تحمل می کنم

سمی 1395/08/14
سپاسگزارم از پاسخگویی شما چنانچه تقلبی بوده باشه تا چه مدت تست رو منفی نشون میده چند ساعت دیگه دوباره ی تست غافلگیر کننده ازش بگیرم؟ ممنون از وقتی ک میگزارید

مدیر علمی سایت 1395/08/14
سلام ، در صورت مصرف نکردن مواد به مدت چهار روز احتمال منفی شدن آزمایش زیاد است.امیدوارم که تقلبی صورت نگرفته باشد و شوهر گرامی پاک پاک شوند.

سمی 1395/08/14
سلام شوهرم دوساله تریاک و متادون مصرف میکنه و تصمیم ب ترک گرفت دو روز درد و تب و لرز داشت از روز سوم سرحال شد اما پر خواب تست تا روز چهارم مثبت از روز پنجم منفی ایا ترک کرده یا در کیت مورفین تقلب کرده

مدیر علمی سایت 1395/06/22
سلام ،سيپروهپتادين براي درمان آلرژي ناشي از تب يونجه، كهير و كهير غول آسا، كهير ناشي از سرما و ميگرن استفاده شده است.البته از عوارض این دارو افزایش اشتها می باشد که برای کسانی که لاغر و کم اشتها هستند استفاده می شود و باعث چاقی شده . تا آنجا که بنده اطلاع دارم این دارو اثری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد.

مدیر علمی سایت 1395/06/22
سلام ، یکی از شیوه های تایید شده سم زدایی بیماران به مواد مخدر و نیز یکی از انواع درمان های نگهدارنده، استفاده از قرص زیر زبانی بوپره نورفین است. بوپره نورفین یک ماده نیمه صناعی مشتق در زمره تبایین است که در زمره ی مواد اوپیوئیدی به شمار می رود. بنده نمی دانم برایچه قرص بی دو مصرف می کنید .اما باز هم به اطلاع همه دوستان می رسانم که آزمایش عدم اعتیاد در مراکز معتیر بسیار حساس و مطمئن می باشد و در صورت وجود مواد مخدر در آزمایش های اختصاصی مثبت می شود . بهترین راه صداقت در انجام آزمایش و اطلاع رسانی دقیق از خود است.

Sasan Amsa 1395/06/20
سلام من از هرکی میپرسم قرص دتا..یا بی۲تو ازمایش استخدام نشون میده یا نه....یکی میگه اره..یکی میگه نه...من از کجا مطمعن بشم....این قضیه خیلی مهمه واسم خیلی حیاطیه خواهش میکنم یکی که واقعا براش ثابت شده نشون میده یا نه جواب منو بده....عاجزانه تقاضا میکنم هرکی حتی نیم درصد شک داره به مثبتومنفی بودنش نگه.بخدا گیج شدم هرکی یچی میگه...مرسی...منتظر جوابم..

امیر 1395/06/20
سلام. قرص سیپروهپتادین در تست عدم اعتیاد ازدواج ازمایش رو مثبت نشان میدهد ؟ تا چند روز

مدیر علمی سایت 1395/06/07
با سلا م، تا آنجا که من می دانم این قرص برای کنترل فشار خون می باشد و تداخلی در آزمایش عدم اعتیاد ندارد.

مهدی 1395/06/06
سلام قرص کلونیدین در ازمایش ازدواج نشون میده یا نه ممنون میشم جواب بدین

ندا 1395/05/20
سلام.نامزدم حدود یکسال تفریحی تریاک مصرف میکرد 20 پیش قرص b2 جایگزین کرد .و الان ده روز از دوزآخر قرص میگذره ..ک رفدیم آزمایش ازدواج و متاسفانه مثبت شد و برای کروماتوگرافی رفت ک اونجا مورفین نشون داد . ازتون خواهش میکنم اشتباهی ک ما کردیم نکنید ..وتا زمانی ک خیالتون واقعا راحت نشده سمت آزمایشگاه نرید ..چون خیلی بد استرس های بهمون وارد شد .. ازتون میخوام واسمون دعااا کنید ک بتونیم این قضیه رو جمع کنیم ..خیلی دعامون کنید ..انسالله همه رهایی پیدا کنن به امید خدا

مدیر علمی سایت 1395/05/19
سلام ، با توجه به حساسیت و کیفیت بالای آزمایشات ، سیگار تاثیری ندارد اما حالا که قصد دارید چند روز به خاطر آزمایش نکشید عزم را جرم کرده و دیگر هیچ وقت نکشید.موفق باشید.

بینام 1395/05/19
با سلام.. خسته نباشید. من میخوام تست اعتیاد بدم واس استخدامی ایا با مصرف سیگار مثبت میشه؟ اگ اره..چن روز قبلش نکشم؟؟

مدیر علمی سایت 1395/05/17
سلام ، خیر آزمایش در آزمایشگاه های تخصصی بصورت کروماتوگرافی می باشد که بسیار دقیق هست

مدیر علمی سایت 1395/05/17
سلام،به احتمال قوی آزمایش شما مثبت خواهد شد بهتر است مسئول آزمایشگاه را درجریان بگذارید.نمی دانم برای اینگونه موارد چه تصمیمی خواهند گرفت

سینا 1395/05/17
دکتر آزمایش گاه ها از چه نوع کیت هایی استفاده میکنند؟ از همون کیت هایی موجود در بازار یا خیر؟ ممنون از جوابای به موقعتون حقیقتا یک مساله ای هست که بعد از پاسخ به سوالاتم با شما در میان میگذارم ممنونم از شما

كسري 1395/05/17
مديريت علمي سايت چرا اشخاصي بوپرونورفين مصرف مي كنن بي خود و بي جهت مي گي نتيجه تست عدم اعتياد براي ازدواج مثبت است ؟ به جاي ترسوندن اين افراد از مثبت بودن تست اعتياد راستشو بگو بهشون اينها كساني هستند كه سعي بر ، برطرف كردن مواد از بدنشون مي باشند روي چه حسابي با قاطعيت مي گيد جواب مثبت هست؟ اين قرصb2 ١٠٠٪‏ منفي نشان مي دهد بي خودي با اعصاب مردم بازي نكن

سینا 1395/05/17
میشه اون 10آیتمو نام ببرید ممنون میشم

محمد 1395/05/17
با سلام بنده به مدت سه سال اعتیاد داشتم به تریاک و روزی دو گرم استفاده میکردم در حال حاضر بعد از مدتی که برای ترک زیر نظر پزشک متادون مصرف میکردم الان به مدت یک هفته هست که متادون رو هم کنار گذاشته ام آیا فزدا برای روز هشتم آزمایش بدهم منفی خواهد بود یا به مرحله دوم مشتقات میکشد؟ ممنون میشم جواب بدید بنده برای پایان دادن به این عادت مصمم هستم لطف میفرمایید ...

مدیر علمی سایت 1395/05/15
سلام، بطور معمول آزمایش های عدم اعتیاد برای ازدواج و استخدام از 10 آیتم مواد مخدر آزمایش انجام می گیرد و در صورت مشکوک بودن آزمایش های تخصصی روی همان نمونه انجام می شود.می توان گفت که اکثر مواد مخدر و مشتقات ان چک می شود .اگر شما اعتیادی ندارید پس نیاز به نگرانی و اضطراب نیست و با خیال آسوده آزمایش را بدهید.

سینا 1395/05/15
دکتر من انواع کیت هارو از لوازم پزشکی خرید کردم از هر کیتی دو سه مدل با برند های مختلف خریدم مرفین و امفتامین و مت امفتامین و متادون و تی اچ سی همشون منفی زد میخاستم بدونم تو آزمایشگاه برای ازدواج از چیز دیگری استفاده میشه یا نه؟ به غیر از این چند مورد کیت بازم آزمایش دیگه ای هست که بگیرن؟ ایا میشه به این کیت های موجود در لوازم پزشکی اعتماد کرد؟

مدیر علمی سایت 1395/05/12
با سلام ، متاسفانه آزمایش شما مثبت خواهد شد .آزمایش عدم اعتیاد روی نمونه ادرار انجام می شود و تمام متابولیت های مخدر ارزیابی خواهد شد.کمک خاصی نمی توانم بکنیم .بهتر است برای تفریحات سراغ ورزش و موارد سالم بروید و با خیال راحت در مراحل اینچنینی موفق باشید

مدیر علمی سایت 1395/05/12
سلام ، در گذشته فقط آزمایش مورفین انجام می شد اما در حال حاضر اکثر آزمایشگاه های مربوط به عدم اعتیاد آزماییش کامل انجام می دهند و تمام موارد حتی شیشه نیز چک می شود

مهدی 1395/05/12
با عرض سلام خسته نباشید خدمت دکتر ک اینجور صبورانه ب پرسش ها گوش میدین.من چهار روز پیش ب اندازه نصف نخود بخاطر ی اشتباه محض سوخته تریاک خوردم.برای خدمت سربازی سپاه گزینش کردم بهم گفتم ازمایش اعتیاد باید بدم.تورو خدا کمکم کن دکتر بهم بگو ازمایش خون میگیرن یا ادرار ک نرم ازامیش بدم فقط لطفا زود جواب بده دکتر حان باتشکر

سینا 1395/05/10
سلام تو آزمایش ازدواج فقط مورفینو میگیرن یا چیزایه دیگه هم هست مثله آمفتامین

مدیر علمی سایت 1395/05/03
سلام،طبق استانداردها قلیان تداخلی در آزمایش عدم اعتیاد ندارد.اما اخیرا در بعضی موارد مشاهده شده که آزمایش اعتیاد بعد از قلیان مثبت شده.شاید موادی که در قلیان مصرف شده مشگل داشته .در هر صورت مصرف قلیان به تنهایی باعث نگرانی نیست به شرطی که از مواد استفاده شده مطمئن باشید.

0033 1395/05/03
بنده هر روز قلیان میکشم، آیا برای آزمایش ازدواج ب مشکل برمیخورم؟؟؟ چند روز قبل از آزمایش باید ترک کنم؟؟؟؟

مدیر علمی سایت 1395/05/01
سلام ، سیگار به تنهایی مشگلی برای آزمایش عدم اعتیاد ندارد .البته به اطلاع می رسانم در حال حاضر آزمایش عدم اعتیاد فقط مورفین نیست بلکه اکثر مواد افیونی حتی شیشه را اندازه گیری می کنند.

متین 1395/05/01
باسلام.من سه ساله سیگار میکشم و میخواستم ببینم تست مورفین سیگارو هم نشون میده یانه.

مدیر علمی سایت 1395/04/30
سلام ، آزمایش های جدید حساسیت بالایی دارند و داروهایی که باعث افزایش دفع ادرار خواهد شد جواب آزمایش را منفی نخواهد کرد اما اگر برای مشگلی که بیان کردید باشد نگران نباشید ، تاثیری روی جواب آزمایش شما ندارد.

آتنا نامی 1395/04/29
سلام آیا داروهای ادرار آور بر جواب آزمایش اعتیاد اثر میگذارن؟من جلوی اون کسی ک مراقب هست دستشوییم نمیگیره لطفا جواب بدین

مدیر علمی سایت 1395/04/14
سلام ، به نظر من بهترین راه حل اینست که اگر به هر داروی مخدر اعتیاد دارید آنرا ترک نمائید و بعد از پاک شدن به سراغ ازدواج بروید.مطمئن باشید جواب منفی برای شما مشگل را حل نمی کند و چه بسا بدتر باشد.در حال حاضر آزمایشات بسیار تخصصی شده و خوردن کاربن و داروی ضد بارداری در زمان قدیم جواب می داد.

سارا .م 1395/04/13
سلام من تک فرزند هستم و در شرف ازداوج نگرانی خیلی شدی دی در رابطه با تست عدم اعتیاد داریم میخولستم بدونم میشه با خوردن قرص های ضد بارداری برای مردان جواب آزمایش رو منفی نشون داد و اینکه آزمایش دقیقی هست برای تشخیص اعتیاد

مدیر علمی سایت 1395/03/28
سلام، بسته به مقدار و سلامت بدن شما متفاوت است .اگر یک روز مصرف کردید لطفا دیگر ادامه ندهید.امیدوارم تا یک هفته تمام اثرش از بین برود و پاک بمانید

حسن 1395/03/27
من ی روز تریاک مصرف کردم اصرش چند روز در ادرار باقی میماند

مدیر علمی سایت 1395/03/22
بعد از مصرف طولانی مدت و بیشتر از حد مجاز ترامادول اعتیاد به آن حاصل می‌شود که در این مرحله ترک آن بسیار سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود. مصرف ترامادول را نباید به صورت ناگهانی قطع کرد، زیرا باعث ایجاد علائم ناخوشایند قطع مصرف می‌شود. نکته مهم در ترک ترامادول شدیدتر بودن علائم جسمی آن نسبت به تریاک است که ناشی از خواص ضدافسردگی این دارو است. با قطع ناگهانی ترامادول علائمی متوسط تا شدید از اضطراب، تعریق، بی‌خوابی، تهوع، لرز، اسهال، درد عضلانی، ترس، بیقراری، گر گرفتگی و تشنج را خواهیم دید. پس مصرف‌کنندگان این داروی مخدر هیچ گاه نباید ‌به‌صورت خودسرانه اقدام به ترک کنند. شما بهتر است بجای تلاش برای منفی شدن آزمایش عدم اعتیاد بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و تحت نظر یک کلینیک پیگیر آن باشید

سجاد 1395/03/22
با سلام و خسته نباشید من به مدت سه ماه مداوم ترامادول 200 مصرف کردی به طوری که تا هفته قبل در روز دوز هزار و رد کرده بودم ولی خوشبختانه به کمک همسرم پنج روزه پاکم میخواستم بدونم چقدر طول میکشه که از بدنم خارج بشه و تست اعتیاد بدم؟ چون بعد چهار روز خیلی ضعیف شدم و هنوز درد و بی خوابی شبانه دارم ممنون میشم کمکم کنید باید تست بدم همه بهم شک دارن

مدیر علمی سایت 1395/03/10
با سلام،بطور معمول آزمایش شما باید منفی باشد اما چرا بعد از 15 روز هنوز جواب آزمایش مثبت است نمی دانم.شاید نیاز به آزمایشات تکمیلی باشد.

مهران 1395/03/10
با عرض سلام خسته نباشی بنده به مدت دو هفته متادون مصرف کردم و در روز آخر در مجموع ۵۰میل استفاده کردم . آزمایش ازدواج دارم بعد ۱۵ روز هنوز آزمایش من مثبت است حدود چند روز طول میکشد که آزمایشم منفی شود . همسرم نیز آگاه است ولی جواب آزمایش برامون مهم است. لطفا راهنمایی دقیق بفرمایید با تشکر

مدیر علمی سایت 1395/02/28
با سلام ،در حال حاضر اکثر آزمایشگاه هایی که این آزمایش را انجام می دهند روی تمام مواد مخدر آزمایش انجام می دهند از جمله شیشه و حشیش .با این حال موقع آزمایش می توانید درخواست کنید که روی حشیش بیشتر دقت شود.

مهزاد 1395/02/28
سلام خواهش میکنم جواب من رو بدید . همسر من حشیش مصرف میکرد ولی چند وقتیه میگه نمیکشم ولی من مطمعن نیستم و بهش بدبینم . میخواستم بدونم آیا توی آزمایش اعتیاد به حشیش هم مشخص میشه و اینکه توی هر آزمایشگاهی بدون بردن برگه از محذر میشه آزمایش گرفت ؟؟؟

رستم 1395/02/22
با سلام من25 سالمه 10 ساله تریاک تفننی مصرف میکنم 3 ساله اجبار بمصرف شدم الان 3 ماهه فقط شیره روزی دوگرم میخورم الان تقریبا 5 روزه با شربت متادون ترک کردم چکار کنم که به متادون وابسته نشم و کلا پاک بشم و چکار کنم متادون رو کبدم تاثیر نذاره بخدا از اعتیاد خسته شدم لطفا اسمم رو ذکر کنید با تشکر و سپاس فراوان

hasan24 1395/02/09
با سلام وتشکر فراوان... بازم جوابم رو ندادین ازتون خواهش میکنم که جواب منو بدین اینکه مدت ماندگاری موادی مثل تریاک با حدود 2 سال مصرف مداوم روزی 2گرم هم در خون هم در ادرار تقریبا چقدر است. ممنون از لطفتون امیدوارم هرچی از خدا میحواین بهتون بده که این سایت و راه اندازی کردین تا کمکی بشه به افراد بیمار

مدیر علمی سایت 1395/02/08
با سلام ، آزمایشی شما مثبت می شود و جای نگرانی نیست چون شما در حال ترک هستید و همسر آینده شما خبر دارد.به امید موفقیت در تمام مراحل زندگی

مدیر علمی سایت 1395/02/08
با سلام ، ما در این سایت تلاش داریم تا به هموطنان کمک کنیم تا آزمایش عدم اعتیاد به نحو احسن انجام شود نه اینکه راه هایی که جواب آزمایش را منفی کند یاد بدهیم.ضمن آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز به اطلاع می رسانیم بستگی به میزان دوز مصرف دارد.و تجربه به ما گفته که افرادی که طولانی مدت مصرف مواد مخدر دارند حتی پس از چند روز عدم مصرف بازهم آزمایش اعتیاد آنها مثبت می شود.

فرشاد 1395/02/07
سلام من الان 2هفته هست که تو مرکز ترک اعتیاد دارم زیر نظر پزشک دارم متادون مصرف میکنم وهمین هفته که داره میاد آزمایش دارم خواهشا کمکم کنید برا ازدواج باید آزمایش بدم اگه زیر نظر پزشک باشم بازم نتیجه مثبته

hasan 24 1395/02/07
با سلام ممنون از پاسختون... فرمایشات شما صحیح ولی من الان در این موقعیت نیستم که این کارو انجام بدم فرصتش هم نیست از شما خواهش میکنم تو این ضمینه کمکم کنید وجواب منو بدید قطعا بعد این ازمایش تصمیم به ترک میگیرم تحت نظر پزشک. یه سوال ازتون دارم اینکه مدت ماندگاری تریاک هم در خون وهم در ادار دقیقا چقدر هست ممنون ازتون

مدیر علمی سایت 1395/02/05
با سلام ، خوشبختانه در حال حاضر اکثر دوایر دولتی با کارمندان خود که آلوده به مواد مخدر هستند به دید یک بیمار نگاه می کنند.بهترین راه برای شما اینست که با مدیر خود این موضوع را در میان بگذارید و درخواست همکاری جهت ترک اعتیاد نمایید.مطمئن باشید صحیح ترین راه برای ادامه کار شما ترک مواد افیونی است نه راهی برای منفی شدن.در هر حال با توجه به مصرف این گونه مواد آزمایش عدم اعتیاد شما مثبت خواهد شد و آن موقع عوارض بدتری خواهد داشت

مدیر علمی سایت 1395/02/05
با سلام ،بله آزمایش شما مثبت خواهد شد.باید به مسئول آزمایشگاه بابت دلایل مصرف ان اطلاع دهید

hasan 24 1395/02/04
باسلام خدمت مدیر عزیز.... من مدت 1.5ساله که تریاک مصرف میکنم تقریبا روزی 2 گرم، ودر حال حاضر در یک ارگان دولتی مشغول به کارم واصلا دوس ندارم کارمو از دست بدم چون پای ابرو در میونه.. تقریبا یه هفته دیگه ازمایش اعتیاد باید بدم هم خون هم ادرار میخواستم بدونم مدت ماندگاری تریاک در هرکدوم دقیقا چقدر هستش هم در خون هم در ادرار... وگاهی هم قرص b2 استفاده میکنم. میخوام بدونم ایا متادون استفاده کنم یا قرص b2 که ازمایشم مثبت نشه ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنیین که چیکار کنم تو این یه هفته که هم زیاد اذیت نشم وازمایشم رو هم سربلند بیرون بیام... ودر اخر اینکه ایا مصرف متادون یا وقرص b2 نتیجه ازمایشات اعتیاد چه در خون وچه در ادرار رو مثبت میکنه یا نه.... با تشکر فراوان منتظر راهنماییتون هستم.

احمد 1395/02/04
سلام میخواستم بدونم مصرف متادون تست اعتیاد ازدواج را مثبت میکند ؟ لطفا راهنمایی کنید

مدیر علمی سایت 1395/02/03
با سلام ، سفکسیم از خانواده آنتی بیوتیک ها است و تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد و داروی دگزامتازون نیز یک داروی کورتونی است و تداخلی در انجام آزمایش اعتیاد ندارد.اما مراقب باشید در صورت مسکن و داروهای سرماخوردگی ممکن است آزمایش شما مثبت شود که با آزمایشات تکمیلی جای نگرانی نیست.

فاطمه 1395/02/03
باسلام ایا مصرف سفکسیم و دگزا برای رفع سرماخوردگی بر ازمایش اعتیاد اثر دارد؟

مدیر علمی سایت 1395/02/02
با سلام، تا آنجا که اطلاع دارم این دارو تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد .اما شما نگران نباشید آزمایش های عدم اعتیاد دقیق هستند و فقط ممکن است هزینه شما را برای آزمایشات تکمیلی زیاد کند.

hassan 1395/02/02
ببخشید ... مصرف قرص پرانول آزمایش عدم اعتیاد را مثبت اعلام می کنه؟

مدیر علمی سایت 1395/02/02
با سلا م، با توجه به مصرف طولانی مدت اینگونه مواد به گمانم تا یک هفته آزمایش شما مثبت باشه ، اما در افرادی مانند شما نمی توانیم دقیقا مدت معلوم کنیم.در هر صورت امیدواریم که بهترین راه که همان ترک مواد است را هدف قرار دهید

irbahim 1395/02/01
ممنون از پاسخ گویی بموقع . ولی ای کاش دقیقا مشخص میشد جواب متعلق به کدام سواله . تشخیسش سخته . سوال بنده اینه. دو سال مصرف تریاک داشتم روزانه بین یک تا سه گرم . با تجویز پزشک روزانه یک عدد متادون 20 میخورم و خیلی راحتم بنظر شما چند روز طول میکشه منفی بشه. تحت فشار نیستم و خانواده در جریانه . خودم مشتاقم بدونم چند روزه پاک میشم . با تشکر

پارس 1395/01/28
نخیر متوجه شدم اطلاعات با مشاوران و دوستان پزشکه پس متادون ازمایش مورفین رو مثبت نمی کنه ؟پس اگر مدیر مربوطه شرکت استخدامی درخواست به گرفتن ازمایشهای متادون ووو کنه اونا انجام میدن در غیر فقط مورفین هستش ؟قیمت ازمایشات رو هم اعلام کنید تشکر می کنم

NDD 1395/01/28
سلام برادر ازمایش در راه است گفتن عدم اعتیاد بیاریم من روزانه یک ممیز نیم سی سی در دوره درمانی متادون مصرف می کنم فقط گفتن عدم اعتیاد بیار نه چه نوع موادی با توجه به این موضوع ازمایش مرفین منو متادون مثبت می کنه ؟سوال بعدی چون نگفتن چه موادی با توجه به سوالی که از مرکز ترکم گرفتم گفتن فقط مرفینه و متادون مرفینو مثبت نمی کنه بحرحال از شانس ما اگر ازمایش متادونم بگیرن می تونم از مرکز درمانیم برگه درمان با متادون رو بگیرم ثانیا بعد تو جوابیه نمیزنن اقا متادون مصرف می کنه ولی تحت نظر پزشک و نیز چند متادون نخورم تو ازمایش نشون نمیده ممنون اگر پاسخ بدید.

مدیر علمی سایت 1395/01/28
با سلام ، من دقیقا متوجه مطالبتان نشدم ، اما ظاهرا شما اطلاعات ناقصی در مورد آزمایش عدم اعتیاد دارید و بر اساس آن اطلاعات به موضوع پرداخته اید.منظور ما از مثبت شدن آزمایش اعتیاد این نیست که مورفین شما مثبت است بلکه در حال حاضر آزمایش عدم اعتیاد فراتر از ذهنیت شماست چرا که اکثر مدیران درخواست چک انواع مواد مخدر را دارند از جمله حشیش ، مورفین ، شیشه و ... پس بنابراین این اطمینان را به خانواده های محترم می دهیم که آزمایشگاه های رفرانس تلاش دارند تا با این آزمایش هر گونه مواد افیونی را که موجب نگرانی آنها شود را آنالیز کنند.در مورد بخش دوم فرمایشات شما ، بستگی به این دارد که خانواده مقابل و یا مدیری که شروط استخدام دارد تا چه مقدار روی این موضوع حساسیت دارد ، گاهی هفته ای یکبار سیگار کشیدن نیز برای فرد مقابل مهم است و گاهی درمان یک فرد برای کسی ارزشمند.آزمایشگاه ها وظیفه اطلاع رسانی را دارند و تصمیم گیری نهایی با ما نسیت.

پارس 1395/01/28
از اونجا که متادون یک روش درمان در سو مصرف نبایید مصرف کننده رو نامید کرد ایا طرف بشینه پایپ بگیره تو دستش خوبه یا با مصرف چند سی سی متادون که اولین روش در ترک مواد مخدر در جهانه ازاونجای که بنده مترجم فرانسه و انگلیسی هستم با منابع خارج بهتون ثابت میکنم متاسفانه شما در مورد متادون اطلاع رسانی درستی نمی کنید البته منظور بنده بر این نیست فرد پاک از مواد سو بیاد متادون مصرف کنه منظور اینه که فردی که مصرف سو داشته رو به متادون زیر نظر پزشک بیاره طبق بخشنامه وزرارت بهداشت برای حفظ ارزش ترک مواد مخدر و شان افراد ازمایش متادون در ازمایشگاها در ارتباط با ازدواج و استخدام البته ازمایشگاه برگه پزشکی شما که تحت درمانید رو میخواد خواهشن اطلاع رسانی شود

پارس 1395/01/28
سلام خسته نباشید با توجه به مشاوره بنده از پزشگان که در حوضه ازمایشگاه میباشند اعلان کردن ازمایش عدم اعتیاد در استخدام و قبل ازدواج مورفین نه متادون در صورت در خواست ازمایش متادون میگیرن روتینش مورفین باتوجه به اینکه بنده زیر نظر پزشک شربت متادون مصرف می کنم چطور ازمایش نوار مورفین من مثبت خواهد شد به این دلیل پرسیدم چون شما قاطعانه اعلان کردید متادون نوار مورفین رو مثبت می کنه!

حمید 1395/01/27
ببخشید سوال مکرر من 2ساله دارم کلونازپام 2 میلی استفاده میکنم چقدر زمان لازمه که استفاده نکنم تا تمام اثراتش از بدنم بره و باعث مثبت نشدن آزمایش نشه؟؟

مدیر علمی سایت 1395/01/27
سلام ، داروی کلونازپام از خانواده بنزودیازپین ها است و احتمال مثبت شدن آزمایش شم وجود دارد پس بنابراین باید نگران جواب آزمایش نیز باشید.در جواب مورد دوم سوال شما ، نمی دانم گواهی پزشک چه مقدار کمک به شما خواهد کرد شاید ایجاد مشگل نماید باید خودتان بررسی نمایید.چراکه گاهی این گواهی ها اوضاع را بهتر نمی کند که هیچ بدتر هم می کند

حمید 1395/01/27
سلام من هر روز یک چهارم کلونازپام 2میلی میخورم برای لکنت زبانم سوال اولم چون برای امتحان وکالت آزمایش اعتیاد میگیرن لذا چند مدت نخورم آثارش از بدنم میره؟ سوال دوم میتونم برم دکتر و گواهی بگیرم که دارو مصرف میکنم تا دارو رو قطع نکنم و آیا این گواهی میتونه باعث بشه مشکل برای آزمایش پیش نیاره یا باید حتما قطع بشه؟

مدیر علمی سایت 1395/01/12
با سلام ، اگر در حال ترک هستید و داروهای مورد نیاز ترک را مصرف می نمائید حتما پرونده ای بعنوان ترک اعتیاد دارید که می توان موقع آزمایش اطلاع رسانی کرد.البته همسرتان نیز باید بداند.اما آزمایش شما شک نکنید مثبت ست و جزء افراد دارای اعتیاد به حساب می آئید.می توانید تا ترک کامل صبر کنید و بعدا به دنبال ازدواج باشید تا هم خیال همسر آینده راحت باشد و هم نیازی به استرس برای آزمایش ازدواج داشته باشید.موفق باشید

مدیر علمی سایت 1395/01/12
با سلام ، گاهی داروهای آرام بخش در جواب آزمایش تداخل ایجاد می کند و حتی برای مصرف کلونازپام در توصیه های پزشکی گفته می شود (یک‌ برگه‌ شناسایی‌ پزشکی‌ همراه‌ داشته‌ باشید که‌ نشان‌ دهد در حال‌مصرف‌ کلونازپام‌ هستید.)چون حالت گیجی و خواب آلودگی دارد.لذا توصیه ما نیز اینست که برای یک هفته مصرف ننمائید.

وحید 1395/01/12
با سلام و خسته نباشید من از اون طور مصرف کننده های خطرناک نیستم مثلا تریاک 3 گرم میگرفتم 12 روز زمان میبرد تموم بشه برا ترکش اومدیم مصرف شربت متادون روزانه 4 سی سی میخورم چون فقط ترس اظطراب دلهره دارم نمیتونم بذارمش کنار اردیبهشت 95 هم میریم ازمایش تست ازدواج می خواستم بدونم ایا شربت متادون هم جواب ازمایش را مثبت نشان میده با تشکر از الطاف شما

حامد 1395/01/12
سلام دیشب یک چهارم قرص کلوناز پام ۲میل مصرف کردم ایا جواب ازماییش مثبت میشه؟؟؟؟؟؟؟

مدیر علمی سایت 1395/01/12
با سلام ، این قرص برای ضد بارداری و درمان هیرسوتیسم و آکنه و دردهای پی از قاعدگی استفاده می شود و ترکیبات هورمونی دارد .تداخلی در آزمایش عدم اعتیاد ندارد و نگران نباشید.در مورد آزمایش ازدواج یه مقدار خون می گیرند که برای جستجوی بیماری تالاسمی بررسی می گردد و آزمایش عدم اعتیاد که با مصرف داروهای فوق مشگلی پیش نمی آید.

فاطمه 1395/01/12
سلام من برای مریضی کیست قرص ضدبارداری روکین استفاده میکنم.میخواستم بدونم برای آزمایش ازدواج استفاده ازقرص ضدبارداری تداخلی ایجاد میکنه ونتیجه ی آزمایشوتغییر میده.یاازطریق آزمایش متوجه میشن که قرص ضدباردارداری استفاده کردم؟اگه قرص نتیجه ی آزمایشو تغیرمیده تاچندساعت قبل از آزمایش نباید ازاین قرص استفاده کنم؟تروخدازودتر جوابموبدین خیلی ضروریه.ممنون

مدیر علمی سایت 1395/01/09
با سلام ، متاسفیم که در پیدا کردن دوست دقت لازم را نکردید و خوشحالیم که تصمیم به ترک اعتیاد کرده اید.بهترین راهنمایی برای شما اینست که زیر نظر مراکز ترک اعتیاد باشید و اگر دوست دارید این موضوع پنهان بماند می توانید از آنها مشورت نمائید.موفق باشید

مدیر علمی سایت 1395/01/09
با سلام ، تا آنجا که ما اطلاع داریم این داروی تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد و بعید می دانیم که جواب آزمایش اعتیاد را مثبت کند

کامران 1395/01/08
با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت مدیر عزیز,من ۲۵ ساله هستم اهل روستا هستم سیگار هم نمیکشیدم در دوران کارشناسی به علت عدم انتخاب دوست و اشتباهات خودم سیگار کشیدم و بعدها بصورت یکسال ترامادول دویست مصرف میکردم روزی سه چهار عدد,که در دوران کارشناسی ارشد یک سال هم به مصرف تریاک پرداختم تقریبا روزی یک گرم,الان سه هفته است که ترک کردم آزمایشی هم قرار نیست بدم هفته اول از قرص ب دو استفاده میکردم روزی نصف یک قرص هفته دوم و سوم هم چیزی مصرف نکردم در هفته دوم علایم خماریم بسیار شدید شده و بهم پیشنهاد میکنن که روزی یک نخ حشیش بکشم تا علایم خماری حذف بشه,من خودم پدرم هوشبر اتاق عمل و مادرم پرستار هستند به همین دلیل بدون اطلاع اون ها خودم در خانه در حال ترک هستم و واقعا دگ نمیخوام چیزی مصرف کنم فقط میخواستم راهنماییم کنید چه کاری انجام بدم که به صورت کلی دگ رها پیدا کنم لطفا با ذکر اسم راهنماییم کنید ممنونم از شما بابت همه راهنمایی هاتون أجرکم عند الله پ.ن به خانوادمم نگفتم چون هم میترسیدم وجهه تحصیلیم از بین بره و هم خیلی حساس هستند

شیوا 1395/01/08
سلام. مصرف دارو ی آسنترا باعث مثبت شدن آزمایش اعتیاد است؟ از نظر آرامبخش بودن گفتم

مدیر علمی سایت 1395/01/05
با سلام ، معمولا اثر داروها پس از 72 ساعت کم شده و قابل ارزیابی نیست.البته در صورت مصرف زولپیدوم شما نمی توانید به یکباره انرا قطع کنید و باید با پزشک مشورت نمائید

همینگوی 1395/01/03
با سلام مصرف حدود 8 ماهه قرص زولپیدم آیا در تست اعتیاد در صورت قطع مصرف آن ده روز قبل از تست تاثیر می گذارد؟

مدیر علمی سایت 1394/12/18
با سلام ، خیر در آزمایش عدم اعتیاد تاثیری ندارد اما بازهم به اطلاع عزیزان می رسانیم که داروهای مسکن که شامل کدئین می باشد فقط یک هزینه اضافی برای شما خواهد داشت و آزمایشگاه مجبور است برای آزمایشات تکمیلی از شما مبلغ بیشتری دریافت کند.

فرشید 1394/12/18
سلام قرص کلداکس در ازمایش اعتیاد تاثیر دارد؟

مدیر علمی سایت 1394/12/17
با سلام، خیر ژلوفن تاثیری در آزمایش عدم اعتیاد ندارد اما ما بارها گفتیم چند روز قبل از آزمایش مسکن مصرف نکنید چون ممکن است نیاز به آزمایش تکمیلی باشد و هزینه اضافی باید پرداخت کنید

قاسم 1394/12/17
ایاژلوفن درازمایش اعتیاد تاثیردارد

مدیر علمی سایت 1394/12/15
با سلام ، مطمئن باشید ممکن است به دفع آن از کلیه کمک کند اما اثرات آن در بدن می ماند و شما را وابسته مطلق خواهد کرد.بهتر از شیر، ترک این مواد است که بدن شما را سالم نگاه می دارد.اما در کل ما به همه عزیزان می گوئیم که مایعات مصرف کنند تا موقع آزمایش اعتیاد ،به راحتی آزمایش را انجام دهند

ماهان 1394/12/14
با سلام و خسته نباشید خدا خیرت بده بابت راهنمایی تون وجواب دهی تون بسیار ممنونم شنیدم میگن تامیتونی شیر تازه بخورم آیا تاثیر داره چه مایعاتی مصرف کنم تا زودتر از بدن دفع بشه

مدیر علمی سایت 1394/12/13
با سلام ، آزمایشگاه های اختصاصی که آزمایش عدم اعتیاد انجام می دهند هم مجهزترند و هم کارشناسانی که انجام می دهند مهارت کافی دارند.البته اگر آزمایش اسکرینینگ یا نواری انجام شود و منفی باشد خیالتان راحت که آزمایشگاه مرجع هم جواب منفی خواهد بود

ماهان 1394/12/12
با سلام قبل از آزمایش برای ازدواج میخاستم خودم یک روز قبل از خودم آزمایش بگیرم تا خیالم راحت باشه. برای این کار از کیت های داروخانه که موجود هست امتحان کنم یا به یکی از آزمایشگاههای خصوصی برای آزمایش برم کدوم روش دقیقتر هست تو آزمایشگاه های خصوصی روش آزمایش شبیه آزمایش برای ازدواج هست خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی ممنونم ازتون

ماهان 1394/12/12
سلام خداروشکر آزمایش خونم افتاد اردیبهشت ماه داشتم سکته میکردم الان تو فکر ترک شیره هستم البته دوز رو خیلی کم کردم متادون برای ترک خوبه ؟باید یک دوم قرص وبخورم با تشکر از شما وسایت خوبتون

مدیر علمی سایت 1394/12/08
با سلام ، معمولا داروهای سرماخوردگی بعلت حاوی بودن مسکن از جمله کدئین ممکن است آزمای اعتیاد را مثبت نشان دهد که آزمایشگاه مجبور به انجام آزمایشات تفکیکی می گردد و شما باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

مرضیه 1394/12/08
سلام من فردا آزمایش ازدواج دارم به علت سرماخوردگی از شیاف دیکلوفناک استفاده کردم در آزمایش ادرار نشون میده؟؟

مدیر علمی سایت 1394/12/07
با سلام، معمولا بعد از ده روز آثاری از مواد مخدر در بدن نمی ماند و آزمایش اعتیاد منفی است.لطفا قبل از آزمایش مایعات زیاد مصرف کنید تا موقع آزمایش اعتیاد دچار نگرانی و اضطراب نشوید.امیدوارم دیگر در مهمانی های اینچنینی گرفتار نشوید.

رضا 1394/12/07
سلام.متاسفانه بنده ده روز پیش ب اجبار تریاک مصرف کردم.الان قراره ازمایش خون و اعتیاد بدم.با گذشت 12 روز ممکنه مثبت باشد؟بنده اصلا اهل مواد نیستم 25 ساله.اونشب گیر کردم.اگه امکان داره کمکم کنید

مدیر علمی سایت 1394/12/04
با سلام، متاسفانه احتمال مثبت شدن آزمایش اعتیاد شما زیاد است.

ماهان 1394/12/03
با سلام من 8 ماه میشه کم و بیش شیره مصرف میکنم تا یک هفته دیگه باید برم آزمایش 3روزه ترک کردم به نظرتون جواب ازمایش مثبت میشه؟تورو خدا کمکم کنید آیا قرص hd رو منفی بودن آزمایش تاثیر داره؟

مدیر علمی سایت 1394/11/25
با سلام، معمولا داروهای خواب آور ممکن است آزمایش عدم تعتیاد را مثبت کند اما با آزمایشات تکمیلی افتراق داده خواهد شد.البته بهتر است که در چنین شرایطی چند روز مصرف نکنید تا هزینه های اضافی جهت ازمایشات تکمیلی ایجاد نشود و مسئول آزمایشگاه را دچار تردید نکنید

حسام 1394/11/24
سلام میخواستم بدانم قرص خواب به نام زولپیدم تست اعتیاد را مثبت نشان میدهد یا خیر

مدیر علمی سایت 1394/11/16
با سلام ، داروی بوپرنورفین یک داروی مسکن مخدر هست و شبیه مورفین ، کدئین و هروئین می باشد.جسارتا شک نکن که آزمایش شما مثبت خواهد شد.لطفا مسئول آزمایشگاه را نسبت به مصرف آن اطلاع دهید

متین 1394/11/15
سلام. ببخشید میخواستم بپرسم ایا مصرف قرص بوپرنورفین به میزان یک چهارم قرص در روز ازمایش اعتیاد را مثبت نشان میدهد ..با تشکر از سایت خوبتون

keyhan 1394/11/07
با سلام.میخواستم بدونم که استفاده از کپسول فارماتون ۴۸ساعت قبل از آزمایش اعتیاد تأثیر منفی روی آزمایش دارد؟با تشکر

مدیر علمی سایت 1394/11/05
با سلام ، در جواب آقای میلاد عرض کنم که سیگار تاثیری در آزمایش اعتیاد ندارد و در مورد قلیان اگر مواد مجاز استفاده شده باشد آزمایش اعتیاد آنقدر دقیق هست که مثبت نشان ندهد .مگر قلیان مصرفی دارای مواد غیر مجاز نیز دارا باشد

مدیر علمی سایت 1394/11/05
با سلام ، بهترین راه اینست که ترک نمائید ، اگر برای ازدواج آزمایش اعتیاد می دهید که با خانواده همسرتان در میان بگذارید شاید انها منصرف شدند و اگر برای استخدام آزمایش می دهید که بهتر است در ابتدا ترک نمائید و بعد به محیط کار وارد شوید،متاسفانه کمک زیادی به شما نمی توانم بکنم

میلاد♥♡♥♡ 1394/11/05
باسلام..ببخشید من حدود یک هفته پیش سیگارمصرف کردم..الان هم قلیان استعمال میکنم.خواستم بدونم اگ آزمایش اعتیاد بدم جواب مثبت خواهد شد؟

سیدمهدی موسوی 1394/11/05
من تریاک میخورم .تا چند روز توی ازمایش نشون میده

مدیر علمی سایت 1394/11/02
با سلام ، معمولا تا 72 ساعت در بدن می ماند اما بستگی به میزان مصرف و متابولیسم بدن تا چند روز بیشتر نیز امکان دارد

رحیم 1394/11/02
مرسی از جوابتون مصرف ترامادول را ول کنم کلا تا چند روز از بدنم پاک میشه تا مثبت در نیاد ؟

مدیر علمی سایت 1394/11/02
با سلام،بله در صورت مصرف ترامادول ، آزمایش اعتیاد مثبت خواهد شد ، بهترین راه اینست که با خانواده همسرتان این موضوع را درمیان بگذارید و راه حل های مناسب بدست بیاورید

رحیم 1394/11/02
سلام من 25 سالمه نزدیک 7 ماه قرص ترامادول استفاده میکنم میخواستم بدونم واسه آزمایش ازدواج معلوم میکنه؟

مدیر علمی سایت 1394/11/01
با سلام،احتمال مثبت شدن آزمایش شما هست، بهترین کار برای شما اینست صادقانه به اشتباه خود اعتراف کنید و تصمیم به اصلاح آن انجام دهید.مطمئنا خانواده پشتیبان شما هستند

سینا 1394/11/01
سلام. من18 سالمه الان دو هفته است که فقط برای شاد بودن دارم از متادون 5 میل استفاده می کنم روز یک عدد قرص مصرف می کردم ..ّالان دو روزه که دیگه مصرف نمی کنم فردا می خوام برم ازمایش خانواده م فهمیدن که دارم استفاده می کنم ...می خوام بفهمم جواب ازمایشم چی میشه ??? هنوز جوانوم نمی خوام زندگی م خراب بشه لصفا کمکم کنید.

مدیر علمی سایت 1394/10/26
با سلام، بدون شک جواب آزمایش اعتیاد شما مثبت خواهد شد.یا در انجام آزمایش تاخیر بیندازید و یا آزمایشگاه را از تجویز داروی خود مطلع سازید

مدیر علمی سایت 1394/10/26
با سلام خدمت آقای حامد،این قرص روی آزمایش تاثیر دارد و شما باید حداقل چهار روز قبل از آزمایش اعتیاد مصرف نکنید.ضمنا بهتر است تا به آزمایشگاه را اطلاع دهید.البته این شرایط برای کسی است که کبد و کلیه سالم دارد.

محمد مهدی 1394/10/26
با سلام خدمت شما, من با تجویز پزشک روزانه 50 میلی گرم ترامادول در دو نوبت 25 میلی گرمی مصرف می کنم که البته از پنجشنبه شب تا به حال مصرف نکردم چرا که فردا تست اعتیاد برای یه اداره دولتی دارم. خواستم از شما بپرسم که آیا ترامادول تست اعتیاد رو مثبت می کنه؟؟ آیا منی که پنجشنبه آخرین مصرفم بوده و یکشنبه آزمایش می دم احتمال مثبت بودنش هست؟؟ با تشکر فراوان

حامد 1394/10/26
سلام عذر میخوام میخواستم ببینم کسی که قرص ترامادول مصرف میکنه چند روز قبل از ازمایش نباید مصرف کنه به خاطر اینکه من دیسک کمر و گردن شدیدی دارم مجبورم استفاده کنم اگه میشه دقیق بگین مرصی از راهنماییتون لطفا اسممرو در جواب بنویسین تا اشتباه نشه مرسی

مدیر علمی سایت 1394/10/17
با سلام ، اکثر افراد با این موضوع آشنا هستند که در صورت مصرف نکردن مخدر برای چند روز ، آزمایش منفی خواهد شد.نمی دانم برای چه شما متادون مصرف می نمائید اما بهترین حالت اینست که موضوع را با خانواده همسر در میان بگذارید.

حمیدی 1394/10/16
من۱۴روزه دیگه میخوام ازمایش برای ازدواج بدم ازدیروزم متادون گذاشتم کنار امکان داره ازمایشم مثبت باش؟

مدیر علمی سایت 1394/10/11
با سلام،جای نگرانی نیست این گونه کپسول ها حاوی مواد مخدر نیستند.البته باید اطمینان از محل خرید آن داشته باشید چراکه بعضی از این داروها تقلبی می باشند.

محمدرضا 1394/10/11
آيا استفاده كپسول جينسينگ قبل از آزمايش عدم اعتياد جواب را مثبت ميكنه يا منفى؟آيا كپسول جينسينگ كدئين داود يا نه؟آيا مرفين دارد يا نه؟

مدیر علمی سایت 1394/10/07
با سلام ، داروی های فوق حاوی مواد مخدر یا که ساختمانی شبیه مخدر ندارند.جای نگرانی نیست ، البته ما همیشه گفتیم قبل از آزمایش شرح حالی از داروهای مصرفی به مسئول آزمایشگاه بدهید بهتر است.در حال مورد خاصی ندارد ، اگر برای استرس این داروها را مصرف می کنید بهتر است دو روز قبل از آزمایش با صلاحدید پزشک مصرف ننمائید

مدیر علمی سایت 1394/10/07
با سلام، چندین بار به اطلاع دوستان رساندیم که به هیچوجه مسکن قبل از آزمایش اعتیاد نخورید ، بخصوص خانم ها که هنگام موارد خاص مصرف می کنند.البته جای نگرانی نیست ،فقط شاید نیاز به آزمایش تخصصی دارد که یک هزینه دیگر را متحمل خواهید شد.معمولا با آزمایش تخصصی معلوم می شود که شما از داروی مخدر مصرف نکرده اید.

آرش 1394/10/07
با سلام بنده قرص اعصاب اگزاپام.سرتالین و پرانول 10 مصرف میکنم میخواستم بدونم تاثیری تو آزمایش بنده داره؟ لازم به ذکر است فعلا فقط شبا مصرف میکنم. لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.

مهسا 1394/10/06
سلام من امروز(6/10) آزمایش اعتیاد دادم برای ازدواج.جمعه (4/10)بعد از ظهر هم به خاطر درد قاعدگی از ژلوفن استفاده کردم.تمروز به مسئول آزمایشگاه نگفتم...امکان داره جواب تست غلط دربیاد؟

مدیر علمی سایت 1394/10/05
با سلام ، تمام تلاش ما در سایت آمثبت اینست که افراد را نسبت به آزمایش اعتیاد راهنمایی کنیم ، نه اینکه راههای منفی شدن را یاد بدهیم.بهترین کار اینست که با مدیر شرکت مشگلات خود را در میان بگذارید و از او مهلت چند روزه برای آزمایش بخواهید.

سینا 1394/10/05
سلام و وقت بخیر خدمت مدیر من 5 روز پیش یعنی شب یلدا با دوستام دور هم بودیم،واسه تفریح شیره تریاک کشیدیم و قراره تو یه شرکت استخدام بشم،که گواهی طب کار(آزمایشات-ادرار-خون-ریه-گوش-چشم)ازم خواستن.آزمایشات دیگه رو میدونم،سوالم از شما اینه که تو آزمایش خون تا 40 روز مورفین رو نشون میده،چیکار کنم زودتر اثرش از بین بره؟یا دارویی میتونید معرفی کنید که با مصرفش تو چند روز آزمایش خونم مثبت نشه؟ با تشکر

مدیر علمی سایت 1394/09/30
با سلام ، مصرف آنتی بیوتیک مانند کوآموکسی کلاو تاثیری روی آزمایش اعتیاد ندارد.اگر مصرف این دارو به جهت عفونت ادراری می باشد به پرسنل آزمایشگاه اطلاع دهید.مصرف آب و مایعات قبل از آزمایش فراموش نشود.

وحید 1394/09/30
با درود فراوان خدمت شما ، بنده قرص co-amoxiclav625 مصرف میکنم آیا این قرص در مورد آزمایش پیش از ازدواح تاثیر هم دارد؟

مدیر علمی سایت 1394/09/28
با سلام ، داروی پروپانولول یک داروی قلبی است و تداخلی در آزمایش ایجاد نمی کند.البته همیشه در انجام آزمایش بهتر است که اگر دارویی مصرف می نمایید به مسئول آزمایشگاه یا پرسنل نمونه گیر اطلاع دهید ، تا موارد منفی و یا مثبت کاذب لحاظ شود

jabar 1394/09/27
با تشکراز محبتتون اگر ممکنه بفرماید داروی پروپرانولول چه تاثیری روی جواب میتونه داشته باشه ؟البته من فراموش کردم بگم من تپش قلب دارم ولی دارومصرف نمیکنم

مدیر علمی سایت 1394/09/26
با سلام،بله همینطور است ، با توجه به اینکه در جامعه ما حجب و حیا بیشتر از بقیه جوامع است ، در انجام آزمایش اکثر افراد دچار خجالت و استرس می شوند لذا بهترین کار اینست که در زمان قبل از آزمایش آب و مایعات بسیار بنوشید تا در موقع آزمایش فرصت فکر کردن نداشته باشید و ترجیح بدهید که سریعتر آزمایش انجام شود.

jabar 1394/09/26
باسلام،متاسفانه یه مشکلی در دادن ازمایش عدم اعتیاد دارم که شاید معقول نباشه ولی واقعا این مشکل باعث مشکلات عدیده ای برای من شده اونهم استرس شدید در هنگام دادن ازمایش که اصلا علتش رو هم نمیدونم من معتاد نیستم وقرص یا دارو خاصی هم مصرف نمیکنم میخواستم علتش رو اگر لطف کنید بگید و اینکه چه درمانی میتونه داشته باشه آیا افرادی هم هستند که این مشکل رو داشته باشند با تشکر

مدیر علمی سایت 1394/09/25
با سلام، ما نمی دانیم برای چه ترامادول مصرف می کرده اید ، اما در صورت درمان به مسئول آزمایشگاه اطلاع دهید.

شاهین 1394/09/24
من ۲روز که پاکی ترامادور دارم باید چیکار کنم داخل ازمایش نشون نده چون چند روز دیگه ازمایش دارم

مدیر علمی سایت 1394/09/23
با سلام ، امیدوارم اراده قوی داشته باشید و برای همیشه مواد مخدر را ترک نمائید.با توجه به مصرف متادون احتمال مثبت شدن آزمایش شما وجود دارد ، لذا بهترین حالت اینست که با ممسئول آزمایش این موضوع را در میان بگذارید.احتمال اینکه آزمایشات تخصصی نیاز داشته باشید زیاد است.

یزدان 1394/09/23
باسلام.من1ماهه مصرف تریاک رو ترک کردم وبجاش متادون مصرف کردم الان 4روزه متادون رو هم ترک کردم 3روزه دیگه مونده تا برم ازمایش برای ازدواج بدم .ممگنه جواب مثبت باشه ؟لطفااا راهنمای کنید.استرس بالای دارم

مدیر علمی سایت 1394/09/11
با سلام، ممکن است یک فرد با توجه به مصرف مکرر یک مواد مخدر مقدار دوز آن در بدنش بالا باشد و قطع آن در چند روز دفع متابولیت های آن ادامه دارد.البته اگر شما تریاک مصرف می کنید و تصمیم به ازدواج و یا استخدام دارید بهتر است این موضوع را با انها در میان بگذارید.تا مشگلی برای بعد ایجاد نشود.سرگرمی های بهتری در این دنیا وجود دارد که بهتر از تریاک است.

اصغر 1394/09/11
سلام وخسته نباشید من چهار روز قبل از تست تریاک رو ترک کردم ولی بعداز تست اعتیاد جواب تست مثبت شد میشه دلیلش رو بگید من حتی قرص سرماخوردگی هم نخوردم

مدیر 1394/09/06
سلام همین مورد را به آنها بگویید امیدوارم که مشگلی پیش نیاید

ایمان 1394/09/06
با سلام وخسته نباشید من 5 روز قبل از آزمایش تریاک رو ترک کردم وفقط یک نصف قرص متادون 40 خوردمکه اونم چهار روز قبل از آزمایش بوده بعد که رفتم آزمایش به من گفتن متادون شما مثبته حالا نمونه برای جداسازی رفته ومن هزینه جدا سازی رو دادم بنظرتون امیدی هست که جواب منفی بیاد با تشکر

حسین 1394/09/02
سلام با تشکر من حشیش رو ترک کردم 15 روزه میخوام ببینم در ازمایش خون و ادرار معلوم است اگر هست چه چیزی مصرف کنم ک خنسی کند دوز مصرف من هم خیلی پایین بوده

مدیر علمی سایت 1394/08/28
یا سلام دوست عزیز بهتر است که شما مصرف حششیش را با خانواده در میان بگذارید.شاید اصلا ازدواج صورت نگیرد.ما توضیحاتی در مورد انجام آزمایش سالم می باشد.اگر حشیش مصرف می کنید اطلاع دهید.یا ترک نمایید

امیر هفت خط 1394/08/27
ایا در 14 روز پاکی حشیش و سیگار در ازمایش چک کاپ کامل بدن ادرار و خون مثبت دیده میشود دیروز هم غرص سرماخردگی کلداکس خردم ایا در ان هم دیده میشود

امیر هفت خط 1394/08/27
سلام و با تشکر من 10 روز پیش 1 نخ حشیش و 1 نخ سیگار کشیدم. 4 روز دیگر میخواهم ازمایش خون و ادرار بدم برای چکاب بدن میخواهم بدانم بعد از 14 روز در ازمایش مثبت میشود.. دییروز هم غرص سرماخوردگی کلداکس خردم ان هم در ازمایش مثبتی دارد مرسی ک جواب سوال ها رو میدین

احمد 1394/08/23
با سلام نوافن تست اعتیاد مثبت میکنه

اخسانم 1394/08/17
خواهشا کپی میفرمایید درست کپی کنید

مدیر علمی سایت 1394/08/17
با سلام، معمولا بعد از 72 ساعت اثر آن بسیار کم می شود اما نیاز به نگرانی نیست شما موقع آزمایش به مسئول آن آزمایشگاه اطلاع دهید.آزمایشات در حال حاضر از دقت کافی برخوردار است و در صورت مصرف نکردن مواد مخدر با خیالی راحت آزمایش دهید

متین 1394/08/17
سلام.من اعتیاد ندارم.دیروز ی قرص ترامادول 200 خوردم.امروز هم ی قرص ترامادول 200 خوردم.فقط برای درس خوندن. امروز متوجه شدم بابد تست اعتیاد بدم و یک هفته وقت دارم.آیا اگر چهارشنبه تست اعتیاد بدم،مثبت نشون میده یا منفی؟کی تست بدم که منفی نشون بده؟

مدیر علمی سایت 1394/08/14
با سلام ، بارها دیده شده که با مصرف داروهی عطاری جواب آزمایش اعتیاد مثبت شده.در هر صورت شما بعد از چهار روز از قطع دارو می توانید آزمایش دهید.البته جسارتا اگر دارویی از عطاری تهیه می کنید ترجیحا از جایی خریداری کنید که اطمینان دارید.

مدیر علمی سایت 1394/08/14
با سلام ، خیر تاثیری ندارد البته اگر در آزمایش اولیه مثبت شود در آزمایش تکمیلی نگرانی شما بر طرف خواهد شد

حمید 1394/08/13
سلام ممنونم از مطالب مفیدتون من مدتی به دلیل مشکلات کاری از قرص های دتا که در عطاریها می فروشند استفاده کردم. اما هفته پیش به خاطر تست کروماتوگرافی اعتیاد جهت استخدام، مصرف آن را قطع کرده و مشکل خاصی هم نداشتم(روزی 4کپسول مصرف می کردم. پس از سه روز از آخرین قرص تست دادم که اعلام کردند مثبت شده و هفته دیگر مجدد مراجعه کنم. می خواستم بدانم آیا یک هفته جهت منفی شدن تست کافی است؟ مرسی آقای دکتر لطف میکنید در صورت امکان زودتر پاسخ دهید

زهرا 1394/08/13
سلام،استفاده شیاف دیکلوفناک تاثیری تو جواب ازمایش اعتیاد برای استخدام داره؟ هشت ساعت پیش استفاده کردم و ایک ساعت بعد قراره ازمایش اعتیاد بدم..یعنی مثبت میشه؟ دیگه وقتی برام نمونده خیلی نگرانم

مدیر علمی سایت 1394/08/10
با سلام ، آزمایش ادرار برای عدم اعتیاد می باشد که سیگار تاثیری روی آن ندارد و جای نگرانی نیست.آزمایش خون برای آگاهی از سلامتی شما می باشد و عکس از ریه برای آگاهی از سلامت ریه و قلب.

الهام 1394/08/08
سلام خواهش میکنم جواب منو بدین من خانمم و برای استخدام باید ازمایش ادرار خون و عکس از ریه بدم .سه روزه سیگار نکشیدم.میخواستم بدونم باید چند روز بگزره که منفی باشه ازمایشام .واینکه عکس از ریه چجوریه چون من خیلی سیگار نمیکشم امکانش هست نشون بده ؟؟؟.ممنونم

مدیر علمی سایت 1394/07/19
به سلام، مصرف متادون به مدت طولانی آزمایش اعتیاد را مثبت نشان می دهد.شما باید موقع آزمایش به مسئول آزمایشگاه اطلاع رسانی کنید و دلیل خوردن قرص متادون را توضیح دهید

سامان 1394/07/18
سلام من حدودا یکساله که یه روز در میان یه متادون 20 میخورم چند ماه پیش برای آزمایش اعتیاد برا استخدام رفتم یه مرکز بهداشت که خودشون فرستاده بودن و با وجود اینکه 72 ساعت بود که هیچی مصرف نکرده بودم اما مثبت شد. حالا دوباره باید یرم برا آزمایش برای استخدام.واقعا تا چند روز بعد مصرف مثبته؟

مدیر علمی سایت 1394/07/10
با سلام ، معمولا پودرهای بدن سازی مشگلی در آزمایش عدم اعتیاد ایجاد نمی کند.چون آنها شامل ویتامین و اسید آمینه هستند و ارتباطی با مخدرها ندارند.نمی دانم چه داروی خواب اوری استفاده می کنید اما بعضی از داروهای خواب آور که ترکیبات مسکنی دارند دارای کمی مخدر می باشند

1394/07/09
سلام.باتشکر از شما.خواهشا جواب منو بدهید.آیا پودرها و قرص های بدنسازی و ورزشی کسی که ورزش رزمی کار میکنه و قرص های خواب آور در آزمایش عدم اعتیاد نتیجه را مثبت میکند؟توروخداجواب منو زود بدین...

مدیر علمی سایت 1394/07/08
با سلام، آزمایش تعیین مزاج نشنیده ام، اما مصرف متادون آزمایش را مثبت نشان می دهد

مرتضی 1394/07/06
باسلام..برام ازمایش تعیین مزاج نوشتن..و ششماهه متادون مصرف میکنم ...ازمایشش نشون میده متادون رو؟؟تعیین مزاج یعنی چی؟ممنون

مدیر علمی سایت 1394/06/29
با سلام، همانطور که قبلا گفتیم آزمایشات اخیر در حورد عدم اعتیاد بسیار دقیق و حساس است.بنابراین در صورت مصرف مواد مخدر معلوم می گردد.معمولا تا 72 ساعت از مصرف آزمایش ها نشان داده می شود.

مدیر علمی سایت 1394/06/29
با سلام ، در صورت مصرف ژلوفن شما باید به آزمایشگاه اطلاع دهید، و مطمئن باشید که آزمایشات تکمیلی از شما خواهند گرفت .ما بارها گفتیم حتی الامکان سه روز قبل از آزمایش مسکن مثل استامینوفن و ژلوفن مصرف نشود/div>

سعيد 1394/06/29
ببخشيد من كامنت هاي پايين رو خوندم ولي ميخواستم بازم بپرسم ايا توي ازمايش اعتياد كه ميگيرن THCمشخص ميشه؟ چون معمولا براي موادي مثل ترياك و شيشه و اين چيزاست و اينكه من اخرين باري كه ماريجوانا مصرف كردم مقدار خيلي كم اگه٦٠ ساعت از اخرين بار گذشته باشه و ازمايش داده باشم توي ازمايش مشخص ميشه؟

حسین 1394/06/28
سلام برادرم 3ساله متادون مصرف میکنه و باید یک هفته دیگه هم تست اعتیا بده، خواستم ببینم در ازمایش اعتیاد متادون هم تست رو مثبت میکنه یا نه ؟

جمشید 1394/06/26
خسته نباشید خدمت شما خواستم بدونم قرص ژلفن تا چند روز در تست اعتیاد مثبت است مدت سه روز تعداد 8 عدد قرص ژلفن مصرف کردم ممنون میشم جواب بدین/div>

احمد 1394/06/20
خسته نباشید من یه یک سالی میشه ترامادول مصرف میکنم باید چندوقت ترکش کنم تا تو ازمایش نشون داده نشه عزیز؟/div>

مدیر علمی سایت 1394/06/06
با سلام،سیگار تاثیری در آزمایش عدن اعتیاد ندارد اما در صورت مصرف موادی چون ماری جوانا شک نکنید که آزمایش شما مثبت خواهد شد.بهترین کار اینست که در اینچنین جمع های دوستانه شرکت نکنید.معمولا بعد از 72 ساعت اثر این مواد از بین خواهد رفت.

محسن 1394/06/05
سلام. ببخشید سیگار هم در نتایج ازمایش مشخص میشه ؟ من هفته قبل چند پک به ماری جوانا زدم در یک مجلس اون چطور ؟ فقط چند پک. ازمایشم 2 روز بعده/div>my husband cheated on me blog scottdangelo.com did my husband cheat

محسن 1394/06/04
با سلام. دو سوال داشتم. من 2 روز هست که سیگار نکشیدم. سه روز بعد ازمایش دارم .اگر در این سه روز هم نکشم ایا مشخص میشه ؟ چند شب قبل در یک مراسم دوستانه چند پک هم به ماری جوانا زدم. فقط چند پک. تاثیری دارد ؟

مدیر علمی سایت 1394/06/03
با سلام و تشکر از لطف شما نسبت به سایت آمثبت،معمولا 24 تا 48 ساعت داروی متادون در ادرار قابل ردیابی است .اما با توجه به مصرف مداوم شما ممکن است جواب آزمایش بعد از زمان گفته شده بصورت ضعیف مثبت باشد.بنابراین بهتر است چند روز مصرف نکرده و به میزان کافی مایعات میل کرده تا موقع آزمایش مشگلی برای شما پیش نیاید./div>how aids is transmitted thegeorgiaclubforum.com hiv facts

فرزاد 1394/06/03
با عرض سلام و خسته نباشيد بابت مطالب بسيار جامع و دقيق شما و همينطور تشكر بابت اينكه به سئوالات دوستان دقيق و زيبا پاسخ ميدهيد از خدمتتون پرسشي دارم بنده حدودا ٥ ماه مصرف قرص متادون ٤٠ دارم براي ازمايش ازدواج در صورتي كه ترك كنم تا چند روز متادون در بدن بنده قابل رديابي است ؟ با تشكر و عرض خسته نباشيد/div>my husband cheated on me blog scottdangelo.com did my husband cheat

مدیر علمی سایت 1394/05/28
با سلام، آزمایشات دقیق می باشند و مثل قدیم نیست که با اعتراض فرد،آزمایشگاه جواب را پس بگیرد.اگر شما فقط متادون مصرف می نمائید بهترین کار اینست که آزمایشگاه را مطلع سازید تا برای شما مشگل خاصی پیش نیاید.اگر هم مواد مخدری مصرف کرده اید، متاسفانه نمیتوانم کمک کنم.

مهدی 1394/05/28
خوب الان نمیتونم یکدفه ترک کنم دارم.باید چیکار کنم که ازمایشم مثبت نشه اگه راهی هست لطفا بهم بگید چون واقعا قصد ترکشو دارم ولی الان نمیتونم چون 2 روز بیشتر وقت ندارم.ممنون میشم کامل راهنمایم کنین/div>how aids is transmitted thegeorgiaclubforum.com hiv facts

مدیر علمی سایت 1394/05/28
با سلام، مطمئن باشید در صورت مصرف متادون جواب آزمایش شما مثبت خواهد شد، و نیاز به آزمایشات تکمیلی دارد تا به جزئیات مشخص شود که چه موادی مصرف می کنید.بهترین حالت اینست که مسئول آزمایشگاه را مطلع سازید.البته در حال حاضر آزمایشگاه ها با دقت انجام می دهند .و اگر فقط متادون مصرف می نمائید در آزمایش کاملا مشخص می شود.سیگار تاثیری در آزمایش ندارد.

مهدی 1394/05/28
سلام.من قبلا تریاک مصرف میکردم ولی یه مدت دارم با متادون ترک میکنم حالا میخوام ازدواج کنم میخواستم ببینم واسه ازمایش ازدواج که میرم مثبت نشون میده یا منفی خیلی استرس دارم اگه میشه جوابمو زود بدین بعد سیگارهم نشون میده یا نه.ممنون/div>

مدیر علمی سایت 1394/05/09
با سلام ، در مورد داروی تل فست همانطور که می دانید یک آنتی هیستامین یا داروی ضد حساسیت است و معمولا تداخلی در آزمایش عدم اعتیاد نمی گذارد.البته ما به همه عزیزان می گوییم که در حال حاضر آزمایش عدم اعتیاد از دقت بالایی برخوردار شده و جای نگرانی نیست فقط در صورت مصرف ممکن است آزمایشگاه مجبور شود آزمایش های تخصصی تر انجام دهد که برای شما هزینه بر می باشد

محمدعلی 1394/05/09
باسلام وخسته نباشید،آیا مصرف تل فاست یا فکسوفنادین تاثیر درآزمایش عدم اعتیاددارد؟/div>

مدیر علمی سایت 1394/05/04
با سلام.معمولا مصرف داروها 48 تا 72 ساعت در ادار قابل مشاهده است.البته بستگی به مقدار مصرف و تداوم ان در روزهای قبل دارد./div>

توماج 1394/05/02
سلام.مصرف حشیش حد اکثر چند روز در ادرار قابل مشاهده است؟ /div>

مدیر علمی سایت 1394/04/17
با سلام، آزمایش عدم اعتیاد در حال حاضر دقیق و دارای صحت مناسبی است بنابراین نگران این داروها نباشید .البته هنگام آزمایش تست اعتیاد آزمایشگاه را آگاه سازید.البته بهتر است سیناریزین را کمتر مصرف کنید تا تداخلی ایجاد نکند

مدیر علمی سایت 1394/04/17
با سلام،معمولا با مصرف ترامادول 48 تا 72 ساعت ممکن است در تست اعتیاد تاثیر بگذارد.با این حال بسته به مقدار دوز مصرفی آن در طی روزهای گذشته دارد.نمی توان تارخ دقیق داد.ولی اگر شما مصرف ترامادول دارید موقع آزمایش عدم اعتیاد اطلاع دهید.

علی 1394/04/17
سلام وقت بخیر به دلیل فشارخون بالا و بیماری گوش میانی از داروهای کاپتوپریل ، تریامترن اچ، ویتامین ب 1 و سیناریزین استفاده میکنم و امکان قطع موقت آنها رانیز ندارم آیا این داروها برروی نتیجه آزمایش عدم اعتیاد اثر خواهند گذاشت؟ با تشکر/div>hiv positive dating sites hiv positive aids testing at home

علی 1394/04/17
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم بدونم قرص ترامادول تا چند روز در تست اعتیاد مثبت نشان داده میشود؟؟ (چند روز بعد از اخرین مصرف تست اعتیاد دهیم تا جواب منفی باشد) با تشکر

مدیر علمی سایت 1394/04/11
با سلام، جای نگرانی نیست آزمایش مواد مخدر روی ادرار انجام می شود.در حال حاضر با توجه به استاندارد سازی و ایزو ، آزمایشگاه ها کنترل کیفی مناسب و قابل قبولی نسبت به قدیم دارند ، لذا شما به آزمایشگاه اطمینان داشته باشد و با توجه به مصرف نکردن مواد مخدر با آرامش خاطر آزمایش دهید./div>

شهرام 1394/04/11
ممنونم ازاینکه سریع پاسخ دادین ولی برای من آزمایش خون در نظر گرفتن ظاهرا یعنی با اون آزمایش هم تاثیر قرصا مشخص نمیشه ؟ واقعا نگرانم که نکنه منکه چیزی مصرف نمیکنم بیخود و بیجهت بخاطر مصرف قرص مسکن نتیجه آزمایش خونم مثبت بشه ، ممنونم /div>

مدیر علمی سایت 1394/04/10
با سلام، به هیچ وجه نگران نباشید.در حال حاضر جهت تائید آزمایش اولیه ، آزمایشات تکمیلی انجام می شود و در آنموقع معلوم می شود که شما داروی مخدر مصرف نکرده اید.به نظر من جای نگرانی نیست ، فقط دقت کنید که مایعات مصرف کنید تا موقع آزمایش مشگلی جهت دادن ادرار نداشته باشید و مقدار آن کافی برای آزمایش عدم اعتیاد باشد/div>

شهرام 1394/04/10
با سلام لطفا منو راهنمایی کنین آزمایش اعتیاد از طرف دادگاه گفتن باید انجام بدم من چیزی مصرف نمیکنم اما بدلیل سردرد چند روز پیش قرص مسکن نوافن و ژلوفن مصرف کردم خواستم ببینم این قرصا تاثیری روی جواب این آزمایش میذارن ؟حتی اگه حدود 10 روز پیش ازین قرصا مصرف کرده باشم ؟یعنی کلا از چند روز قبل مصرف این قرصا مشخص میشه تو آزمایش ؟خیلی استرس دارم لطفا جوابمو بدین/div>

مدیر علمی سایت 1394/04/10
با سلام، در حال حاضر با توجه به تنوع در مواد مخدر ، اکثر آنها مورد ارزیابی قرار می گیرند از جمله ماریجوانا.برای همین باید موقع ازدواج شما عاری از اینگونه مواد باشید حتی شیشه .موفق باشید

حمید 1394/04/10
سلام خسته مباشید و ممنون از جواب دهی به سوالات ایا ماریجوانا توی تست عدم اعتیاد نتیجه ازمایش رو مثبت میکنه ؟ چون ماده ی مخدر داخل اون مورفین یا امفتامین نیست Tetrahidrocanabinol این ماده توش هست میخوام بدونم ازمایش عدم اعتیاد رو مثبت نشون میده مصرف ماریجوانا یا نه ؟/div>

مدیر علمی سایت 1394/03/29
با سلام،برای آزمایش عدم اعتیاد نیازی به ناشتایی نمی باشد، فقط دقت کنید آب و مایعات به اندازه کافی مصرف کنید تا با آرامش بتوانید آزمایش خود را انجام دهید و کم آبی باعث غلظت ادرار شما شده و ممکن است در صورت مصرف دارو در انجام آزمایش اختلال ایجاد کند/div>my husband cheated on me blog scottdangelo.com did my husband cheat

رعنا 1394/03/29
برا ازمایش اعتیاد قبل از ازدواج باید ناشتا بود یا نه؟

مدیر علمی سایت 1394/02/03
با سلام، بطور معمول آزمایش اعتیاد روی نمونه ادرار انجام می شود.حتی آزمایشات دوپینگ ورزشکاران بیشتر روی ادرار انجام میگیرد./div>home remedies for early pregnancy termination west-bot.com abortion definition

جواد 1394/02/02
با سلام آیا انجام آزمایش اعتیاد از طریق خون ممکن است.

مدیر علمی سایت 1394/02/01
سلام،گاهی جواب اولیه آزمایش عدم اعتیاد مثبت می شود و نیاز به آزمایش تخصصی می باشد.نگران نباشید اگر مواد مخدری مصرف نکرده باشید در آزمایش تکمیلی دقیقا معلوم می شود.البته قلیان وسیله خوبی نیست و به قلب و ریه خودتان ضرر خواهید زد.بهتر است سرگرمی دیگری برای خود پیدا کنید./div>

ممد 1394/02/01
با سلام من آزمایش قبل ازدواج دادم و از لحاظ آمفتامین مثبت شد در صورتیکه نه قرصی خوردم نه موادی استعمال کردم یه روز قبلش قلیان کشیدم خیلی میترسم با اینکه مطمینم از خودم قراره یه هفته دیگه جوابشو دقیقا اعلام کنن میشه منو از نگرانی خارج کنید؟؟؟/div>

مدیر سایت 1394/01/31
با سلام، اگر شما مصرف اینگونه مواد را دارید بهتر است استخدام مرکزی نشوید که نیاز به آزمایش و نشان دادن خلاف واقع شود.و اگر برای ازدواج می باشد که بهتر است به او واقعیت را بگوئید .ما از دادن اطلاعات برای منفی شدن آزمایش معذوریم.همیشه پیروز و موفق در تصمیم های خود باشید

میس مک 1394/01/25
سلام من نست عدم اعتیاد میخوام بدم اما ماریجوانا مصرف میکنم تقریبا روزی 1 نخ و از امروز نمیخوام بکشم چه زمانی میتونم برم ازمایش که نتیجه منفی بشه و ایا راهکاری هست اثرش زودتر از بدنم بره ؟

علی 1393/11/20
سلام.خداحافظ/div>

دانی 1393/11/09
سلام دوست عزیز شما از تاثیر ماری جوانا بر روی تست اعتیاد قبل از ازدواج آگاهی دارید؟ بنده 3 روز پیش در مهمانی چند پوک از آن مصرف کردم. 3 روز دیگر هم آزمایش دارم/div>

ادمین 1392/03/02
با سلام آزمایش اعتیاد و حتی دوپینگ روی ادرار انجام میگیرد چرا که تمام متابولیتهای این مواد از طریق کلیه بصورت ادرار دفع می شود و این موارها روی ادرار حساس هستند بنابراین روی ماده های دیگر ممکن است جواب مثبت کاذب یا منفی ایجاد کند و بی ارزش است/div>

ادمین 1392/03/02
با سلام آزمایش اعتیاد و حتی دوپینگ روی ادرار انجام میگیرد چرا که تمام متابولیتهای این مواد از طریق کلیه بصورت ادرار دفع می شود و این موارها روی ادرار حساس هستند بنابراین روی ماده های دیگر ممکن است جواب مثبت کاذب یا منفی ایجاد کند و بی ارزش است/div>my girlfriend cheated on me but i still love her should i tell my girlfriend i cheated my girlfriend thinks i cheated on her

محمد 1392/02/31
باسلام مدتی است همسر بنده به رفتارهای من مشکوک شده ایشان نوار تست اعتیاد تهیه کردند وظاهرا چند دفعه آن با استفاده ازمنی جامانده در کاندوم تست کردند که جواب آن مثبت بوده و حالا زندگی رو بر مین تیره و تار کرده و کارما به دادگاه وطلاق کشیده سوال بنده این است : آیا تست اعتیاد بوسیله منی همانند تست توسط ادرار است؟ با توجه به اینکه بنده به خودم مطمئن هستم چگونه به ایشان ثابت کنم پاک هستم؟ باتشکر - محمد از مشهد/div>my husband cheated on me blog scottdangelo.com did my husband cheat